Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

12 minut temu

Druk ścienny

19 minut temu

Nowy samochód

39 minut temu

Montaż Klimatyzacji

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:18:17

Hej :) Zablokowali mi konto z powodu spamu strony głównej , wystawiłam jedynie żakiet , który wystawiłam na szafie kilka dni temu, dodałam 3 zdjęcia przeglądając rzeczy zauważyłam, że na stronie mojego przedmiotu jest tylko jedno i 2 inne nie pojawiają się , pomyślałam wystawię jeszcze raz , po czym blokada nastąpiła w ciągu minuty ?! Czy to jest normalne się pytam , czy ten serwis schodzi na psy ? Gdzie tu sprawiedliwość , niektóre laski wystawiają 5 razy dziennie te same rzeczy i robią to codziennie i nikt im jeszcze konta nie zablokował. Jak macie blokować konta to blokujcie wszystkim albo zróbcie jakieś ulepszenie, że nie można już dodać rzeczy drugi raz to nie byłoby takiego problemu . Ja tu sprawiedliwości nie widzę. A i proponuję popracować nad serwisem skoro nie wyświetlają się zdjęcia ( choć załączam 3 i niby wszystko jest ok ) to chyba Wy macie problem , a nie blokujecie konta ? Śmieszne i żenujące .

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:23:10

No widzisz tutaj porządnym szafowiczką blokują konta, a oszustki bezkarnie funkcjonują.

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:34:47

ehh no właśnie ...

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:39:30

szkoda że oni nie maja żadnych konsekwencji za ciągłe przerwy techniczne, problemy z dodawanie ofert itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DATA NA SZAFA.PL ?!