Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

BLOKADA KOMENTARZY

11 lut 2011 - 18:38:21

Uważam, że powinniśmy mieć możliwość zablokowania kogoś aby nie mógł komentować naszych rzeczy, dziewczyny są bezczelne i natrętne. Albo opcja która w ogóle zakazuje komentowania. Np włączasz opcję zakaz komentowania i jednocześnie sama nie możesz komentować innych tak, żeby było sprawiedliwie. Czy ktoś w ogóle rozważa nasz propozycje zmian>?

BLOKADA KOMENTARZY

11 lut 2011 - 19:42:38

Kiedyś już była taka propozycja..
Mnie to obojętne, choć wiem, że niektóre dziewczyny bywają tu co najmniej niemiłe..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

BLOKADA KOMENTARZY

12 lut 2011 - 17:44:11

brak możliwości komentowania będzie się mijał z celem...

BLOKADA KOMENTARZY

13 lut 2011 - 21:32:56

Ja proponuje zeby osobe niezweryfikowane mialy ograniczopny dostep do szafy. Rejestrują się tu. nic nie wrzucaja do szafy, a bezczelnie komentują inne przedmioty czy osoby, piszac uszczypliwe komentarze niedotyczące czasami danej rzeczy tylko wyglądu osoby.

Czy takie cos mozna zgłosic do moderatora ?

BLOKADA KOMENTARZY

13 lut 2011 - 22:47:48

Dziub z tego co się orientuję moderatorzy nie mogą usuwać komentarzy. Zresztą jeśli nie były to jakieś obelgi itd. to i tak nic z tym nie można zrobić, niestety.

BLOKADA KOMENTARZY

13 lut 2011 - 23:02:31

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Dziub z tego co się orientuję moderatorzy nie mogą usuwać komentarzy. Zresztą jeśli nie były to jakieś obelgi itd. to i tak nic z tym nie można zrobić, niestety.
ale mozna zglosic taka osobe;P

Dobra bylaby opcja wyboru, komentarze albo ocena, albo to i to.

BLOKADA KOMENTARZY

14 lut 2011 - 10:49:29

Cytat
Dziub
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Dziub z tego co się orientuję moderatorzy nie mogą usuwać komentarzy. Zresztą jeśli nie były to jakieś obelgi itd. to i tak nic z tym nie można zrobić, niestety.
ale mozna zglosic taka osobe;P

Dobra bylaby opcja wyboru, komentarze albo ocena, albo to i to.
Zależy co ta osoba pisze. Jeśli ktoś Ci napisał jakieś 'masz grube uda' to wiesz ile to obchodzi innych - z taką osobą nic się nie zrobi.
Były nawet propozycje co do ocen i komentarzy...i jak widać nic się z tym nie dzieje, zero odzewu.

BLOKADA KOMENTARZY

14 lut 2011 - 11:50:13

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Dziub
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Dziub z tego co się orientuję moderatorzy nie mogą usuwać komentarzy. Zresztą jeśli nie były to jakieś obelgi itd. to i tak nic z tym nie można zrobić, niestety.
ale mozna zglosic taka osobe;P

Dobra bylaby opcja wyboru, komentarze albo ocena, albo to i to.
Zależy co ta osoba pisze. Jeśli ktoś Ci napisał jakieś 'masz grube uda' to wiesz ile to obchodzi innych - z taką osobą nic się nie zrobi.
Były nawet propozycje co do ocen i komentarzy...i jak widać nic się z tym nie dzieje, zero odzewu.

Ja uważam, że tak samo jak na forum na samej szafie powinni być moderatorzy. Nie tylko do usuwania zle wrzuconej kreacji do zlego działu, ale takze do pilnowania zasad tej strony. Oceniamy kreacje, jesli ktos ocenia co innego i jeszcze zlowsliwie powinien dostac ostrzeżenie.
Ogólne trzymanie sie tematu tej strony. Niekore szafiary zapominają do czego sluży szafa. Lecza swoje kompleksy anonimowo. Internetowe zgredy i trolle ;-)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 11:51 przez Dziub.

BLOKADA KOMENTARZY

14 lut 2011 - 12:51:09

Cytat
Dziub
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Dziub
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Dziub z tego co się orientuję moderatorzy nie mogą usuwać komentarzy. Zresztą jeśli nie były to jakieś obelgi itd. to i tak nic z tym nie można zrobić, niestety.
ale mozna zglosic taka osobe;P

Dobra bylaby opcja wyboru, komentarze albo ocena, albo to i to.
Zależy co ta osoba pisze. Jeśli ktoś Ci napisał jakieś 'masz grube uda' to wiesz ile to obchodzi innych - z taką osobą nic się nie zrobi.
Były nawet propozycje co do ocen i komentarzy...i jak widać nic się z tym nie dzieje, zero odzewu.
Ja uważam, że tak samo jak na forum na samej szafie powinni być moderatorzy. Nie tylko do usuwania zle wrzuconej kreacji do zlego działu, ale takze do pilnowania zasad tej strony. Oceniamy kreacje, jesli ktos ocenia co innego i jeszcze zlowsliwie powinien dostac ostrzeżenie.
Ogólne trzymanie sie tematu tej strony. Niekore szafiary zapominają do czego sluży szafa. Lecza swoje kompleksy anonimowo. Internetowe zgredy i trolle ;-)))
Poniekąd się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony co w takim razie robią na forum takie działy jak np. 'Gotowanie i kuchnia' czy 'Kulturatka'. Jest tu zbyt duża samowolka. Trudni jest ogarnąć forum i szafy...więc co dopiero byłoby z komentarzami do rzeczy ;)
Ale jestem za możliwością zablokowania komentarzy i ocen - blokuję u siebie, więc u innych nie mogę wykonywać tych czynności. ;)

BLOKADA KOMENTARZY

14 lut 2011 - 13:06:29

Udzielam się tez na innym forum, nie będę pisać jakim, ale tam regulamin jest tak dopracowany, ze istnieje tam calkowity porzadek. Temu portalowi brakuje jeszcze wiele do perfekcji i mam nadzieje, ze kiedys to osiągnie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

BLOKADA KOMENTARZY

14 lut 2011 - 16:52:10

Cytat
Dziub
Ja proponuje zeby osobe niezweryfikowane mialy ograniczopny dostep do szafy. Rejestrują się tu. nic nie wrzucaja do szafy, a bezczelnie komentują inne przedmioty czy osoby, piszac uszczypliwe komentarze niedotyczące czasami danej rzeczy tylko wyglądu osoby.

Czy takie cos mozna zgłosic do moderatora ?

Jestem ZA, zgłoszę do ADM ten pomysł: może akurat :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Negatywne komentarze - czytajmy je!