Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

autorzy ocen widoczni

20 kwi 2011 - 21:14:02

Coraz częsciej dostaje jedynki i nie mam pojecia za co, bo uzytkownik szafy nie raczy wypowiedziec swojej opinii. Duzo dziewczyn tez to zauwaza. Wiec mam taką propozycje aby autorzy ocen poszczególnych przedmiotów byli widoczni dla wlasciciela danego profilu na szafie.

autorzy ocen widoczni

20 kwi 2011 - 21:47:30

Świetny pomysł , skończyłoby się anonimowe kopanie dołków ...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

autorzy ocen widoczni

20 kwi 2011 - 23:57:39

ojej, tak bardzo Wam to przeszkadza?;p i co będziecie robić jak będziecie wiedzieć od kogo te jedynki? będziecie się na nich mścić czy wypytywać co mu się nie podoba?;p

autorzy ocen widoczni

21 kwi 2011 - 12:07:00

Cytat
sariel
ojej, tak bardzo Wam to przeszkadza?;p i co będziecie robić jak będziecie wiedzieć od kogo te jedynki? będziecie się na nich mścić czy wypytywać co mu się nie podoba?;p

naprawde inteligenta wypowiedz Moderatora ;/

poprostu tego chcemy, zeby bylo wiadomo i tyle! wtedy nie wystawiałyby tych jedynek bo nie podoba im sie wypowiedz na forum, albo to ze dostaly jakis komentraz , ktory m nie pasuje! A jesli, to byloby to widoczne..

autorzy ocen widoczni

21 kwi 2011 - 14:56:33

A ja się zgadzam z Sariel - byście wiedziały i co? Wtedy byście specjalnie szukały u tej osoby czegoś, co by się Wam nie spodobało? Jeśli komuś się nie spodoba coś w Waszej stylizacji to i tak dostaniecie '1'.

autorzy ocen widoczni

21 kwi 2011 - 15:04:20

Również podzielam opinię Sariel...

Ocenianie ciuchów nie jest tu najważniejsze, nie o to chodzi... To nie fotka.pl.....
Jak dla mnie oceny mogłyby w ogóle zniknąć.

autorzy ocen widoczni

21 kwi 2011 - 17:07:44

Cytat
02bezkitu11
Cytat
sariel
ojej, tak bardzo Wam to przeszkadza?;p i co będziecie robić jak będziecie wiedzieć od kogo te jedynki? będziecie się na nich mścić czy wypytywać co mu się nie podoba?;p

naprawde inteligenta wypowiedz Moderatora ;/

poprostu tego chcemy, zeby bylo wiadomo i tyle! wtedy nie wystawiałyby tych jedynek bo nie podoba im sie wypowiedz na forum, albo to ze dostaly jakis komentraz , ktory m nie pasuje! A jesli, to byloby to widoczne..

dokładnie :)

autorzy ocen widoczni

21 kwi 2011 - 17:58:15

zgadzam się z Sacrum, sariel i slonwtrzechtrampkach w 100% ;)

autorzy ocen widoczni

21 kwi 2011 - 21:35:51

Faktycznie najlepszym pomysłem byłaby likwidacja ocen,skoro i tak o niczym nie świadczą

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

autorzy ocen widoczni

18 maj 2011 - 15:29:56

prawda jest taka, że uczciwe oceny to 1/2 max, reszta to fochy i wyniki prywatnych starć lub ,,lubienia'' się konkretnych osób. Zostawiłabym oceny tylko w rzeczach na pokaz. Na sprzedaż usunęłabym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdjęcia pokaż/zapisz ???