Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

32 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SUGESTIE mój mały apel do was

08 maj 2011 - 23:15:04

Witam dziewczyny!:)

Mimo iż zakładka "zgłoś sugestię" istnieje już długo, nie zwracałam na nią uwagi, kiedyś z nudów kliknęłam, a teraz umieram ze zniecierpliwienia bo nie umiem się doczekać zmian na które głosowałam :)

I tu mój apel.. Możecie wykorzystać swoje głosy do podbijania tych sugestii?:)


Zauważyłam, że gdy sugestia osiągnie ponad 600 głosów to dopiero jest brana do akceptacji:)

Może w końcu doczekam się na wprowadzanie akceptacji w zakupach bo znowu miała nieprzyjemną sytuację z kupującymi bez zastanowienia...


No to dziewczynki do roboty!;)
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-09 00:02 przez rosaliee.

SUGESTIE mój mały apel do was

17 maj 2011 - 11:53:44

Czy jeszcze ktoś tam zagląda ?

Może warto byłoby się zmobilizować ;)

Jest kilka sugestii bardzo trafnych.
Polecam:

* Urlop / wakacje czyli zamrożenie wysyłki
Opcja szczególnie przydatna teraz w okresie urlopów, wakacji itp...

* Dać ograniczenia osobom niezweryfikowanym w pisaniu na forum.
Szafa, to Szafa - nie portal społecznościowy.
...że wolno chodzi ? Skoro można zakładać po kilka kont i z nich zakładać watki typu:
facet w stringach, czy jestem gruba, a może takie majteczki.... i to wszystko anonimowo.
Masz problem ? Nie jesteś zweryfikowaną szafowiczką ? Idź na forum temu służące, których pełno w internecie.

* nowa półka: ODDAM za darmo/koszt przesyłki

Tyle osób deklaruje pomoc za przysłowiową złotówkę, ale kończy się na deklaracjach;
Wystawmy rzeczy/paki tylko za opłaconą wysyłkę

SUGESTIE mój mały apel do was

17 maj 2011 - 12:07:50

Ten, kto jest zainteresowany na pewno przejrzy daną sugestię i nie trzeba nikogo do niczego 'namawiać'.

SUGESTIE mój mały apel do was

17 maj 2011 - 13:05:02

Eeeeeeee tam, zaraz namawiać...
Tylko przypomnieć, że jeśli ktoś wykorzystał głosy w kwietniu, to teraz tez może głosować.
A chyba warto coś zmienić ?...
jest takie powiedzenie: lepiej żałować, że się coś zrobiło niż żałować, że nawet się nie spróbowało ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

SUGESTIE mój mały apel do was

18 maj 2011 - 15:19:28

Cytat
pola55
Czy jeszcze ktoś tam zagląda ?

Może warto byłoby się zmobilizować ;)

Jest kilka sugestii bardzo trafnych.
Polecam:

* Urlop / wakacje czyli zamrożenie wysyłki
Opcja szczególnie przydatna teraz w okresie urlopów, wakacji itp...

* Dać ograniczenia osobom niezweryfikowanym w pisaniu na forum.
Szafa, to Szafa - nie portal społecznościowy.
...że wolno chodzi ? Skoro można zakładać po kilka kont i z nich zakładać watki typu:
facet w stringach, czy jestem gruba, a może takie majteczki.... i to wszystko anonimowo.
Masz problem ? Nie jesteś zweryfikowaną szafowiczką ? Idź na forum temu służące, których pełno w internecie.

* nowa półka: ODDAM za darmo/koszt przesyłki

Tyle osób deklaruje pomoc za przysłowiową złotówkę, ale kończy się na deklaracjach;
Wystawmy rzeczy/paki tylko za opłaconą wysyłkę

Ja osobiście czekam na półkę SZUKAM, która jest zaakceptowaną sugestią już.
Jestem przeciwna kolejnej półce oddam za darmo- można to napisać w tytule przedmiotu lub dodać do specjalnego wątku na forum, który jest przyklejony w dziale Sprzedam- jednak jak widac nie cieszy się zainteresowaniem dużym

SUGESTIE mój mały apel do was

18 maj 2011 - 20:05:47

Cytat
pola55

* Dać ograniczenia osobom niezweryfikowanym w pisaniu na forum.
Szafa, to Szafa - nie portal społecznościowy.
...że wolno chodzi ? Skoro można zakładać po kilka kont i z nich zakładać watki typu:
facet w stringach, czy jestem gruba, a może takie majteczki.... i to wszystko anonimowo.
Masz problem ? Nie jesteś zweryfikowaną szafowiczką ? Idź na forum temu służące, których pełno w internecie.


Widzę, że coraz więcej osób domaga się zmian w stosunku do osób niezweryfikowanych, również jestem za tym (chociaż brak możliwości zakładania nowych wątków) aby takie ograniczenia dać, ale Administracja niestety ma inne zdanie, więc tego się nie doczekamy raczej... szkoda.

SUGESTIE mój mały apel do was

18 maj 2011 - 20:31:24

nbbo jak dla mnie półka 'Poszukuję' jest zbędna [ale szanowna administracja uważa inaczej] - powstał osobny dział na forum po to aby wpisywać tam czego szukamy.

Dlaczego 'Oddam za darmo' ma być na forum bez osobnej półki, a 'Poszukuję', które ma DZIAŁ na forum ma otrzymać półkę?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

SUGESTIE mój mały apel do was

18 maj 2011 - 21:11:07

Cytat
slonwtrzechtrampkach
nbbo jak dla mnie półka 'Poszukuję' jest zbędna [ale szanowna administracja uważa inaczej] - powstał osobny dział na forum po to aby wpisywać tam czego szukamy.

Dlaczego 'Oddam za darmo' ma być na forum bez osobnej półki, a 'Poszukuję', które ma DZIAŁ na forum ma otrzymać półkę?

bo tak zdecydowały szafiarki:)

i to i to jest w sugestiach: jedno ma jakieś kilkanascie, czy kilkadziesiąt głosów a tu prawie 700.

Co kto uważa za bardziej potrzebne lub mniej potrzebne to kwestia gustu, stąd powstał pomysł sugestii.
Poza tym jak dla mnie rzeczy wystawiane na półce sprzedam z ceną 1 zł czy też 0,01 są normalną rzeczą, a Poszukuję nie, bo meiszają się z rzeczami do kupna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-18 21:12 przez nbbo.

SUGESTIE mój mały apel do was

18 maj 2011 - 22:09:21

Cytat
nbbo
Poza tym jak dla mnie rzeczy wystawiane na półce sprzedam z ceną 1 zł czy też 0,01 są normalną rzeczą, a Poszukuję nie, bo meiszają się z rzeczami do kupna
Dlatego rzeczy poszukiwane powinny znaleźć się w dziale 'Poszukuję', a nie na półkach [co jest przecież niezgodne z regulaminem, a mimo to jest ich tam mnóstwo... ciekawe dlaczego :) ]

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

SUGESTIE mój mały apel do was

18 maj 2011 - 22:51:38

dlatego, że użytkowniczki łamią regulamin, dlatego, że półka poszukiwane według mnie jest potrzebna i dlatego, że moderatorzy nie sa w stanie wszystkich usunąć. Jak Ty byłaś modem- też one tam były :)

SUGESTIE mój mały apel do was

19 maj 2011 - 12:54:08

Cytat
nbbo
dlatego, że użytkowniczki łamią regulamin, dlatego, że półka poszukiwane według mnie jest potrzebna i dlatego, że moderatorzy nie sa w stanie wszystkich usunąć. Jak Ty byłaś modem- też one tam były :)
Skoro łamią regulamin to chyba należy im się blokada?
Były, ale ja nie mogłam ich usunąć, ponieważ nie miałam dostępu do półek ;]
Skoro nie są w stanie wszystkich usunąć to chyba trzeba przyjąć nowe osoby? A z tego co wiem tylko kilka moderatorek poruszało ten temat, wciąż tylko 'niebawem będzie nabór', a jak nie było tak nie ma... z resztą nic dziwnego - w końcu to szafa ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niezweryfikowane konta i nieaktywne