Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zły dział? - prosze o przeniesienie.

Jakiś czas temu wystawiłam kilka etui na telefon. Część sprzedałam, część usunięto. Minął rok, wracam na szafę, nim wystawiłam za pomocą wyszukiwarki znalazłam kilka etui wystawionych dość dawno, więc pomyślałam, że po zmianach można etui wstawiać. Siedę nad zdjęciami, nad wstawieniem moich gorsecików, i to tylko po to, by po krótkim czasie dostać wiadomość, iż znów mi usunięto....
Te same etui wystawiałam na all w kategorii odzież, obuwie, dodatki, a więc >>>MODA.allegro.<<<

Przejrzałam kategorię DODATKI i pozostałe, doczepiłabym się do niejednej rzeczy, jednak nikt na to nie zwrócił uwagi. Natomiast etui na telefon, rzecz niezbędna z każdej damskiej torebce, nie tylko praktyczna ale też ozdobna, i moim zdaniem związana z modą- migiem usunięta.

Zastanawia mnie, pod co moderator podpiął takie etui??? Akcesoria do telefonów? Nawet przeglądarka pod tym haslem pokazuje nam: ładowarki, słuchawki, uchwyty do samochodu i karty pamięci. No, chyba, że to bibeloty(?!?!?)...

Dodam jeszcze, iż po tym, jak szalony mol w 2011 r usunął moje etui, na natrętnie wystawilam je spowrotem pod nazwą "torebeczka na telefon". Doczekały się nowych właścicielek, nikt się nie czepiał, że nie ten portal.

W związku z tym, zgłaszam sugestię, dot. tych etui:

http://szafa.pl/c9507891-rezerwacja.html


Zadziwia mnie tak szybka reakcja, zwłaszcza, że od jakiś 2 lat nie mogę się doprosić usunięcia "lipy" od xxtosiaxx, ofiar tej dzieewczyny było wiele, wszystkim niezasłużone lipy usunięto, ja wciąż ją mam:/ mimo zapewnień jednej moderatorki, że usuną, mam tylko być cierpliwa.....

Zapoznaj się z regulaminem to dowiesz się że moderatorki nie są od usuwania lip a od robienia porządku w szafach i na forum. Jest lista przedmiotów zakazanych - zapoznaj się z nią i nie będzie wątpliwości. To że ktoś inny wystawia nie znaczy że tak można, moderatorek jest garstka i nie siedzą non stop na szafie i nie usuwają przedmiotów niezgodnych z tematyką, widzisz przedmiot którego ma tu nie być to zaraportuj - na pewno zostanie usunięty.

Przeczytałam regulamin wzdłóż w szerz i na ukos. Znam listę przedmiotów zakazanych, nadal uważam, że nie powinno się usuwać pokrowcow na komorki.
I wiem, że to nie moderatorki są od usuwania lip, ale to one zglaszaja do administracji. Moja zostala zgloszona i zapomniana...

Bo lipy zgłasza się przez panel POMOCY, wtedy dostajesz nr sprawy, użytkowniczka tamta ma tydzień na złożenie wyjaśnień a potem dostajesz odpowiedź - wtedy zgłoszenia są monitorowane, zgłaszając przez moderatorki zdarza się że takie zgłoszenia są pomijane.

W ten sposób też zgłaszałam. Dziewczyna założyla konto, kupiła kilkanaście rzeczy i za chwilę wystawiała komentarze, a po tym konto usunęła. Kiedys można było wystawić opinię zaraz po zakupie. A do transakcji nie doszło. Ktoś dla jaj to robił. Był czas, że pisalam do innych "ofiar" tej panny, im po kilku dniach usunieto, ja do dzis sie doczekac nie mogę, a przecież dwukrotnie dokumentowalam sprawe w pomocy....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam dosyć Szafy!!