Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wystawianie komentarzy

14 mar 2011 - 16:15:06

Co sądzicie o wystawianiu komentarzy po 7 dniach? Osobiscie uważam, że nie jest to dobrym pomysłem, ponieważ paczka zazwyczaj przychodzi po 3 dniach i od razu sie wystawia komentarz. A tak to się zapomni.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Wystawianie komentarzy

14 mar 2011 - 22:32:40

komentarze będą wystawiane bardziej świadomie, a niektóre wysyłają ekonomicznym i trwa to dłużej. zanim wystawisz komentarz możesz wyprać, założyć i ostatecznie stwierdzić, że jest wszystko w porządku :)

Wystawianie komentarzy

16 mar 2011 - 10:26:35

Zgadzam się z autorka w 100%
Traktowanie ludzi jak dzieci jest nieco 'niemiłe'....
Ja osobiście świadomie wystawiam komentarze, i nie potrzebuje odgórnych regulacji żebym była bardziej 'sprawiedliwa'.
Beznadziejna zmiana, powodująca tylko zapominanie wystawiania komentarzy...
Przy dużej ilości wymian/sprzedaży można komuś nie wystawić pozytywa, tylko dlatego że po ok 4dniach od dostania przesyłki można zapomnieć....
Jeżeli już to może nie 7 dni a np3/4 dni.
Ja osobiście mam inne zajęcia niż pamiętanie o takich rzeczach, które kiedyś robiłam automatycznie zaraz po otrzymaniu przesyłki.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości jaki komentarz wystawić to chyba ma swój rozum i może poczekać ile chce 7dni 70dni za nim coś naskrobie.
Jak ktoś cche wystawić niesprawiedliwy komentarz to czy go wystawi zaraz czy po 7dniach, nie ma znaczenia, ludzie są złośliwi i tak....

Dla mnie ZŁA ZMIANA!!!!

Wystawianie komentarzy

16 mar 2011 - 11:47:51

Może z jednej strony jest to rozwiązanie dobre właśnie pod względem tych komentarzy które są wystawiane złośliwie.

Z drugiej strony, faktycznie jeśli ktoś przeprowadza dużo transakcji można się w tym pogubić.
Rozwiązanie nieprzemyślane do końca....

A co do pamiętania o komentarzach... i bez tej zmiany sporo osób zapomina, mi np kilku nie wystawiono po sprzedaży...

Wystawianie komentarzy

16 mar 2011 - 17:20:24

Jest osobna zakładka z komentarzami i ja np co jakiś czas wchodzę do niej i patrzę czy nie zapomniałam wystawić jakiegoś komentarza ;) więc mi ta zmiana nie robi różnicy a niezweryfikowane które klikają 'KUP' i od razu lipę wystawiają utrudni to życie i się im odechce :)

Wystawianie komentarzy

16 mar 2011 - 20:38:32

Cytat
sariel
komentarze będą wystawiane bardziej świadomie, a niektóre wysyłają ekonomicznym i trwa to dłużej. zanim wystawisz komentarz możesz wyprać, założyć i ostatecznie stwierdzić, że jest wszystko w porządku :)

Witam,
Taki argument jestem w stanie zrozumieć, ale powinien być nieco zmodyfikowany, tzn. system powinien umożliwić wystawienie komentarza POZYTYWNEGO bez konieczności odczekania 7 dni :)
Proszę zapytać administratora, czy to możliwe.
Dziękuję :-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Wystawianie komentarzy

17 mar 2011 - 23:38:49

oooo, całkiem ciekawy pomysł! myślę, że godny uwagi :)

Wystawianie komentarzy

31 mar 2011 - 14:23:34

Dokładnie tak !!! Po 7 dniach łatwo zapomnieć o komentarzu.

Cytat
Wilcza_Jagoda
Cytat
sariel
komentarze będą wystawiane bardziej świadomie, a niektóre wysyłają ekonomicznym i trwa to dłużej. zanim wystawisz komentarz możesz wyprać, założyć i ostatecznie stwierdzić, że jest wszystko w porządku :)

Witam,
Taki argument jestem w stanie zrozumieć, ale powinien być nieco zmodyfikowany, tzn. system powinien umożliwić wystawienie komentarza POZYTYWNEGO bez konieczności odczekania 7 dni :)
Proszę zapytać administratora, czy to możliwe.
Dziękuję :-)

Bardzo dobry pomysł! Co na to Administracja??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-31 14:24 przez Assamite1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozdzielenie kategorii suknie i sukienki