Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie zauwazylam zeby ktos wczesniej zglosil taka propozycje zmian. Po tym jak jedna z szafowiczek zakupila u mnie rzeczy i nie zaplacila za nie jestem za taka wlasnie zmiana. Dobre by bylo gdyby kazda osoba ktora kliknie opcje "kup" i kaze czekac na wplate po czym ignoruje sprzedajaca a na koncu pisze,ze nie wplaci za dana rzecz dostawala ostrzezenie i po kilka ostrzezeniach zeby jej konto bylo blokowane bo po co taka osoba ma robic zamieszanie na Portalu i odbierac szanse zakupu komus innem.

takiej osobie wystawia się po 7 dniach (chyba że uzgodnicie inny termin zapłaty) negatywny komentarz, blokady konta są za oszustwa lub łamanie regulaminu

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Za brak finalizacji transakcji również są nakładane blokady. Każda kolejna jest 2x dłuższa. Wystarczy tylko sprawę zgłosić do centrum sporów: http://szafa.pl/spor-nowy.html

Pierwsze słyszę, a jestem tu od 2009 roku. W regulaminie również NIC nie jest wspomniane o blokadzie za brak finalizacji transakcji, jedynie info o możliwości anulowania transakcji i wystawieniu negatywnego komentarza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 17:32 przez MoniqueJulie.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Regulamin będzie dopracowany. Regulamin jest też spisem ogólnych zasad panujących na serwisie i nigdy nie będzie dokładnym spisem wszystkich decyzji jakie mogą być podjęte w sprawie tym bardziej, że każda sprawa jest oceniana indywidualnie.

o to dobrze, że jest taka opcja bo ja w ostatnim miesiacy wystawiłam już 2 negatywy za niezapłacone rzeczy a teraz szykuje się 3 negatyw. Jakaś plaga z tymi ludźmi nieodpowiedzialnymi

a może przy wystawianiu negatywnego komentarza za brak wpłaty od razu jakiś przycisk obok tego żeby można było to zgłosić do administracji w celu nałożenia tej blokady?

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Magda
Za brak finalizacji transakcji również są nakładane blokady. Każda kolejna jest 2x dłuższa. Wystarczy tylko sprawę zgłosić do centrum sporów: http://szafa.pl/spor-nowy.html

Jeśli chodzi o to to nie ma tam wszystkich problemów chociażby nie widzę, o niezapłaceniu za towar

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długość wkładki