Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarna lista!!!!

28 cze 2010 - 15:18:53

Dlaczego w Czarnej Liście sa tylko opcjezły/b]
"Użytkowniczki dodane do tej listy nie będą mogły u Ciebie kupować. Lista ma zabezpieczyć przed złośliwym kupowaniem produktów z Twojej oferty. "
i
"Użytkowniczki dodane do tej listy nie będą mogły wysyłać do Ciebie wiadomości prywatnych"
powinna byc opcja, że dana osoba nie może komentować twoich zdjęć ani nic takiego. Bo dlaczego mam znosić obelgi jakiejś dziewczyny która najeżdza na mnie tylko dlatego, że jakaś rzecz która sprzedaje/wymieniam jej nie pasuje ?
Albo chociaz mozliwośc taka bym mogła usunąc niechciane komentarze na moim profilu.
Kto za ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Czarna lista!!!!

29 cze 2010 - 23:18:55

Jeżeli ktoś Cię obraża w komentarzach zgłaszaj to a zostaną one usunięte, jeśli ktoś robi to nagminnie może otrzymać blokadę na dodawanie komentarzy.

Czarna lista!!!!

07 lip 2010 - 16:34:07

ale jak to zgłaszac i gdzie ?

mimo wszystko uwazam ze powinna byc mozliwosc zablokowania takiej osoby by nas nie odwiedzala i nie komentowala nic.

Czarna lista!!!!

07 lip 2010 - 21:22:50

Zgłaszaj to SuperModeratorom ;)

Czarna lista!!!!

21 paź 2010 - 18:01:10

a ja mam pytanie troszke inne
jak dodac komentarz potransakcyjny jesli ktos kupil cos ode mnie i chce mu wystawic komentarz?
czy robi sie to tak samo jak przy wystawianiu komentarzy gdy kupie cos u kogos?

Czarna lista!!!!

21 paź 2010 - 19:04:12

wchodzisz w zakładkę komentarze -> do wystawienia i tam masz przedmioty do których nie wystawiłaś jeszcze komentarza

Czarna lista!!!!

25 lis 2010 - 16:43:29

potwierdzam, powinna byc opcja całkowitego blokowania uzytkownika, zeby nie mogł ani komentowac ani oceniach dodawane przedmioty!

Czarna lista!!!!

25 lis 2010 - 18:33:08

jestem zaaa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak poprawnie wpisac link do nk?