Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo mi złości to, że z szafa.pl, która miała być portalem, gdzie indywidualne osoby sprzedają i wymieniają swoje ubrania, powoli robi się allegro. Nie mogę przejrzeć używanych, unikalnych ubrań innych dziewczyn, bo większość pozycji to przedmioty wrzucane przez internetowe sklepy i przez producentów. Z całym szacunkiem, ZJEŻDŻAJCIE STĄD. Od sprzedaży hurtowej jest allegro, do diabła!

A może zapoznaj się z portalem - sklepy płacą tutaj prowizję i są na innych warunkach niż zwykli użytkownicy, dodatkowo masz możliwość przeglądania ciuchów zwykłych użytkowniczek oraz ciuchów wystawianych przez sklepy (na stronie głównej jest zakładka WASZE CIUCHY sprzedaż & wymiana i GALERIA oferty sklepów).

wiem, że istnieje zakładka Galeria, gdzie wystawione są przedmioty sklepowe. nigdy tam nie wchodzę notabene. zwracam uwagę na osoby wystawiające hurtowy towar, zarejestrowane jako normalny użytkownik. pojawiają się one wtedy razem ze wszystkimi, indywidualnymi ciuchami, które giną w masie nieprawidłowo wystawionych rzeczy.

to takie profile należy zgłaszać.

osoby prywatne, ktore sprzedaja rzeczy z konta prywatnego powinny byc zgłaszane gdyz łamia regulamin, wystawianie w roznej kolorystyce i rozmiarach moga tylko sklpy, co na szafie jest wyroznione konto sklepowe i prywatne. Ja od razu takie osoby zgłaszam bez zadnych zachamowac, w koncu to jest łamanie regulaminu

dokladnie,tez mnie to zaczelo denerwowac,malo im allegro,wciskaja sie wszedzie,gfdzie mozna:/i to prawda,duzo zwykluch szafiarek ma w szafie "sklepowe"rzeczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyszukiwarka w "POSZUKIWANYCH" ! Co sądzicie?