Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sonda

19 lip 2011 - 15:41:00

ja jestem na tak, ale na nie by był usuwany po 3 godzinach, można by go kasować po tygodniu. W takich wątkach mogłaby być tylko sonda tak by nie można było dodawać postów bo nie raz jest wiele zbędnych słów, tworzą się kłótnie + posty ze spamem, podbijania przez samą właścicielkę postami typu 'ktoś jeszcze?' ' może ktoś się wypowie?' ..

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Sonda

19 lip 2011 - 16:33:54

Cytat
orijanna
a ja uważam, że bez sensu...język ubożeje, jeszcze ograniczny tutaj możliwość argumentowania i rozwijania wypowiedzi, a przyczynimy się do dalszego debilnienia...wywalanie tematu po 3 godzinach? bez sensu...przypuścmy, że ktoś chce kupić spodniczkę od danej uzytkowniczki i nie jest pewny swojego CHCENIA...zawsze może poszukać wątku o tej spodniczce...wesprzeć się...lepsze to niż znów zakładanie nowego wątku...
Jak już wspomniałam opcja komentowania byłaby dalej aktywna, tylko np. w pierwszym poście autorki znajdowałaby się sonda i klikamy co jest Hot, a co Not itd.

Sonda

19 lip 2011 - 16:41:14

Jestem za opcją MoniqueJulie.... Ten dział jest już i tak zawalony tysiącami zbędnych wątków oraz postami które w zasadzie nic nie wnoszą.
Z takim rozwiązaniem było by jasno, przejrzyście i bez kłótni.
Pomysł fajny, nieco inny, mógłby się spodobać.

Sonda

19 lip 2011 - 16:41:58

taka całkowita anonimowość byłaby źródłem depresji...popatrzcie na szafy: ciuszki mają po 30pozytywnych komentarzy a punkty? zadzwiająco nisko ok.2średnia

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Sonda

19 lip 2011 - 16:43:36

Czyli ogólnie pomysł się podoba, trzeba tylko dopracować szczegóły :)

Cytat
orijanna
taka całkowita anonimowość byłaby źródłem depresji...popatrzcie na szafy: ciuszki mają po 30pozytywnych komentarzy a punkty? zadzwiająco nisko ok.2średnia
Chyba nie rozumiem? A co to ma wspólnego z sondą?
O dostałam ostrzeżenie, no pięknie to ja tutaj propaguje ważne sprawy i jeszcze mi ostrzeżenie wlepili... oj :C



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-19 16:50 przez papayaa.

Sonda

19 lip 2011 - 17:00:35

papayaa spam na forum jest niedozwolony, stąd ostrzeżenie. A orijannie chodzi o to że dziewczyny będą w ten sposób anonimowe i mogą specjalnie dawać 'not' tak jak jest to w ocenianiu kreacji że wchodzi daje jedynkę i wychodzi

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Sonda

19 lip 2011 - 17:18:14

Cytat
MoniqueJulie
papayaa spam na forum jest niedozwolony, stąd ostrzeżenie. A orijannie chodzi o to że dziewczyny będą w ten sposób anonimowe i mogą specjalnie dawać 'not' tak jak jest to w ocenianiu kreacji że wchodzi daje jedynkę i wychodzi
Tak, tak, ale i tak wchodzą na tematy i piszą co im się podoba...
Każdy ma prawo głosu według swojego uznania więc nie możemy liczyć na to, że wszystko wszystkim będzie się podobało, negatywne komentarze też są potrzebne.

Sonda

19 lip 2011 - 19:08:03

Cytat
papayaa
Każdy ma prawo głosu według swojego uznania więc nie możemy liczyć na to, że wszystko wszystkim będzie się podobało, negatywne komentarze też są potrzebne.
a czy ja gdzieś napisałam że liczę na to że wszystkim wszystko się będzie podobało? Jeny, chodzi o to że jakaś sfrustrowana nastka będzie wchodzić w każdy temat i klikać not. Dla mnie jeszcze lepszym rozwiązaniem co do sondy i kreacji byłaby konieczność dodania komentarza/posta. Nie ocenisz jeśli nie napiszesz paru słów od siebie, być może wyeliminowałoby to zbędne oceny sfrustrowanych nastolatek.

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Sonda

19 lip 2011 - 19:39:59

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
papayaa
Każdy ma prawo głosu według swojego uznania więc nie możemy liczyć na to, że wszystko wszystkim będzie się podobało, negatywne komentarze też są potrzebne.
a czy ja gdzieś napisałam że liczę na to że wszystkim wszystko się będzie podobało? Jeny, chodzi o to że jakaś sfrustrowana nastka będzie wchodzić w każdy temat i klikać not. Dla mnie jeszcze lepszym rozwiązaniem co do sondy i kreacji byłaby konieczność dodania komentarza/posta. Nie ocenisz jeśli nie napiszesz paru słów od siebie, być może wyeliminowałoby to zbędne oceny sfrustrowanych nastolatek.
Jeny, sfrustrowane nastolatki były, są i będą :)
I głupie komentarze też będą tego nie wyeliminujemy.
Myślę, że na tym właśnie polega sonda, żeby sprawdzić jak się dana rzecz podoba większości.

Sonda

20 lip 2011 - 09:01:03

CO MIELI PSEM. MIELI SONDE
jestem za

Sonda

24 lip 2011 - 17:53:56

Cytat
orijanna
wywalanie tematu po 3 godzinach? bez sensu...
w moim poście pisalam o możliwości ustawienia "np. na 3 godziny". Jesli ktoś chce, niech sobie ustawi i dwa tygodnie czy kwartał. Ale jest sporo wątków, gdzie dziewczyny pytają po południu, czy mogą tak iść na imprezę, na spacer czy randkę - to chyba wiedzą, o której temat przestanie być aktualny. Ktoś wyszedł z domu o 20ej i już po wszystkim. To ma być opcja ustawialna przez autora wątku, a nie obligatoryjna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-24 17:56 przez betulek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nazywanie swoich wątków