Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe posiłki

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Moja propozycja dotyczy blokad konta
Zanim administracja zablokuje konto powinna informowac uzytkowniczki o tym ze zostal zgloszony problem i przed blokada starac sie dojsc do porozumienia, a nie bezwiednie blokujecie mi konto bo ktos zglosil lamanie przepisow, prosze podac nazwe uzytkowniczki i dlaczego konto ma zostac zablokowane. Brak kompetencji administracji!

Przy blokowaniu konta jest podany powód i w razie potrzeby obie strony są proszone o podanie wyjaśnień.

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Przy blokowaniu konta jest podany powód i w razie potrzeby obie strony są proszone o podanie wyjaśnień.

no wlasnie ja np nie dostalam zadnej wiadomosci, chcialam wystawic przedmiot i jest napisane ze mam blokade. juz nie pierwszy raz

Przy blokadzie musiałaś dostać wiadomość, że masz zablokowaną możliwość dodawania przedmiotów z powodu... przejrzyj jeszcze raz wiadomości [choć może usunęłaś] lub zapytaj którejś z moderatorek OD SZAF na priv.

Z tego co widzę blokada się skończyła już. Miałaś ją nałożoną za dublowanie ofert ;) a co do loginu użytkowniczki - do czego Ci to? Żeby robić jej wyrzuty? Raporty powinny być anonimowe i takie są ;)

Cytat
Katrineczka
Moja propozycja dotyczy blokad konta
Zanim administracja zablokuje konto powinna informowac uzytkowniczki o tym ze zostal zgloszony problem i przed blokada starac sie dojsc do porozumienia, a nie bezwiednie blokujecie mi konto bo ktos zglosil lamanie przepisow, prosze podac nazwe uzytkowniczki i dlaczego konto ma zostac zablokowane. Brak kompetencji administracji!
Zgadzam się.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Loginy moderatorów nakładających blokady zostały ukryte, ponieważ ich jawność spowodowała by mnóstwo zbędnych wiadomości, obrażanie, zadręczanie. Opcji ich ujawnienia na pewno na serwis nie wprowadzimy.

Zasady na serwisie są bardzo proste, a na ich poznanie nie trzeba poświęcać roku, więc nie rozumiem po co dochodzenie do porozumienia? Jeśli wystawia się kilkakrotnie tę samą rzecz trzeba liczyć się z karą, podobnie w przypadku ostrzeżeń na forum.

Nie znalazłam w tej propozycji żadnych konkretnych argumentów.

zgadzam sie takie ostrzezenie powinno byc.
bo w regulamieni szafy takze nie jest wszystko konkretnie opisane. tylko ebz słowa usuwaja przedmiot i podaja smieszne wyjsanienie
człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo do połęniania błedu

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Obawiam się, że będzie to niezwykle ciężkie do wprowadzenia. Niestety, liczba użytkowników jest zbyt duża, a liczba moderatorów ograniczona. Przypadki łamania regulaminu są w ogromnej ilości i nie mamy możliwości instruowania kilkuset użytkowniczek a później pilnowania ich czy zastosowały się do zasad. Obawiam się, że obecne porządkowanie półek pozostanie bez zmiany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-07 09:28 przez Magda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Data kiedy został napisany post.