Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 392
Ostrzeżenia: 1/5

Informacje

29 lip 2011 - 10:51:30

Hej dziewczyny wiem że kiedyś juz był podobny wątek i przepraszam za zakładanie podobnych ale niemoge znalezc tamtego
Otóż wiem że moderatorzy miale nas powiadomic o naborze na nowych moderatorów i chciałam zapytac jak to wygląda
co robi taki moderator?
co z tego ma?
co trzeba zrobic zeby nim zostac?
orazy czy trzeba byc pełnoletnim?
i czy mozna miec jakies ostrzezenia?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam jesli zle umiesciłam wątek oraz za moją ortografie :D

Informacje

29 lip 2011 - 11:33:53

Nabór był już ogłoszony przez Administratorkę Magdę i dobiega końca. Informacje na ten temat były tutaj
Funkcje, zadania i wymagania są opisane tutaj i w punkcie I. tu
Moderator ma z tego satysfakcję, że pomaga porządkować forum i półki ;)
Tak, moderatorem musi być osoba pełnoletnia.
Jeżeli ostrzeżenie jest starsze niż 6 miesięcy, można zgłosić się do SuperModeratora o usunięcie. Prośba zostanie rozpatrzona.

Informacje

29 lip 2011 - 11:35:24

Tu są informacje o naborze, który już się odbył i został zakończony: http://forum.szafa.pl/19/3946780/nabor-na-moderatorow-szaf-i-forum.html
Tu jest regulamin moderatorów: http://forum.szafa.pl/65/1113593/regulamin-moderatorow-forum-szafapl.html

Moderatorki zajmują się porządkiem w szafach i na forum, pilnują przestrzegania regulaminu, dają ostrzeżenia, blokują wysyłanie wiadomości prywatnych, dodawanie przedmiotów itd. gdy zajdzie taka potrzeba. Za swoją pracę nie otrzymują ŻADNEGO wynagrodzenia [a często nawet podziękowań] od administracji.

Chyba wszytko ;>

zweryfikowana
Posty: 392
Ostrzeżenia: 1/5

Informacje

29 lip 2011 - 12:45:22

Dzięki za informacje niewiedziałam ze nabór juz zakonczony jeszcze z trzy dni temu był o tym wątek i moderatorka mówiła ze wszyscy zostaną powiadomieni a tu juz koniec :D

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Informacje

29 lip 2011 - 13:04:37

Judoczka - wysłaliśmy wiadomość PW do wszystkich użytkowników serwisu w dniu rozpoczęcia naboru z wyraźną informacją, że nabór trwa tydzień (do zeszłego czwartku bodaj). Teraz wybieramy kandydatów i o wynikach poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych na forum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana