Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Sugestie z zakładki "Sugestie".

31 sie 2011 - 13:32:19

Odpwiedzi na Wasze sugestie, które niestety nie mogą być zrealizowane. Sugestie z pierwszych miejsc również bierzemy pod uwagę, jednak ich realizacja będzie mocno pracochłonna, przez to w pierwszej kolejności realizujemy sugestie, które można zrobić przy okazji innych zmian lub bez angażowania w to wszystkich techników na kilka dni.

1. Wprowadzenie opcji "propozycja ceny"/licytacja - niestety takie opcje na dzień dzisiejszy nie będą wprowadzone. Idea szafy nie łączy się z żadną formą licytacji. Na szafie wymiany miały być głównym sposobem transakcji, sprzedaż stanowiła dodatek. Licytacja wyparła by bezgotówkowe wymiany.

2. Całkowite usuwanie rzeczy sprzedanych - niestety, jako serwis e-commerce jesteśmy zobowiązani do przechowywania dancyh, a także przedmiotów jeszcze przez określony czas po jego sprzedaniu. Taki obowiązek nałożyło na nas prawo i niestety nie mamy możliwości usunięcia przedmiotów całkowicie po zakończonej aukcji.

3. Zmiana danych do wysyłki/weryfikacyjnych - jest możliwa w zakładce weryfikacja "Zmień dane do wysyłki". W celu zmiany nazwiska, wystarczy skontaktować się z nami przez odpowiedni formularz w zakładce pomoc (na dole strony głównej). Danych do weryfikacji zmieniać nie trzeba. Wystarczy zmieniać dane do wysyłki, a ewentualna zmiana nazwiska również dotyczy tylko danych wysyłkowych. Dane weryfikacyjne nie są nikomu udostępniane i służą jedynie to potwierdzenia tożsamości.

4. Usuwanie kont oszustkom - kont takich nie będziemy usuwać, ponieważ istnieje ryzyko, że oszust założy kolejne na inne dane weryfikacyjne. Liczba lip jest dla Was ostrzeżeniem i to tylko od Was zależy czy podejmiecie transakcję z nieuczciwym sprzedającym.

5. Usuwanie własnych wątków - wystarczy zgłościć taki wątek moderatorce przez opcję "Raportuj".

6. Administracja powinna zgłaszać za nas oszustów na policję - niestety nie jest to możliwe. Nie mamy możliwości jeździć po całym kraju. Nie jesteśmy również stroną w transakcji, nie mamy więc takiej możliwości.

7. Osoby chamskie powinny być od razu blokowane - osoby, które notorycznie obrażają innych użytkowników, dostają ostrzeżenia. W takim wypadku bardzo łatwo uzbierać ich 5 - konto zostaje zablokowane. Jeśli widzicie konto, które jest niezweryfikowane i stworzone tylko po to, by obrażać i prowokować, zgłaszajcie moderatorkom, a na pewno zostanie trwale zablokowane lub nawet usunięte.

8. Wszystkie wątki na głównej - nie jest to możliwe. Wątki z ogłoszeń i konkursów przesłoniłyby wszystkie istotniejsze i ciekawsze tematy.

9. Ubrania ciążowe - ich miejsce jest na szafce.

10. Jednorazowa zmiana loginu - niestety nie jest to możliwe. Wyszukiwanie użytkowniczek po loginie zostanie niegługo wprowadzone. Poza tym byłoby to idealne rozwiązanie dla oszustek, by oczyścić się z podejrzeń.

11. Zlikwidowanie automatycznego wybierania marki adidas\h&m - niestety samoistne wybieranie się pierwszej marki z rozwijanej listy po edycji przedmiotu, jest winą przeglądarki nie zaś serwisu. Nie mamy, niestety, na to wpływu.

12. Książki na szafie - niestety, nie będą one zgodne z tematyką serwisu. Szafa.pl to serwis modowy i modzie jest poświęcony. Książki to inna zupełnie branża.

13. Usuwanie lipy za zgodą obu stron - już jest to możliwe! Wystarczy porozumieć się i napisać mail do centrum sporów lub do mnie przez PW. Jeśli obie strony wyrażą chęć usunięcia komentarzy, nie będzie z tym żadnego problemu.

14. Podpis moderatorek pod ostrzeżeniami - niestety, ta zmiana na pewno nie zostanie wprowadzona. Znajomość, loginu moderatorki przyznającej ostrzeżenie generuje jedynie agresję i kłótnie. Zapytanie o powód ostrzeżenia można skierować do każdego moderatora lub do mnie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-15 10:52 przez Magda.

Sugestie z zakładki "Sugestie".

08 wrz 2018 - 20:03:55

help;(
witam, czy można powrócić do starej planszy ?
wróciłam z urlopu i jestem w szoku zmianą, która w ogóle mi się nie podoba,
rozgardiasz dla mnie.
aniwla500

Sugestie z zakładki "Sugestie".

09 wrz 2018 - 09:19:15

POPIERAM!!!

Sugestie z zakładki "Sugestie".

29 wrz 2018 - 23:14:08

A kiedy będzie można zmieniać położenie zdjęcia na profilu?? Mieliście to przywrócić :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Integracja szafy z szafka