Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

26 minut temu

Biznes

30 minut temu

tabernakula sklep

49 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam dosyć Szafy!!

29 maj 2012 - 13:53:13

Nie wiem czy pisze w dobrej kategorii.Bynajmniej mam tego dosyć.Dzis przyszło mi powiadomienie,że 9 moich rzeczy zostało usunietych z powodu dobijania znaków.Te ubrania zostały dodane pół roku temu,ale to szczegół.Najpeirw zrobili jakieś 200 znaków,a teraz sie dziwią.Mam wiersze pisać o tych rzeczach czy co..Eh.:(

Mam dosyć Szafy!!

30 maj 2012 - 08:15:27

Skoro były dodane przed zmianą to nie powinny mieć dobijanych znaków więc nie powinny być usunięte to pierwsza rzecz, ale skoro zostały usunięte z powodu dobijania tych znaków a były dodane dawno temu to może trochę przesadziłaś i nie pół roku, to minimum jest wymagane gdzieś od lutego, może wtedy coś dodawałaś i dobijałaś znaki?

Mam dosyć Szafy!!

30 maj 2012 - 14:28:56

No możliwe,ale to było z 10 kropek to wszystko:/

Mam dosyć Szafy!!

02 cze 2012 - 17:17:38

Cytat
Faith29081958
No możliwe,ale to było z 10 kropek to wszystko:/
to po kiego dostawiałaś 10 kropek?

Cytat
Faith29081958
Bynajmniej mam tego dosyć.
używasz słów, których nie rozumiesz.

Mam dosyć Szafy!!

04 cze 2012 - 19:36:41

ale to jest faktycznie bez sensu.po co wymagane 200 znakow,i trzeba lac wode,zamiast konkretow,czasami nie da ady napisac wiecej,a trzeba siedziec i myslec jak napisac ode do spodnicy,poza tym zauwazylam,ze byle slowo a juz sie dostaje upomnienie od moderatora,bez sensu

Mam dosyć Szafy!!

04 cze 2012 - 22:38:07

jeśli sądzisz, że ten wymóg jest po to, żeby lać wodę to gratuluję Oo

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 07:39:35

Nie gratuluj,tylko sobie poczytaj co niektore dziewczyny wypisuja w opisach,pod zdjeciem butow u jednej z dziewczyn byl opis:buty nowe,rozmiar 39,a reszte to 4 razy wklejony opis zasad wrzucania rzeczy do szafy,a to nie jedyne zdjecie z na sile napisanym tekstem,bo czasami naprawde nie ma co sie rozwodzic nad zwykla bluzka,ktora jaka jest kazda widzi i czasami8 opis zamknie sie w kilku zdaniach

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 08:19:58

aiden4 jak nie umiesz napisać 3 zdań i wymiarów to wróć się do podstawówki, tam dzieci takie coś opanowują.

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 16:19:29

sama sie wroc i naucz sie czytac,i nie pisz komentarzy,ktore nic nie wnosza dfo tematu

Mam dosyć Szafy!!

05 cze 2012 - 17:22:19

Cytat
aiden4
sama sie wroc i naucz sie czytac,i nie pisz komentarzy,ktore nic nie wnosza dfo tematu

hahahah to Ty napisałaś że musisz siedzieć i myśleć jak opisać spódnice w 200znakach, jak masz tak ubogie słownictwo to może skorzystaj ze słownika?

Mam dosyć Szafy!!

06 cze 2012 - 14:38:22

spodnice dałam jako przyklad!i widze,ze na forum jest wiecej urzytkowniczek,ktorym to przeszkadza,a widze tez,ze Pani bardzo lubi jezdic po innych szafiarenkach

Mam dosyć Szafy!!

06 cze 2012 - 15:12:18

Cytat
aiden4
urzytkowniczek

a ja widzę że jednak ten słownik by Ci się przydał.


Powstał na forum wątek o tych 200znakach i były tam podawane przykłady opisu zwykłej białej bluzki, zawierającego ponad 200znaków bez zbędnego zachwalania i pisania do czego pasuje.

Ja po nikim nie jeżdżę, ja lubię drwić z osób które narzekają na te nieszczęsne, wymagane 200znaków (przeważnie ich posty mają ponad 200znaków), a chcąc sprzedać przedmiot nie potrafią go SOLIDNIE opisać.

Mam dosyć Szafy!!

06 cze 2012 - 19:07:31

kazdemu czasem blad sie wkradnie,no ale coz,lubie z kogos drwic- hmm,no niezbyt mile,ale kto mieczem wojuje...,dla mnie temat skonczony,widze,ze nie ma co sie odzywac, bo za byle opinie z czlowieka drwia,w jakim kraju my zyjemy...:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komentarze na szafa