Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ostrzeżenia- zmiana na szafie

16 sie 2011 - 13:05:10

szukałam takiej propozycji ale nie znalazłam
moja propozycja:
obok ostrzeżenia powinien widnieć login moderatorki która ostrzeżenie nadała- jesteśmy tylko ludźmi- różne uczucia nami kierują- nie żebym kogoś oskarżała ale czasem jakaś zwykła szara szafiarka podpadnie moderatorce i już sypią się ostrzeżenia. Gdyby moja propozycja została przyjęta okazało by się czy nie ma tu przypadkiem jakiegoś zawzięcia się kogoś na kogoś;)
czy ktoś już skladał taką propozycję w dziale zmian??

co myślicie??

p.s. mam nadzieje ze za to ostrzeżenia nie dostane:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 13:07 przez Noemi_007.

ostrzeżenia- zmiana na szafie

16 sie 2011 - 14:36:49

Kiedyś widniały nicki moderatorek obok ostrzeżeń i jak widać nie sprawdziło się to - moderatorki miały pozapychane poczty żalami użytkowniczek nieznających regulaminu..
Jeśli uważasz, że jakieś Twoje ostrzeżenie zostało przyznane niesłusznie możesz to zgłosić do SM lub administracji - oni rozpatrzą sprawę i wyślą Ci wiadomość z wyjaśnieniami ;)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

ostrzeżenia- zmiana na szafie

16 sie 2011 - 14:44:55

Codziennie monitoruję pracę moderatorek i mogę zagwarantować, że nie ma możliwości w chwili obecnej jakiegoś "uwzięcia się" itp. Jeśli nie zgadzasz się z decyzjami moderatorek, żale kieruj do administracji przez pomoc na dole strony głównej lub do mnie przez wiadomość prywatną.

ostrzeżenia- zmiana na szafie

16 sie 2011 - 15:13:33

Zresztą co by Ci to dało gdybyś wiedziała kto dał Ci ostrzeżenie? Zwykłym przypadkiem może być, że będzie to jedna i ta sama osoba ;)

ostrzeżenia- zmiana na szafie

22 sie 2011 - 13:07:31

sądzę,że gdyby nicki moderatorek widniały przy ostrzeżeniach, zawsze któraś uzna,że dostała ostrzeżenie złośliwie, bo to prawie każda uważa,że niesłusznie dostała ostrzeżenie, a potem się okazuje,że to tylko zwykła nieznajomość regulaminu
gdyby taki nick był, ciekawe jakbyście udowodniły danej moderatorce,że złośliwie Was potraktowała?

ostrzeżenia- zmiana na szafie

25 sty 2012 - 14:19:29

Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub


Bezpodstawne ostrzezenia!ej no bez przesady zaraz bedziecie za wszystko dawac ostrzezenia,ze nie tam wiadomosc,ze kolor nie taki itp ja takie dostalam w ogole nie bedac swiadoma tego.
wezcie nie przesadzajcie nudzi wam sie??????????????

lepiej łapcie oszustki!

ostrzeżenia- zmiana na szafie

30 sty 2012 - 11:14:10

czarnulla - przestań łamać regulamin to i ostrzeżeń nie będziesz miała

ostrzeżenia- zmiana na szafie

30 sty 2012 - 14:01:04

czarnulla - nie sądzisz, że od łapania oszustek jest POLICJA? ;|

ostrzeżenia- zmiana na szafie

25 sie 2013 - 16:59:21

Ja się zgadzam z czarnulla. Przesada co robią administratorki.
Uwzięły się i tyle... :/

ostrzeżenia- zmiana na szafie

12 wrz 2013 - 23:41:28

hej. szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ale nie mogę znaleźć.
Czy ostrzeżenia kiedykolwiek znikają? Czy można je jakoś powiedzmy 'odkupić' .
Nie chcę zawracać głowy administracji bo skoro dostałam ostrzeżenie do znaczy że mi się należało ale zastanawiam sie czy może jakoś by nie zrobić takiego czegoś że po jakimś czasie dobrego sprawowania, ostrzeżenia zostają anulowane?

Dodaję : proszę o odpowiedź prywatną ponieważ może być mi później ciężko trafić na te 'ogłoszenie' a zależy mi na odpowiedzi czy jest to możliwe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 23:53 przez aneska7589.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Informowanie przed zablokowaniem konta