Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

11 lut 2012 - 09:37:18

Hej Dziewczyny , nie wiem jak Wam , ale mi nie spodobała się zmiana odnośnie opisu sprzedawanego przedmiotu. Niezawsze o danej rzeczy można aż tyle napisać. Dlatego jestem za powrotem do dowolnej, minimalnej liczby znaków. Jeżeli sądzicie tak jak ja to zapraszam do sugestii , którą dodałam i ma 6 głosów. Może coś to da. ;)

oto link do sugestii: http://szafa.pl/pokaz-sugestie.html?sid=988

Pozdrawiam, Asik121

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

21 lut 2012 - 09:38:59

Nie sądzę, żeby wspomniane 200 znaków było faktycznie takim problemem :) To jest zaledwie dwa pełne zdania i podając same wymiary z zachętą do kupna spokojnie ten limit się spełnia. Przypomnę, że zmiana ta została wprowadzona w związku z sugestią zgłoszoną przez same użytkowniczki, w której prosiły o zmuszenie użytkowniczek do pisania szczegółowych opisów przedmiotów.

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

26 lut 2012 - 17:45:53

Jestem "ZA" usunięciem opisu w 200 znakach!!!!

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

27 mar 2012 - 11:59:04

Cytat
Magda
Nie sądzę, żeby wspomniane 200 znaków było faktycznie takim problemem :) To jest zaledwie dwa pełne zdania i podając same wymiary z zachętą do kupna spokojnie ten limit się spełnia. Przypomnę, że zmiana ta została wprowadzona w związku z sugestią zgłoszoną przez same użytkowniczki, w której prosiły o zmuszenie użytkowniczek do pisania szczegółowych opisów przedmiotów.

Na pewno nie dwa zdania. Zpewnoscia wiecej. Proponuje powystawiac troche przedmiotow to modertor sie przekona. Czasami rozwijam zdania jak mozge, wpisuje rozmiar z mteki, sugerowany, stan ubrania itp, a ciagle malo znakow.

Rozumiem aluzje uzytkowniczek, aby opisy byly konieczne, ale nie 200 znakow.

Po za tym denerwujace jest to, że poswiecam 30 minut na powystwanie przedmiotow,opisuje je itp, nie robie tak zeby nic nie znaczycy opis dac jak sugeruje szafa a modertor w minute mi to wszystko pousuwa, bo dopisalam dwa zdania "200 znakow, 200 znakow.


Przedmioty bez opisu, a klopotliwer wystawianie i usuwanie przedmiotw to roznica. Zastanowcie sie bo sugestia oznacza, ze szafiarka ta funkcja przeszkadza. W skrajnosci w druga skrajnosc weszliscie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 12:02 przez Dziub.

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

27 mar 2012 - 15:32:23

To dopisuj do każdej rzeczy tak:

wymiary:
pas -
długość całkowita -
szerokość pod pachami -
długość rękawa -


daję rękę że przekroczysz to minimum o wiele...

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

06 kwi 2012 - 16:24:06

Ja uważam że 200 znaków jest bezsensowne. Czasami są rzeczy które nie wymagają aż tylu znaków. A potem otrzymuje się wiadomości od Administracji usunęliśmy Twój przedmiot x 15 ;p Szafa.pl coraz bardziej głupieje :)

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

22 maj 2012 - 11:30:18

Właśnie usunęli mi połowę rzeczy z szafy!!!!!!!!!! bo oczywiście:

Administracja (Administrator) 22-05-2012 11:17
Witaj,

Twoje przedmioty 'Czarny pasek na talię z kamieniami' z kategorii Paski,
'Czarny pasek z eko skóry' z kategorii Paski,
'Czarny pasek z efektowną klamrą' z kategorii Paski,
'Czarne szerokie paski na gumie' z kategorii Paski,
'Koronkowy pasek na talię nude' z kategorii Paski,
'Szeroki brązowy pas' z kategorii Paski,
'Kobaltowa midi sukienka S' z kategorii Poszukiwane,
'Beżowy trencz z lamówką S' z kategorii Poszukiwane,
'Inspiracja panterka' z kategorii Paznokcie,
'Żółta musztardowa spódniczka S' z kategorii Poszukiwane,
'Bluzka z ciekawym motywem S M' z kategorii Bluzki,
'Kremowa z falbankami S M L' z kategorii Bolerka,
'Brązowa torba eko skóra' z kategorii Torebki na co dzień,
'Kolorowe kryształki na paznokcie żel tipsy' z kategorii Paznokcie,
'Musztardowy sweterek S M' z kategorii Swetry,
'Pudrowy kuferek' z kategorii Torebki na co dzień,
'Szary melanż szal' z kategorii Szaliki i szale,
'Czarne eleganckie S M' z kategorii Spodnie,
'Czarny sweter S M' z kategorii Swetry,
'Bananowy lakier' z kategorii Paznokcie,
'Szary komin H&M' z kategorii Szaliki i szale,
'HIT czapka w pepitkę ONE SIZE' z kategorii Nakrycia głowy,
'Czarny biustonosz panterka 80 C' z kategorii Biustonosze,
'Każdy pasek po 5 zł' z kategorii Paski,
'Biała ażurowa narzutka S M' z kategorii Swetry zostały usunięte przez moderatora Szafa.pl.

Powód usunięcia:

Nieprawidłowy opis - pamiętaj, że 'dobijanie' znaków w opisie przedmiotu nic nie znaczącymi symbolami jest powodem usunięcia przedmiotu. Informacja o tym wyświetla się każdorazowo przy dodawaniu przedmiotu. Zachęcamy do szczegółowego opisu swoich przedmiotów.


SZKODA TYLKO, ŻE TE RZECZY BYŁY JUŻ NA SZAFIE DOBRE PARĘ MIESIĘCY I JAKOŚ NIE PRZESZKADZAŁ ZA KRÓTKI OPIS! SAMI NARZUCILIŚCIE TE 200 ZNAKÓW NIKOGO SIĘ NIE PYTAJĄC O ZDANIE,A W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZYŁO BY 50-100 ZNAKÓW BO CO MAM DŁUGIEGO WYMYŚLE O CZARNYM PASKU?! ŻE JEST PIĘKNY, MODNY ITD.??!!!
SAMI DROGA ADMINISTRACJO ZMUSZACIE DO "LANIA WODY" O PRZEDMIOCIE A POTEM I TAK GO USUWACIE ZNIECHĘCAJĄC DO TEGO UŻYTKOWNIKÓW... PROPONUJĘ MOŻE JESZCZE KARY NA ZŁY OPIS...

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

22 maj 2012 - 11:39:26

babemarta po pierwsze nie drzyj ryja. Po drugie - nikt nie musiał szanownej księżniczki pytać o zdanie czy mogą wprowadzić wymóg 200 znaków, czy nie. Po trzecie - nie podoba się regulamin to nie musisz tutaj przesiadywać. Skoro coś jest WYMAGANE to albo się do tego stosujesz albo nie, jak się nie stosujesz to potem nie becz że zostałaś ukarana. Po 4 - ten wymóg wprowadzono dobre kilka miesięcy temu więc powinnaś była przyswoić do siebie tą wiadomość, najwidoczniej były to przedmioty które zostały dodane PO wprowadzeniu tego wymogu i zawierały nic nieznaczące znaki - przed tym wymogiem nie widziałam takich ofert.

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

15 cze 2012 - 12:08:20

Nie chodzi o to zeby sie tu sprzeczac tylko o to zeby zmienic w szafie to co sie da - na lepsze. spory nic nie zmienia, tylko wprowadza negatywna atmosfere miedzy szafowiczki. jestem za tym zeby zniesc te 200 znakow, bo na prawde niektore rzeczy nie potrzebuja az tak dlugiego opisu i kazdy wpisuje powtorzenia zeby tylko nie wyskoczylo upomnienie o znakach, nie jest to chyba az tak potrzebne.

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

28 cze 2012 - 08:46:09

pomimo braku 5 literek usówaja mi rzeczy jestem za usuniecieciem 200 znaków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-28 08:46 przez neti1706.

Wzniesienie 200 znaków , sugestia

24 sie 2012 - 19:44:44

Też jestem za usunięciem 200 znaków.
Nie każdy przedmiot da się opisać.

Wystarczy przykładowo, że wstawia się kosmetyk.
Co powinno być w opisie żeby zapchać miejsce?
Wysokość flakonu? Myślę że osoba zaiteresowana wie,
co zawiera dany produkt.

To samo się tyczy dodatków.
Jak opisać w 200 znakach plastikową obrączkę?

Milionów można podać milion. :)
Jest to niekiedy bardzo uciążliwe.

Jeżeli ktoś będzie chciał więcej informacji - zawsze można zapytać, prawda?


PROPONUJĘ : optymalną zmianę limitu np. do 100 znaków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wprowadzenie ostrzezen za niezaplacona rzecz