Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stare oferty :/

22 cze 2011 - 22:05:51

witam wszystkich i szalonego mola ;-,

jestem od niedawna na tym portalu. uwazam, ze jest swietny, ale ma jedna wielka wade. otoz upatrzylam sobie pare fajnych rzeczy do kupna po czym o zgrozo przy niektorych z nich zobaczylam, ze sprzedajacy byl ostatno na szafe np.. rok temu (!). Uwazam ze to duzy problem, ze "zalegaja" takie stare, nieaktualne oferty i tylko wprowadzaja w blad.

dlaczego sprzedaze nie sa ograniczone czasowo, jak np. na allegro? rozwiazaloby to powyzszy problem

pozdrawiam
br :)

stare oferty :/

22 cze 2011 - 22:17:40

Rzeczy takich osób i ich konta będą usuwane, ale to niestety trwa.
Nieaktywne konta od ponad roku możesz zgłaszać na forum w dziale Ploteczki w wątku 'Nieaktywne konta'.

stare oferty :/

22 cze 2011 - 22:20:46

dzieki za odpowiedz. To moze jednak warto rozwazyc rozwiazanie o aukcji na okreslony czas?

stare oferty :/

22 cze 2011 - 23:22:17

A chciałoby Ci się wystawiać od nowa np. 200rzeczy? Bo mi nie bardzo..

stare oferty :/

23 cze 2011 - 19:28:31

to zaden wielki problem. klika sie opcje "wystaw ponownie" i to wszystko co musisz zrobic, jest tak na allegro. przeszukiwanie nieaktualnych ofert jest denerwujace i skutecznie moze odstraszac klientow szafy, a na tym tracicie takze Wy, drodzy sprzedajacy.

stare oferty :/

26 cze 2011 - 15:27:02

I tak to do mnie nie przemawia - klikanie 200razy 'wystaw ponownie'.

stare oferty :/

28 cze 2011 - 14:16:58

ciuszki same sie nie sprzedadza ;) a jak przygotowujesz pierwszy raz sprzedaz, ile pracy musisz w to wlozyc? przygotowac zdjecie, opis , itd. i tez KLIKNAC "wystaw", i jakos to mozna przezyc? :) a ponowne klikniecie "wystaw ponownie" zajmuje sekunde, przy 100, 200 rzeczach, to 2 minuty!

szczerze mowiac jak zmarnowalam troche czasu na ogladanie aukcji, ktore pozniej okazaly sie lipne (nieaktualne), to mialam ochote zrezygnowac z szafy i nie watpie, ze tak sie dzieje z niektorymi potencjalnymi kupujacymi

stare oferty :/

28 cze 2011 - 22:26:12

br11 na szafie nikt nikogo nie trzyma na siłę, więc jeśli komuś się tu nie podoba może w każdej chwili zrezygnować ;)
Nie napisałam nigdzie, że umrę jeśli będę musiała kliknąć 'Wystaw ponownie' tylko, że to strata czasu jak dla mnie. Napracowałam się przy wystawianiu za pierwszym razem i tyle. Żeby kliknąć 'Wystaw ponownie' trzeba jeszcze zaznaczyć kilka innych rzeczy [np. przejść do danej strony - aukcje nieaktualne itd., więc to są kolejne sekundy] ;) nie każdy ma super-szybki internet, a i z szafą były ostatnio spore problemy [i nie są one wykluczone w przyszłości] ;)

stare oferty :/

28 cze 2011 - 22:45:21

no trudno, chyba Cie nie przekonam. Ale w kazdym razie "jak ci sie nie podoba to spadaj" to chyba nie za dobry marketing..

stare oferty :/

28 cze 2011 - 23:19:14

Cytat
br11
no trudno, chyba Cie nie przekonam. Ale w kazdym razie "jak ci sie nie podoba to spadaj" to chyba nie za dobry marketing..
Użyłam innych słów. Po prostu jeśli komuś nie odpowiada portal to nikt nie zabroni mu usunąć konta.
I nie, nie przekonasz mnie.

stare oferty :/

02 lip 2011 - 10:46:20

drodzy administratorzy, mozecie rozwazyc moja propozycje udoskonalenia szafy? :)

pozdrawiam

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

stare oferty :/

04 lip 2011 - 08:59:44

Pomysłów jest wiele i niestety nie wszystkie możemy natychmiast zrealizować. Jeśli nie dodałaś jeszcze swojego pomysłu do zakładki sugestie, proponuję to zrobić - będziemy wiedzieć, jak wiele użytkowniczek chciałoby taką opcję, bo być może zdecydowana większość jest zdania takiego jak slonwtrzech

stare oferty :/

31 lip 2011 - 20:55:16

No niestety portal Szafa.pl nie daje możliwości sprawdzenia czy dana rzecz została wystawiona tydzień temu czy ..... rok temu... i już może być nie aktualna...

Szkoda, bo naprawdę marnuje się czas i chęci na kupno czegokolwiek...


Pozdr.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-31 20:57 przez madlena8.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Licytacja