Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aplikacja na android

26 gru 2011 - 11:43:45

Proponuję,zebyście dodali do strony aplikację szafa.pl na android

Aplikacja na android

17 maj 2013 - 12:26:59

No właśnie. Kiedy będzie dostępna aplikacja na smartfona? ;)

Aplikacja na android

15 sie 2013 - 09:39:28

Witam,kurcze nawet Państwo nie maja pojecia ile szafa.pl traci w moich oczach ze wzgedu na funkcjonalnosc jezeli chodzi o brak apikacji mobinej...:(zalozyklam tu kato jakis czas temu ae zaczelam angazowac sie w portale u konkurencji,gdyz to wasnie telefon mam zawsze pod reka a ze wzgledu na ilosc ubran bardzo duzo czasu spedzam na tych podtalach.W dobie internetu i smatrfonow uwazam ze jest to niezbedna forma,i naprawde zachecam do powaznego zastanowienia sie nad tym.Bede ogromnie wdzieczna jezeli Państwo to rozwaza i wypowiedza sie na ten temat na forum,bardzo naegam:)jezeli trzeba jestem w stanie wsror szafiarenek przeprowadzic sonde i pozbierac glosy potwierdzajace moja potrzebe zmian,napewno Panstwo nie stracicie w tej kwestii-wrecz przeciwnie`zyskacie!a ja bede gotowa zistawic inne portale i w pelni aprobowac Wasz portal,pozdrawiam

Aplikacja na android

19 wrz 2013 - 02:03:14

oo właśnie też miałam napisać posta w tej sprawie - gdzie jest aplikacja na telefon?????? vinted, mimo ze stronę maja słabą i mało funkcjonalna wygrywa tym, ze jest aplikacja mobilna.. podpisuję się obiema rękami za takim ułatwieniem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usuwanie kont nieaktywnych