Obecnie rozmawiamy o:

auto skup

gorący temat

Pediatra Kielce

8 minut temu

Ginekolog Rzeszów

11 minut temu

Budowa domu

25 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

31 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarna Lista - zgłoszenia

13 paź 2012 - 17:48:18

princeska22-kopiuje zdjęcia innych i wysyła podobne rzeczy tak dałam sie nabrać i zostałam ze szmatą w stanie idealnym z dziurą ;/ jedyne co mi się udało załatwić to blokadę jej konta i usuniecie negatywa odwetowego
awisniewska12345 - 1 października przelalam jej pieniadze do dziś nie mam rzeczy którą kupilam i urwał sie kontakt, sprawa zgłoszona ale dziewczyna przestała sie logowac
26 października z pomocą Administracji otrzymałam przesyłkę, sweter miał plamy na rękawie i z przodu, zapach okropny i tak juz sprany ze raczej nie da sie go nosic. Nie wiem jak można takimi rzeczami handlować ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 10:19 przez sylwi54.

Czarna Lista - zgłoszenia

16 paź 2012 - 08:58:10

Zgłaszam użytkowniczkę kasiulka1111.

Zakupiła u mnie drugiego października koszulę, za 12zł plus wysyłka 6zł. Od razu, tego samego dnia dostała ode mnie dane do przelewu i zapobiegawczo zapytałam czy jej dane podane na szafie są poprawne, i czy na takie wysłać paczkę. Nic nie odpisała, minął jeden dzień - logowała się na szafie, więc trzeciego października wieczorem napisałam pytajnik by 'upomnieć' się o odpowiedź - nadal cisza. Logowała się codziennie. W końcu piątego października napisałam do niej kiedy mogę spodziewać się wpłaty, tego samego dnia księżniczka raczyła odpisać że dziś wpłaci i przelew pewnie będzie w poniedziałek czyli 08.10. Minął poniedziałek - nie ma kasy, minął wtorek - nie ma kasy ani żadnej wiadomości, i we wtorek minął również równy tydzień od zakupu, oraz według moich zasad - równe pięć dni roboczych które miała na wpłatę. Nie raczyła napisać mi ani jednej wiadomości, tak więc w środę rano poinformowałam ją że nadal wpłaty nie otrzymałam, że minął już tydzień od zakupu oraz pięć dni roboczych które miała na wpłatę, oraz wystawiłam negatywny komentarz. I co? Księżniczka się obudziła i wystawiła mi odwetową lipę w której ściemniała na całego, że niby jestem mściwa, wredna i niesympatyczna - nie wiem po czym to wywnioskowała skoro nawet nie prowadziła ze mną żadnej korespondencji przez PW - chyba jest wróżką. Oraz popełniła mega wtopę - napisała że z jej konta korzysta jeszcze ktoś inny a ona niby 'nie miała dostępu do internetu' - co do pierwszej części to zgodnie z regulaminem, pkt VI podpunkt 3 - NIE MOŻNA UDOSTĘPNIAĆ DANYCH KONTA OSOBOM TRZECIM, co do drugiej części - skoro nie miała neta to może wróżka napisała mi piątego października że wpłaci w tym samym dniu pieniądze - jak widać dostęp do internetu miała tylko jest zwykłą naciągaczką. Sprawę zgłosiłam Administracji, ona złożyła wyjaśnienia ale wczoraj Administracja podjęła decyzję na moją korzyść, że ona nie wywiązała się z transakcji a ja miałam prawo wystawić negatywny komentarz, oraz że odwetowy zostanie usunięty.

NIE POLECAM TAKIEJ KŁAMCZUCHY!!

Czarna Lista - zgłoszenia

16 paź 2012 - 15:17:46

izkazych - próbowała wyłudzić rzecz, kłamała, że wpłaciła pieniądze i żądała wysyłki spódnicy, w rzeczywistości nigdy nie zapłaciła.

Czarna Lista - zgłoszenia

16 paź 2012 - 16:09:14

Zgłaszam użytkowniczkę kasiulka1111.

Na początku września kupiłam u niej torebkę, trochę mnie zaniepokoiło, że dane do przelewu podała dopiero po 2 dniach, mimo że logowała się na szafa.pl, a - teoretycznie, jak się już sprzedaje, to chyba lepiej dostać pieniądze szybko, chyba ze się mylę..Napisała, że miała problemy z komputerem, ok, możliwe, wpłaciłam pieniądze od razu, jak dostałam dane. Potem zaczął się korowód z przesyłką, szła długo, co oczywiście nie jest winą Sprzedającej. Tyle że mimo próśb o numer przesyłki i obietnic, że go poda, nie podawała go. Dostałam numer dopiero po tym, jak zgłosiłam sprawę Administracji. Torebka w końcu dostałam, szkoda że mimo zapewnień o idelanym stanie, miała zepsuty zamek. Główny, parę ząbków jest wyłamanych i zamek zwyczajnie się rozchodzi. Sprzedająca, w odwetowym negatywie, twierdzi, że jak wysyłała, był dobry, a torba zapięta. Listonosz zepsuł czy co?!? Torba zamyka się, fakt, ale po chwili zamek zwyczajnie się rozłazi. Bo jest ZEPSUTY. POza tym nie da się też otwierać przednich kieszeni, bo zamki fatalnie chodzą...Dodam, że są ważne w tej torbie, zdjęcie na dowód. Zapłaciłam za nię 46,5, nie da się jej używać...

http://szafa.pl/c11508306-torebka-vero-moda.html

Czarna Lista - zgłoszenia

26 paź 2012 - 06:06:22

loveme90 - kupiłam u niej kostium jeszcze przed wakacjami za 50 zł, zero odzewu, zero stroju od tamtej pory ;] A na szafie jest codziennie.. także uważajcie na nią. Dałam się złapać, bo kupiłam przedmiot, który miała w swoich rzeczach.. a nie w rzeczach do sprzedania.. no cóż - mam nauczkę.. także do administracji zgłosić tego się nie da -.- ... Nie wiem co się dzieje z ludźmi

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Czarna Lista - zgłoszenia

26 paź 2012 - 23:24:25

suffka94 bezczelna panienka, która oferuje wymianę po czym udaje, że nie widzi wiadomości i blokuje rzeczy a oprócz tego po zakupie u niej torebki, wpłacie pieniędzy czekałam ponad dwa tygodnie bo jej się zapomniało o czym też nie poinformowała, torebka przyszła w strasznym stanie. NIE P O L E C A M !!!
Na koniec wystawiła nawalony obraźliwymi słowami komentarz i napisała mi wiadomość "to się popisałaś i teraz będziesz miała" zgłaszając do administracji, że nic nie zrobiła i chce usunięcia komentarza.

Czarna Lista - zgłoszenia

04 lis 2012 - 23:10:08

ryba7788
buty, które ode mnie dostała okazały się za małe na nią, ustaliłyśmy więc, że wyślę jej inny przedmiot zamiast butów (nowa z metką bluzka), a ona mi odeśle buty na mój koszt. Ja bluzkę wysłałam, ona butów nie chce wysłać, zatrzymała je, bluzkę tak samo mimo że za nią nie zapłaciła przeciez i jeszcze się śmieje mi w twarz, że mam nauczkę za to, że wysłałam jej za małe buty (gdzie w rzeczywistosci wysłałam jej wkładkę taką jak się umawiałyśmy dla rozmiaru 41, tylko w tych akurat był to 40). niestety wystawiłam jej pozytywa wcześniej niemysląc o tym, że okaże się tak bezczelną wyłudzaczką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 23:11 przez Dewelinka_1989.

Czarna Lista - zgłoszenia

07 lis 2012 - 18:26:03

Uwaga złodziejka!!!!
Wysłałam jej plaszczyk w bardzo dobrym stanie mialam sie zamienic na szare botki a wysłała mi całkiem inne ze zdartymi flekami i smierdzace!!!


Płaszczyk jest u mnie mozna zobaczyc w jakim byl stanie
Dane na priv

Czarna Lista - zgłoszenia

16 lis 2012 - 12:50:10

shawn123

Oszustka wpłacone pieniądze brak wysyłki, na wiadomość że idę na policję reaguje pisząc ''spoko'', kontaktu z nia nie ma, nie odpisuje od 2 tyg , miesiac czekam na paczkę. Polasila sie na 26 zl! Na poczatku milutka a potem cisza!

Czarna Lista - zgłoszenia

19 lis 2012 - 13:23:29

Cytat
Larysa69
Cytat
pati3010
o matko co sie dzieje na tej szafie tyle nie uczciwych osób masakra
UWAŻAJCIE NA JUST_a_WOMAN dokonałam z nią wymiany moje buty za jej moje wysłałam 10,01,2012 dotarły do niej już dnia następnego a ja niestety od niej nie otrzymałam do dnia dzisiejszego nie polecam
mnie takze oszukala JUST_a_WOMAN dziewczyna zarty sobie robi!!!! wyslalam zaraz pieniadze a ona ze wysylki robi w czwartki wiec czekam do poniedzialku a dostaje zamiast botkow deezee 3szmaciane bluzki i jakies balerinki sprawe zglosilam do administracjii jesli nie wyjasni sie to zglosze na policje!!!

Potwierdzam, to oszustka. Ja już swoją sprawę zgłosiłam na policji

Czarna Lista - zgłoszenia

20 lis 2012 - 18:43:44

PaulinaRose Szafiarka kupiła u mnie legginsy 23-09-2012r. Przez miesiąc zwodziła mnie, że wpłaci pieniądze. A przez kolejny nie odezwała się już ani słowem mimo tego, że była na Szafie.... NIE POLECAM NIKOMU TRANSAKCJI Z TĄ OSOBĄ !!! Za to że byłam cierpliwa i czekałam 2 miesiace na wpłatę dostałam odwetowego negatywa pełnego kłamst :/ UWAŻAJCIE NA TAKIE DZIECIAKI



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-20 18:44 przez kalinka_b.

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Czarna Lista - zgłoszenia

26 lis 2012 - 23:26:50

Cytat
benia78
Cytat
Larysa69
Cytat
pati3010
o matko co sie dzieje na tej szafie tyle nie uczciwych osób masakra
UWAŻAJCIE NA JUST_a_WOMAN dokonałam z nią wymiany moje buty za jej moje wysłałam 10,01,2012 dotarły do niej już dnia następnego a ja niestety od niej nie otrzymałam do dnia dzisiejszego nie polecam
mnie takze oszukala JUST_a_WOMAN dziewczyna zarty sobie robi!!!! wyslalam zaraz pieniadze a ona ze wysylki robi w czwartki wiec czekam do poniedzialku a dostaje zamiast botkow deezee 3szmaciane bluzki i jakies balerinki sprawe zglosilam do administracjii jesli nie wyjasni sie to zglosze na policje!!!

Potwierdzam, to oszustka. Ja już swoją sprawę zgłosiłam na policji

Ja również zostałam przez nią oszukana. Dziewczyny piszcie do mnie na priv, bo idę z tym na policję i muszę wiedzieć ile osób jeszcze oszukała.

Czarna Lista - zgłoszenia

27 lis 2012 - 13:22:33

Zoja5 kupiłam u niej ciuchy i zabawki i zero odzewu nie wysłała mi nic...Co teraz dziewczyny?/Kupuje tu sporo i sprzedaje i teraz jak zzostałam oszukana to się boje:( ze zn,ow to się powtórzy;/


Napiszcie mi na priv bo tu niesttety żadko zaglądam,a napisałam by Was ostrzec.

Czarna Lista - zgłoszenia

28 lis 2012 - 10:39:55

martynakkkkkk

Kupiła spodnie, na ktore mialam bardzo wiele chetnych dziewczyn i przestała się odzywac, gdzie wczesniej deklarowala, ze pieniadze wyslane przez poczte i dluzej ida, czekalam tydzien i nic, a dziewczyna codziennie siedzi na szafie.
Zdecydowanie odradzam dziewczyny, + niezweryfikowana.
Nie rozumiem poco zachowywac sie w ten sposob, przeciez mogla zarezerwowac albo chociaz napisac, ze nie moze kupic.

Czarna Lista - zgłoszenia

06 gru 2012 - 12:09:23

mysecretlive-spodnie,które zakupiłam,miały być lekko zmechacona na pupie,a otrzymałam spodnie całe w sierści,poprute,brudne w kilku miejscach i całe w kulkach.Dopłaciłam do poleconego,a otrzymałam zwykłym za 2,30.UWAŻAJCIE NA NIĄ|!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Agresywne reklamy