Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wątek zbiorczy "zdobycze z sh"

13 gru 2011 - 22:11:17

moim zdaniem watek zbiorczy jest bez sensu .. jest to uciazliwe bo jak ktos cchce sie wypowiedziec na temat jakies rzeczy danego uzytkownika to komentarz schodzi na sam koniec i jest dodany jako komentarz do innego watku innej osoby i potem trzeba szukac tej mojej wypowiedzi pomiedzy mnostwem innych watkow... gratulacje dla TEGO kto to wymyslil... Zamiast stworzyc jeden glowny temat np : "zdobycze sh" i tam powrzucac luzno wszystkie watki zeby mozna bylo w danej chwili ocenic rzeczy danej osoby. Wam to nie przeszkadza???

wątek zbiorczy "zdobycze z sh"

14 gru 2011 - 13:20:31

Wątek zbiorczy został stworzony dlatego, że tego typu wątki dominowały w dziale Wasze zdobycze i nie można przepchać się przez ich ogrom.
Pomysł o którym piszesz jest całkiem interesujący, może warto pomyśleć nad jego realizacją, na chwilę obecną musimy jednak zostać przy takiej formie.

wątek zbiorczy "zdobycze z sh"

06 kwi 2012 - 10:31:41

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc piszę w tym samym temacie.
Zdaje sobie sprawę, że w wątku o sh komentarze nt. wstawianych rzeczy mogą byc problemem, ale całkowite blokowanie mozliwosci dodawania komentarzy sprawia, że wątek trochę traci sens. Po co wstawiać zdjecia dla samego wstawiania, skoro nie można ani liczyć na opinię innych osób, ani skomentować czyjejś zdobyczy? Większego sensu w tym nie widzę, poza tym, ze rośnie szafowe archiwum zdjęć.
Pomijam już to, ze zarówno w wątku zbiorczym "zdobycze z sh", jak i "perły z sh" często pojawiaja sie zdjecia całkiem przecietnych zwyklaków; wiadomo, że o gustach sie nie dyskutuje i ktoś moze jest zadowolony z takich "zdobyczy", ale czy trzeba od razu wszystko wrzucać na szafę? To do przemyślenia dla wszystkich użytkowniczek, bo zdaję sobie sprawę,że ta kwestia jest nie do ogarniecia odgórnie przez moderatorów.
Co do wątku sh, moja sugestia taka jak autorki powyzej - zrobic osobny dział na forum, gdzie będzie mozna dodawać rzeczy z sh jako osobne wątki, ale z opcją automatycznego usuwania, np. po 7 dniach. Wtedy nie będzie miliona wątków o każdej dupereli z osobna, bo dział będzie systematycznie czyszczony, a 7 dni to wystarczający czas, żeby dana rzecz została zauważona i doceniona, o ile na to zasługuje ;)Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-06 10:32 przez angua79.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie się podziały tamte wymiany....