Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

51 minut temu

sprawdzony stomatolog

55 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 15:52:30

Hej dziewczęta.
Na wstępie pragnę podkreślić że nie dyskryminuję tu WSZYSTKICH niezweryfikowanych. Powstaje dużo głupich wątków na temat seksu, jak wyglądam, ile dacie mi lat itp, głównie zakładane przez 'świeże' niezweryfikowane - mające mało postów. Mogłoby powstać coś takiego jak początkowa blokada, ale tylko dla niezweryfikowanych, na zakładanie nowych wątków na forum. Powiedzmy że dana pani X założy sobie konto na szafie do korzystania z forum, musi nabić pewną pulę postów by móc zakładać wątki - granica jest do ustalenia. I to będzie w pewnym stopniu taką forumowską weryfikacją, bo dziewczynka która chce zadawać głupie pytania o ciąży, seksie itp nie będzie tutaj siedziała i wypowiadała się by mieć te powiedzmy 200 postów i by móc wątek założyć. Wydaje mi się że to dobry pomysł :) Co Wy o tym sądzicie?

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 16:37:18

Ja jestem jak najbardziej za. Jakieś rozsądne rozwiązanie by się przydało.
Przez to również wyeliminowano by sporo niechcianego spamu, takie wątki w 99% zakładane są przez przypadkowe osoby.

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 17:09:15

Z drugiej strony może pisać nic nie znaczące posty aby dobić do tego 200. Albo zaśmiecać forum tylko postami [i takich tu nie brakuje]..

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 17:17:24

Dlatego trzeba pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem, które by się sprawdziło.

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 17:24:09

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Z drugiej strony może pisać nic nie znaczące posty aby dobić do tego 200. Albo zaśmiecać forum tylko postami [i takich tu nie brakuje]..
wtedy jakby pisał załóżmy up' podbijam' i moderator kasowałby jego posta to ilość postów musiałaby maleć ;) bo teraz jest tak że jak ktoś napisze i zostanie ten post wykasowany to ilość postów napisanych pod nickiem nie maleje ;) ale 200 postów ciężko nabić w jeden dzień ;) jak ja bym chciała zakładać bezsensowne tematy to nie chciałoby mi się dobijać do 200 postów, przeszłabym na inne forum po prostu ;)

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 18:41:27

MoniqueJulie niekoniecznie podbijanie [choć nie wszystkie zostają wyłapane przecież], wystarczy 200 postów w dziale 'Hot or not' [bo chyba w każdym dziale zostają doliczone posty]..
Z jednej strony mogłoby być forum tylko dla zweryfikowanych, ale z drugiej jeśli ktoś chciałby tylko z forum korzystać może stwierdzić, że ma w nosie forum, na którym musi zapłacić 3zł..

Może padnie jeszcze jakiś pomysł od innych.

Niezweryfikowane a forum

21 sty 2011 - 18:46:00

słoniu zastanów się czy chciałoby Ci się nabijać 200 postów by założyć głupi wątek ? chyba znajdą się skrajne przypadki że będą na siłę się wypowiadać.

Niezweryfikowane a forum

05 lut 2011 - 00:40:16

może po prostu nie wypowiadajcie się w takich BEZSENSOWNYCH WĄTKACH a nie będzie problemu i wątek szybko zniknie z głownej ;] jeśli chcecie zmieniać świat to zacznijcie od siebie :))))))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-05 00:41 przez dziobaczka.

Niezweryfikowane a forum

05 lut 2011 - 01:59:15

jestem za

Niezweryfikowane a forum

05 lut 2011 - 17:49:39

dziobaczka a kto powiedział że się wypowiadamy ? po prostu zaśmiecają te wątki forum przez co mamy więcej pracy,. a nie że 'zniknie z głównej' .. będzie zalegał i tak będą się one zbierać to szafa będzie mulić całkowicie.

Niezweryfikowane a forum

24 mar 2011 - 13:00:09

Odnośnie tego o czym zaczęłyśmy rozmawiać ze Słoniem w wątku "Nowy Regulamin" dokończę tu, bo ten wątek jest właśnie na temat... :)

Rozwiązanie które sprawdza się na innych portalach:
Brak możliwości zakładania nowych wątków przez osoby niezweryfikowane.
Jedynie możliwość wypowiedzi w wątkach już istniejących.

Niestety ale zdecydowana większość głupich, niepotrzebnych wątków zarówno ze spamem, prowokacjami, niechcianymi reklamami itp zakładana jest przez takie konta. Wg mnie to takie rozwiązanie dobrze by wpłynęło na większy porządek na forum.

Niezweryfikowane a forum

25 mar 2011 - 12:43:08

Dodałabym do tego jeszcze brak możliwości wypowiadania się w dziale 'Sprzedam' - powstaje tam mnóstwo wątków przez osoby niezweryfikowane [nie tylko na temat ubrań ale i MP3 / MP4, telefonów kom., depilatorów, książek i masy innych rzeczy].

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BLOKADA KOMENTARZY