Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nazywanie swoich wątków

20 lip 2011 - 18:23:59

Czy nie można by dawać ostrzeżeń osobom, które swoje wątki nazywają "pomocy" itp? Konkretne nazywanie swoich problemów nie boli a bardzo pomogłoby w przeglądaniu forum. Forum jest bardzo obszerne i trzeba się naklikać i dużo przeglądnąć by znaleźć interesujące tematy a wyeliminować te, które nas nie obchodzą.
Przykładowo, chcąc coś sprzedać, wchodzę w dział "poszukuję" i widząc w temacie "szukam sukienki" wiem czy mam jakieś sukienki na sprzedaż i wiem czy wchodzić czy nie. Tymczasem muszę wejść i sprawdzić wiele wątków nazwanych "PILNE!" "POSZUKUJĘ" "RATUNKUUUUU". To zniechęca....

nazywanie swoich wątków

20 lip 2011 - 18:28:44

Jestem ZA, tym bardziej, że jest to niezgodne z regulaminem, a jeszcze nie spotkałam się z ostrzeżeniem za złamanie tego punktu [jedynie upomnienie w pierwszym poście i zmiana tytułu przez moderatora].

nazywanie swoich wątków

21 lip 2011 - 08:58:11

równiez popieram

nazywanie swoich wątków

21 lip 2011 - 12:39:39

to jest niezgodne z regulaminem i należy się za to ostrzeżenie, jeżeli widzisz takie wątki to je zgłaszaj :)

nazywanie swoich wątków

21 lip 2011 - 12:54:34

Cytat
MoniqueJulie
to jest niezgodne z regulaminem i należy się za to ostrzeżenie, jeżeli widzisz takie wątki to je zgłaszaj :)

na głównej średnio co minutę jest wątek o dramatycznym tytule pomocy bądź pomóżcie

nazywanie swoich wątków

21 lip 2011 - 13:06:50

matyldo naprawdę nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich takich wątków, jest ich tysiące, a nas zaledwie kilka. To co możemy, moderujemy, resztę wyłapujemy z raportów, których codziennie w naszych skrzynkach jest po 300 i więcej. Mam nadzieję, że po zakończonym naborze, gdy będzie więcej rąk do przyśpieszy to pracę.

nazywanie swoich wątków

21 lip 2011 - 13:34:15

Cytat
Sacrum
matyldo naprawdę nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich takich wątków, jest ich tysiące, a nas zaledwie kilka. To co możemy, moderujemy, resztę wyłapujemy z raportów, których codziennie w naszych skrzynkach jest po 300 i więcej. Mam nadzieję, że po zakończonym naborze, gdy będzie więcej rąk do przyśpieszy to pracę.

Sacrum ja do moderatorów żalu nie mam, ale programiści mogliby Wam życie ułatwić, bo wpisanie reguły by z wątków na głównej wywalało wątki z tytułami: pomocy, pomóżcie, i jak ,etc. - to naprawdę nie jest wielka filozofia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 13:34 przez matylda_jasmin.

nazywanie swoich wątków

21 lip 2011 - 17:25:18

Ale to właśnie nie chodzi o moderację, bo jak mówisz nie jesteście w stanie wszystkiego pozmieniać. Jeśli jedna z drugą dostaną ostrzeżenia to może się nauczą. Resztę, prewencyjnie, też można by jakoś uświadomić, przypomnieć, że to jest nie tylko niezgodne z regulaminem i zaśmiecające, ale też trochę chamskie, bo każdy temat jest tak samo ważny!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana Nicku