Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam dosyć Szafy!!

29 maj 2012 - 13:53:13

Nie wiem czy pisze w dobrej kategorii.Bynajmniej mam tego dosyć.Dzis przyszło mi powiadomienie,że 9 moich rzeczy zostało usunietych z powodu dobijania znaków.Te ubrania zostały dodane pół roku temu,ale to szczegół.Najpeirw zrobili jakieś 200 znaków,a teraz sie dziwią.Mam wiersze pisać o tych rzeczach czy co..Eh.:(

Mam dosyć Szafy!!

30 maj 2012 - 08:15:27

Skoro były dodane przed zmianą to nie powinny mieć dobijanych znaków więc nie powinny być usunięte to pierwsza rzecz, ale skoro zostały usunięte z powodu dobijania tych znaków a były dodane dawno temu to może trochę przesadziłaś i nie pół roku, to minimum jest wymagane gdzieś od lutego, może wtedy coś dodawałaś i dobijałaś znaki?

Mam dosyć Szafy!!

30 maj 2012 - 14:28:56

No możliwe,ale to było z 10 kropek to wszystko:/

Mam dosyć Szafy!!

02 cze 2012 - 17:17:38

Cytat
Faith29081958
No możliwe,ale to było z 10 kropek to wszystko:/
to po kiego dostawiałaś 10 kropek?

Cytat
Faith29081958
Bynajmniej mam tego dosyć.
używasz słów, których nie rozumiesz.

Mam dosyć Szafy!!

04 cze 2012 - 19:36:41

ale to jest faktycznie bez sensu.po co wymagane 200 znakow,i trzeba lac wode,zamiast konkretow,czasami nie da ady napisac wiecej,a trzeba siedziec i myslec jak napisac ode do spodnicy,poza tym zauwazylam,ze byle slowo a juz sie dostaje upomnienie od moderatora,bez sensu

Mam dosyć Szafy!!

04 cze 2012 - 22:38:07

jeśli sądzisz, że ten wymóg jest po to, żeby lać wodę to gratuluję Oo

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 07:39:35

Nie gratuluj,tylko sobie poczytaj co niektore dziewczyny wypisuja w opisach,pod zdjeciem butow u jednej z dziewczyn byl opis:buty nowe,rozmiar 39,a reszte to 4 razy wklejony opis zasad wrzucania rzeczy do szafy,a to nie jedyne zdjecie z na sile napisanym tekstem,bo czasami naprawde nie ma co sie rozwodzic nad zwykla bluzka,ktora jaka jest kazda widzi i czasami8 opis zamknie sie w kilku zdaniach

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 08:19:58

aiden4 jak nie umiesz napisać 3 zdań i wymiarów to wróć się do podstawówki, tam dzieci takie coś opanowują.

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 16:19:29

sama sie wroc i naucz sie czytac,i nie pisz komentarzy,ktore nic nie wnosza dfo tematu

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 17:22:19

Cytat
aiden4
sama sie wroc i naucz sie czytac,i nie pisz komentarzy,ktore nic nie wnosza dfo tematu

hahahah to Ty napisałaś że musisz siedzieć i myśleć jak opisać spódnice w 200znakach, jak masz tak ubogie słownictwo to może skorzystaj ze słownika?

Mam dosyć Szafy!!

06 cze 2012 - 14:38:22

spodnice dałam jako przyklad!i widze,ze na forum jest wiecej urzytkowniczek,ktorym to przeszkadza,a widze tez,ze Pani bardzo lubi jezdic po innych szafiarenkach

Mam dosyć Szafy!!

06 cze 2012 - 15:12:18

Cytat
aiden4
urzytkowniczek

a ja widzę że jednak ten słownik by Ci się przydał.


Powstał na forum wątek o tych 200znakach i były tam podawane przykłady opisu zwykłej białej bluzki, zawierającego ponad 200znaków bez zbędnego zachwalania i pisania do czego pasuje.

Ja po nikim nie jeżdżę, ja lubię drwić z osób które narzekają na te nieszczęsne, wymagane 200znaków (przeważnie ich posty mają ponad 200znaków), a chcąc sprzedać przedmiot nie potrafią go SOLIDNIE opisać.

Mam dosyć Szafy!!

06 cze 2012 - 19:07:31

kazdemu czasem blad sie wkradnie,no ale coz,lubie z kogos drwic- hmm,no niezbyt mile,ale kto mieczem wojuje...,dla mnie temat skonczony,widze,ze nie ma co sie odzywac, bo za byle opinie z czlowieka drwia,w jakim kraju my zyjemy...:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komentarze na szafa