Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Negatywne komentarze - czytajmy je!

21 lut 2011 - 20:00:29

Zawsze czytam lipy i bez szału. Tyle się słyszy o oszustkach, wolę się upewnić i śledzę te komentarze dosyć wnikliwie.
Jestem za tym by wprowadzić podział żeby nie szukać tych lip wśród pozytywnych komentarzach.
Jeśli chodzi o wystawianie lip zdarzyło mi się to tylko dwa razy ale te osoby po prostu na to zasługiwały... nie wystawiam lip za byle co, uważam, że można dojść do porozumienia.

Negatywne komentarze - czytajmy je!

21 lut 2011 - 20:00:38

Lipy warto czytac, macie racje. Jezeli ktoras ma ciut wiecej komentarzy i zarzeka sie, ze to niesluszne to pierwsza wysle przesylke, jezeli poprosicie. Ja wlasnie taka sytuacje mialam, milo zostalam zaskoczona, bo ciuszek super! Mysle, ze nie zawsze warto wierzyc komentarzom, trzeba sprawdzac rowniez kto pierwszy wystawil!

Negatywne komentarze - czytajmy je!

21 lut 2011 - 20:02:12

Cytat
7medeis
zawsze czytam, ale głównie dlatego, że większość jest wręcz śmieszna;)

z tego powodu także je czytam ;)

Negatywne komentarze - czytajmy je!

21 lut 2011 - 20:05:34

Ja również czytam lipy... nie które są wręcz niesamowicie smieszne... ja miałam jedną lipę ktora dostałam w odwecie od dzewczyny ktora mnie oszukała na szczescie lipa po miesiącu została usunieta:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-21 20:06 przez magda1988-18.

Negatywne komentarze - czytajmy je!

21 lut 2011 - 20:05:42

a ja dostałam dzisiaj dwa razy "bez szału", wkurzyłam się bo pierwszy taki komentarz był za to, że laska rzekomo nie zostala poinfomowana o tym, ze bluzka jest lekko zmechacona (a było napisane w ofercie, że jest troche zmechacona!!), a druga mi napisala "FAJNY,ALE NIE OSZAŁAMIAJĄCY POLECAM I POZDRAWIAM" no przecież wszystko było zgodnie z ofertą, do tego wysałam paczkę poleconym (to była wymiana, a ona nie raczyła, wysłała zwykłym), naszyjnik byl w bardzo dobrym stanie a tu takie coś... nie chcę zgłaszać tego do administracji, bo to nie lipa, a bez szału, ale mimo wszystko jak ktoś wchodzi na moj profil i widzi, ze jest tyle tych "bez szału" to nie zawsze może być chętny do wymian ani kupna... ehh.. ://

Negatywne komentarze - czytajmy je!

21 lut 2011 - 21:14:02

nigdy nie zgłaszałam administracji ponieważ naczytałam się już wystarczająco, że nic to nie daje.

Negatywne komentarze - czytajmy je!

23 lut 2011 - 15:40:26

Cytat
nikita26
Dziewczyny, zwracam się z apelem do Was aby czytać komentarze negatywne jeśli któraś takie posiada. Sama zawsze tak robię, kiedy wymieniam się z kimś a on ma jakieś lipy ponieważ wiem, że często takie komentarze są pisane z zemsty, głupoty i nie zawsze muszą mówić o nieuczciwości szafowiczki.

Zwracam się do Was z taką prośbą ponieważ nikt nie widzi moich 376 pozytywnych komentarzy ale zawsze pyta mnie o moich 5 negatywów i 2 bez szału.
4 z 5 negatywnych otrzymałam od szafowiczki, która mnie oszukała i wystawiła je w odwecie za moje, piątego nie mogę się doszukać na liście a bez szału też nie świadczą o mojej nieuczciwości ale raczej o braku dogadania się z drugą stroną.
Dziewczyny, które by je przeczytały nie pytałyby o nie.

Zaliczyłąm na szafie dużo wymian, kilka razy zostałam oszukana, nie będę wstrzymywać się w takiej sytuacji od wystawiania lipy w obawie, że ja też ją dostanę, trudno może tak być.

Fajnie by było jakby była możliwość wyboru komentarza wg rodzaju aby szybko przeczytać np. same negatywne a nie przeglądać całą listę

Czy macie też takie sytuacje, zgadzacie się ze mna?

LIPY - lipami ale czy musiałaś dodawać komentarze pod ciuszkami tej szafowiczki ??? tak się nie postępuje !!! i jest to wbrew regulaminowi

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Negatywne komentarze - czytajmy je!

23 lut 2011 - 17:30:13

Cytat
nikita26
nigdy nie zgłaszałam administracji ponieważ naczytałam się już wystarczająco, że nic to nie daje.

jeśli nie chcesz pomocy administracji to za dużo nie poradzisz. czy Wy musicie być takie uprzedzone? jak czytam teksty "a bo mi administracja lip nie usunęła" to pytam dlaczego i co dostaję za odpowiedź? "bo się nie zainteresowali" :D a kto ma się interesować? sami się nie domyślą, że ktoś dostał niesluszny komentarz...:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Podróbki"