Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:18:17

Hej :) Zablokowali mi konto z powodu spamu strony głównej , wystawiłam jedynie żakiet , który wystawiłam na szafie kilka dni temu, dodałam 3 zdjęcia przeglądając rzeczy zauważyłam, że na stronie mojego przedmiotu jest tylko jedno i 2 inne nie pojawiają się , pomyślałam wystawię jeszcze raz , po czym blokada nastąpiła w ciągu minuty ?! Czy to jest normalne się pytam , czy ten serwis schodzi na psy ? Gdzie tu sprawiedliwość , niektóre laski wystawiają 5 razy dziennie te same rzeczy i robią to codziennie i nikt im jeszcze konta nie zablokował. Jak macie blokować konta to blokujcie wszystkim albo zróbcie jakieś ulepszenie, że nie można już dodać rzeczy drugi raz to nie byłoby takiego problemu . Ja tu sprawiedliwości nie widzę. A i proponuję popracować nad serwisem skoro nie wyświetlają się zdjęcia ( choć załączam 3 i niby wszystko jest ok ) to chyba Wy macie problem , a nie blokujecie konta ? Śmieszne i żenujące .

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:23:10

No widzisz tutaj porządnym szafowiczką blokują konta, a oszustki bezkarnie funkcjonują.

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:34:47

ehh no właśnie ...

SPAM STRONY GŁÓWNEJ - blokada

14 maj 2012 - 11:39:30

szkoda że oni nie maja żadnych konsekwencji za ciągłe przerwy techniczne, problemy z dodawanie ofert itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DATA NA SZAFA.PL ?!