Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usuwanie przedmiotów

22 cze 2012 - 18:39:03

proponuję zamiast usuwac za niepełny opis po kilkadziesiąt rzeczy,dawac ostrzeżenie z czasem np 24godziny na poprawę opisu.biorąc pod uwage "sprawność "szafy!-problemy z przechowalnią,czy "znikanie" całej strony po kliknięciu "wrzuc do szafy",oraz fakt,że zdjęcia rzeczy usuniętych znikaja bezpowrotnie.

usuwanie przedmiotów

22 cze 2012 - 19:08:57

Wystarczy przechowywać zdjęcia rzeczy które ma się wystawione i po problemie. Tak samo z opisem, przy pierwszym wystawieniu robić porządny to nikt go nie wykasuje. Zobacz ile jest modek od szaf a ile użytkowniczek, one nie mają czasu na upominanie tysiąca i potem na sprawdzanie po raz drugi czy aby na pewno poprawiły opis.

usuwanie przedmiotów

08 sie 2012 - 20:18:58

tez uwazam, ze powinno sie dac czas na zmiane lub poprawe bledow.. mnie dzis usunieto szpilki z kategorii szpilki (to co mialam je wstawic w kalosze?) wiec jak widac admini tez sie myla.. nie bylo czasu na zgloszenie bledu bo przedmiot poprostu usunieto przez blad adminow i juz po ptokach.. zdjecia trafil szlag tak samo opis.. nastepnie usunieto mi kilka gorsetow z kategorii TOP i tu chcialam zaznaczyc, ze moje gorsety nie byly bielizniane tylko byly bluzeczkami stad wybralam taka kategorie.. zaznaczyc tez chcialam, ze kiedy wstawialam te rzeczy nie bylo kategorii gorset w ubraniach (gorsety byly jedynie w bieliznie), dopiero niedawno dodano ta kategorie wiec w takich przypadkach zdecydowanie powinno sie dac czas na przeniesienie sobie tego do wlasciwej kategorii.. nie byl to moj blad tylko braki w kategoriach szafy.. ja osobiscie popieram taka zmiane..

usuwanie przedmiotów

09 sie 2012 - 08:01:35

Cytat
semirr
tez uwazam, ze powinno sie dac czas na zmiane lub poprawe bledow..
I kto by tego miał pilnować ? Moderatorki by sobie nicki każdej zapisywały w kajeciku kiedy mają sprawdzić czy zostało poprawione? Pomyśl logicznie że takie coś jest NIEMOŻLIWE. Jak złapie Cię Policja za prędkość to też będziesz dyskutować żeby dali Ci czas na poprawę swoich błędów? Że zawrócisz i pojedziesz z dozwoloną prędkością?

Cytat
semirr
mnie dzis usunieto szpilki z kategorii szpilki (to co mialam je wstawic w kalosze?) wiec jak widac admini tez sie myla.. nie bylo czasu na zgloszenie bledu bo przedmiot poprostu usunieto przez blad adminow i juz po ptokach.. zdjecia trafil szlag tak samo opis..
A jaki został powód usunięcia podany ? Zła kategoria? Czy może niepoprawny opis? Bo to ma duże znaczenie w takich zarzutach.

Cytat
semirr
nastepnie usunieto mi kilka gorsetow z kategorii TOP i tu chcialam zaznaczyc, ze moje gorsety nie byly bielizniane tylko byly bluzeczkami stad wybralam taka kategorie.. zaznaczyc tez chcialam, ze kiedy wstawialam te rzeczy nie bylo kategorii gorset w ubraniach (gorsety byly jedynie w bieliznie), dopiero niedawno dodano ta kategorie wiec w takich przypadkach zdecydowanie powinno sie dac czas na przeniesienie sobie tego do wlasciwej kategorii.. nie byl to moj blad tylko braki w kategoriach szafy.. ja osobiscie popieram taka zmiane..
Skoro niedawno powstały a Tobie usunięto to wczoraj to jednak miałaś czas na edycję przedmiotów, nie mniej jednak było wiele razy mówione że jeśli gorset nie jest bieliźniany to i tak ma iść do kategorii Bielizna->Gorsety, do momentu aż powstanie taka kategoria w Ubraniach.


Same stwarzacie sobie problemy. Ja zdjęcia przechowuję na dysku. Nigdy mi się nie zdarzyło że coś mi usunięto - a jestem tu od 2009 roku więc jak widać DA SIĘ NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW W WYSTAWIANIU.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 08:02 przez MoniqueJulie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dawajmy bany z glupote