Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć wszystkim!
Jestem tu zupełnie nowa, ale od samego początku korzystania z tego portalu rzucił mi się w oczy brak jednej opcji- wyszukiwarki wśród rzeczy poszukiwanych przez użytkowniczki.
Byłoby o wiele łatwiej wpisać coś w wyszukiwarkę -kiedy mamy do sprzedania np. sukienkę- i zobaczyć, czy któraś z dziewczyn nie szuka rzeczy podobnej do tej, którą mamy. Niezbyt komfortowym jest przedzieranie się przez milion stron, kiedy wszystko jest wsadzone do jednego worka.
Myślę, że w ogóle te rzeczy powinny być podzielone na kategorie, żeby łatwiej się było nawzajem szafowiczkom odnaleźć :)
Co o tym sądzicie? Myślę, żeby zgłosić taką sugestię, ale najpierw chciałabym poznać Waszą opinię.
A może jest już jakieś rozwiązanie tego problemu, które przeoczyłam?
Pozdrawiam

Jest możliwość wyszukiwania TYLKO w rzeczach poszukiwanych. Wystarczy z zakładek wybrać POSZUKIWANE.

Hmm, jak wchodzę w wyszukiwarkę i wpisuję przykładowe słowo "sukienka", to wyświetla się mnóstwo wyników. Jeśli jednak klikam obok "szukaj > poszukiwane" i filtruję, to wyskakuje komunikat, że "Nie znaleziono żadnych przedmiotów dla podanej frazy". To chyba niemożliwe, przy tak ogólnym słowie. Próbowałam też z innymi, w stylu "marynarka", "spodnie" i za każdym razem nic. Nie wiem, czy tylko mi to nie pasuje.

To już błąd wyszukiwarki że źle filtruje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 16:15 przez MoniqueJulie.

Dzisiaj także próbowałam wyszukać rzeczy w poszukiwanych-wyświetlał się komunikat o braku wyników wyszukiwania.
Widzę, że problem trwa już ponad miesiąc. Szkoda, że administracja nic z tym nie robi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Można się wściec!