Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

niezweryfikowane konta i nieaktywne

18 maj 2011 - 18:24:07

moja propozycja to by niezweryfikowane konta usuwac po czasie 3 miesiecy od powstania.
natomiast niezweryfikowane z ciuchami na sprzedaz badz wymiane upomniec o weryfikacje, a po 6 miesiacach usunac.
czy to problem zaplacic 3 zl ? o_O


natomiast nieaktywne sadze ze rowniez okolica pol roku to dobry okres czasu.
szukam sukienki, znalazlam i patrze ostatnie logowanie 12.09.2010. no to super;D napewno zlapiemy kontakt : )


wyniklo to z tego ze coraz wiecej nowych powstaje jak grzybow po deszczu kont zakladajacych glupie watki, badz tak jak ja to mialam kupuja i bach! zero odzewu.
mysle ze rowniez jakas granica wiekowa moglaby byc. np.16 i wiecej. nie sadze aby taka 13-latka byl kumata w sprawach sprzedazy, posiadania konta w banku lub inne.

mozliwe ze zbyt surowa jestem ale wlasnie to przychodzi mi do glowy ;)

pozdrawiam modów i adminów ;)
jeszcze zapomnialam dodac ze dzial motoryzacja moglaby byc ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-18 18:24 przez Nela6699.

niezweryfikowane konta i nieaktywne

18 maj 2011 - 20:28:36

Konta niezweryfikowane usuwać po 3miesiącach czy niezweryfikowane i nieaktywne?
WSZYSTKIE konta, które są nieaktywne od roku można podawać w wątku 'Konta nieaktywne' [chyba nie pomyliłam tytułu?].

Niezweryfikowane nie mogą sprzedawać ani wymieniać, więc takie osoby należy RAPORTOWAĆ - moderatorki wiedzą co z tym zrobić.

Byłabym za tym żeby każda niepełnoletnia musiała mieć zgodę rodzica - wtedy wiadomo by było do kogo zwracać się z problemami i kto by odpowiadał za te wszystkie 'dzieci', dla których szafa jest super zabawą w zatruwaniu życia normalnych użytkowników.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

niezweryfikowane konta i nieaktywne

27 maj 2011 - 11:24:59

Niepełnoletni użytkownicy mogą korzystać z serwisu tylko za zgodą i pod kontrolą prawnych opiekunów. Taki zapis jest w regulaminie. Wszystkie konsekwencje ponoszą wtedy oni. Osoby poniżej 13 roku życia z serwisu korzystać nie mogą.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

niezweryfikowane konta i nieaktywne

28 maj 2011 - 12:01:48

a dział motoryzacja to co ma do ubrań?;)

niezweryfikowane konta i nieaktywne

28 maj 2011 - 14:51:54

Cytat
sariel
a dział motoryzacja to co ma do ubrań?;)
Chodziło chyba o dział na forum ;)

niezweryfikowane konta i nieaktywne

30 maj 2011 - 21:59:45

Ja jestem za tym, by niezweryfikowane w ogóle nie miały racji bytu. Właśnie jakaś niezweryfikowana panienka powypisywała mi jakieś oszczerstwa pod moim jednym zdjęciem na szafie, wyzywając od oszustów. A tymczasem pierwszy raz widzę jej nicka i nigdy żadnych transakcji nie przeprowadzałyśmy. Podanie swoich danych przy weryfikacji trochę jednak by studziło takie przestępcze zapędy

niezweryfikowane konta i nieaktywne

02 cze 2011 - 08:43:55

milensaa nie logowała się od 10.11.2009!!!! i po co takie konta????
suvari ostatnie logowanie 23-02-2010



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 08:44 przez Endorfina18.

niezweryfikowane konta i nieaktywne

02 cze 2011 - 09:41:33

Endorfina18 przeczytaj wszystkie wypowiedzi to się dowiesz - konta te podajemy w wątku 'Nieaktywne konta!' w dziale Ploteczki, moderatorki usuną z tych kont przedmioty, a samymi kontami zajmie się administracja.

niezweryfikowane konta i nieaktywne

02 cze 2011 - 09:59:16

Wypraszam sobie, ja jestem osobą niezweryfikowaną i nikogo nigdy nie wyzwałam na tym portalu, zawsze kulturalna wobec innych, wg mnie nie należy traktować wszystkich jedną miarką. Jeśli już to powinno się usuwać konta osobom, które łamią regulamin, obrażają innych, gdyby na bieżąco kontrolować tego typu sytuacje nikt nie musiałby teraz wysuwać takich pomysłów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kategorie w szafach