Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rezerwacja nowosc

16 cze 2011 - 19:25:57

Co myslicie na temat umieszczenie pod danym zdjeciem (oferta wymiany/sprzedazy) jeszcze jedna krateczke z napisem REZERWACJA i zeby np wyswietlalo sie do kiedy ?? po wczesniejszym uzgodnienienu z wlascicielem tej rzeczy. chodzi tu glownie o sprzedaz bo nie kazdy ma pieniadze przypuscmy na dzis a bardzo chce kupic jakas rzecz i nie chce zeby ktos ja mu sprzatna z przed nosa.

co uwazacie na temat tego pomyslu ???

rezerwacja nowosc

16 cze 2011 - 19:29:18

jak osoba jest zdecydowana na 100% że to kupi, to niech kliknie 'KUP' i dogada się ze sprzedającym kiedy wpłaci kasę, problemu nie powinno z tym być, przynajmniej u mnie nigdy nie ma :) jeśli użytkowniczka się boi że ktoś jej sprzątnie rzecz spod nosa to proponuję jej by kupiła i wpłaciła pieniądze jak już będzie miała ;)

rezerwacja nowosc

17 cze 2011 - 16:24:27

Zgadzam się z MoniqeJulie - już wiele razy było na forum pisane 'Ja jej zarezerwowałam, a ona nie kupiła' - jak ktoś chce kupić to niech kilka kup, ma 7dni na wpłacenie pieniędzy i już. A jak go nie stać to niestety ale musi 'obejść się smakiem' i liczyć na szczęście, że jak już go będzie stać to dana rzecz będzie nadal na sprzedaż.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stare oferty :/