Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

34 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

55 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć wszystkim!
Jestem tu zupełnie nowa, ale od samego początku korzystania z tego portalu rzucił mi się w oczy brak jednej opcji- wyszukiwarki wśród rzeczy poszukiwanych przez użytkowniczki.
Byłoby o wiele łatwiej wpisać coś w wyszukiwarkę -kiedy mamy do sprzedania np. sukienkę- i zobaczyć, czy któraś z dziewczyn nie szuka rzeczy podobnej do tej, którą mamy. Niezbyt komfortowym jest przedzieranie się przez milion stron, kiedy wszystko jest wsadzone do jednego worka.
Myślę, że w ogóle te rzeczy powinny być podzielone na kategorie, żeby łatwiej się było nawzajem szafowiczkom odnaleźć :)
Co o tym sądzicie? Myślę, żeby zgłosić taką sugestię, ale najpierw chciałabym poznać Waszą opinię.
A może jest już jakieś rozwiązanie tego problemu, które przeoczyłam?
Pozdrawiam

Jest możliwość wyszukiwania TYLKO w rzeczach poszukiwanych. Wystarczy z zakładek wybrać POSZUKIWANE.

Hmm, jak wchodzę w wyszukiwarkę i wpisuję przykładowe słowo "sukienka", to wyświetla się mnóstwo wyników. Jeśli jednak klikam obok "szukaj > poszukiwane" i filtruję, to wyskakuje komunikat, że "Nie znaleziono żadnych przedmiotów dla podanej frazy". To chyba niemożliwe, przy tak ogólnym słowie. Próbowałam też z innymi, w stylu "marynarka", "spodnie" i za każdym razem nic. Nie wiem, czy tylko mi to nie pasuje.

To już błąd wyszukiwarki że źle filtruje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 16:15 przez MoniqueJulie.

Dzisiaj także próbowałam wyszukać rzeczy w poszukiwanych-wyświetlał się komunikat o braku wyników wyszukiwania.
Widzę, że problem trwa już ponad miesiąc. Szkoda, że administracja nic z tym nie robi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Można się wściec!