Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

E-szafa

18 sty 2012 - 17:50:02

Mam propozycję - może pomyślicie o mobilnej wersji Szafy? Korzystam z miniOpery i strasznie długo mi się włącza stronka, może by zrobić jakąś uproszczoną wersję? :)

E-szafa

18 sty 2012 - 18:53:53

jeżeli przyjmą ten pomysł to może za trzy lata im się uda. -.-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 22:42 przez MoniqueJulie.

E-szafa

18 sty 2012 - 22:46:01

pomysł niezły, do komórek w sam raz
ale pewnie pozostanie w sferze marzeń... +/- za 10 lat ;]

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

E-szafa

31 sty 2012 - 10:05:10

Jestem zdziwiona Waszą opinią dziewczyny. Śmiem przypuszczać, że nieco szybciej uda nam się to zrealizować. Proszę Was byście najpierw pytałyście, zanim wprowadzicie użytkowniczki w błąd.

E-szafa

31 sty 2012 - 10:36:00

Bieżących problemów nie potraficie / nie chcecie naprawić, a planujecie znów wprowadzać nowości? ;|

E-szafa

08 mar 2012 - 20:37:27

Myślę, że stworzenie wersji mobilnej do bardzo dobry pomysł :) W sumie dziwię się, że jeszcze takiej nie ma. Sama chętnie korzystałabym z szafy w telefonie, niestety obecnie jest to uciążliwe. Wydaje mi się, że taka wersja moblina byłaby dla wielu dziewczyn dużym ułatwieniem.

E-szafa

31 paź 2012 - 23:16:47

Cytat
Jenny88
Myślę, że stworzenie wersji mobilnej do bardzo dobry pomysł :) W sumie dziwię się, że jeszcze takiej nie ma. Sama chętnie korzystałabym z szafy w telefonie, niestety obecnie jest to uciążliwe. Wydaje mi się, że taka wersja moblina byłaby dla wielu dziewczyn dużym ułatwieniem.


JA też jestem za wersją mobilną w telefonie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Możliwość szukania i dodawania znajomych do "ulubionych"