Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Długość wkładki

17 lut 2012 - 09:38:43

Ostatnio zaczęłam przeglądać coraz więcej butów. Zdziwiłam się, że nie ma możliwości wyboru długości wkładki, bo jak wiadomo rozmiar np 39 może się równać do wkładki 23,5-25,5, wszystko zależy od rozmiarów danej firmy. Sama mam kłopot z zakupem butów po numerze (w szafie mam od 38 po 41! Ale długość wkładki to 24,5-25). Dobrze by było, gdyby dodano taką opcję w wyszukiwaniu oraz w dodawaniu obuwia. Obyło by się bez nieudanych zakupów, bo buty okazały się za małe bądź za duże.

Długość wkładki

18 lut 2012 - 12:46:42

jestem jak najbardziej za - ja noszę typową 39 - 25cm, jednak wiele firm ma inne wymiary wkładek i potem są problemy z zakupem, jednak z dopytaniem się o dł wkładki również, bo użytkowniczkom nie chce się mierzyć.

Długość wkładki

04 mar 2012 - 20:01:52

Witam ! Dodatkowo proponuję rozwinąć tabele z wymiarami. Dwa razy zdarzyło się, że Szafiarka, wyraziła poirytowanie, że już dziewiąta osoba pyta o wymiary. Na tym się korespondencja urywa. Chyba teraz wiem dlaczego nie odpisują, jak o to pytam :). Wiadomo, że nie można ubrania, buta wziąć do ręki, przymierzyć. Najlepiej, co do ubrań: szerokość od pachy do pachy, długość mierzona od kołnierzyka, pas, biodra, długość rękawa od ramienia lub od pachy, czy inne dodatkowe. Tak to wygląda w sklepach internetowych. Pozdrawiam :)

Długość wkładki

25 mar 2012 - 16:38:18

ja również przydało by sie pare funkci dł,wkładki i ubrania szerokość długość dobrze by bylo bo rozmiar rozmiarowi nie rowny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

REKLAMA RIMMEL Z WIELKĄ KATE MOSS