Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarna Lista - zgłoszenia

24 wrz 2013 - 00:11:36

Mialam z nią identyczny problem !!!!!!!!tez mi wkręcała że wysłała paczke itp itd i oczywiscie tego nie zrobila, ja wysłałam a rzecz któa do niej doszłą okazała się za mała;] więc po prostu mi to odesłała a ja tylko straciłam na wysyłke... durna baba i tyle. SZEROKIM ŁUKIEM OD NIEJ!!!!!!!!!!!!!

Czarna Lista - zgłoszenia

24 wrz 2013 - 00:46:15

No i co z babą zrobić? Piszesz do moderatorów? Poszłabym a policję,żeby jej utrzeć nosa ale głupio mi, bo przedmiotem był lateksowy strój pielęgniarki...
PATTICHA
<moderacja-nie podawaj danych osobowych na forum>


ZŁODZIEJKA KŁAMIE JAK Z NUT. NIE JESTEM JEDYNĄ OSZUKANĄ.


P.S. mogę dostać kolejne upomnienie. Skoro administratorz nie reagują to nie obchodzi mnie nagana na szafie. I tak od czasu oszustwa z niej nie korzystam!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 19:37 przez moderator.

Czarna Lista - zgłoszenia

03 paź 2013 - 16:17:40

Nie polecam nikomu uzytkowniczki "como55 ktora to zakupila ode mnie buty bez wczesniejszego kontaktu w srodku nocy , buciki sprzedaly tego samego dnia na innym portalu i nie wiedzac o tym nie mialam mozliwosci usuniac ich z szafa pl.Grzecznie wyjasnilam pani cala sytuacje a ona w zamian szykanuje mnie i obraza od 2 tygodni.

Czarna Lista - zgłoszenia

19 paź 2013 - 08:24:37

ZOSTAŁAM OSZUKANA PRZEZ Zzuriaaa.


Zapłaciłam pieniążki za dwa kominy, towaru nie otrzymałam do dnia dzisiejszego. Kontaktu z tą Panią także nie ma, nie odpisuje na wiadomości. Sprawa została przekazana do Administracji szafy, zostanie również zgłoszona na Policję. Niestety odradzam wszystkim jakichkolwiek tranzakcji z tą PANIĄ. Zostałam bez towaru i bez pieniążków. Oczywiście nie zamierzam tego tak zostawić.
Mam nadzieję, że konto tej Pani zostanie zablokowane.

Czarna Lista - zgłoszenia

20 lis 2013 - 16:18:10

Miska1988[/b - transakcja niesfinalizowana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 16:22 przez tajmonek3.

Czarna Lista - zgłoszenia

21 lis 2013 - 20:14:27

To ja dodam: misiek1967. Kupiłam u Pani tak zwaną pakę za 200zł. Każde z ubranek kosztowało 2zł. Fakt nie pieniądze i nie spodziewałam się cudów, bo też kupuję rzeczy używane i je sprzedaję, ale moje przynajmniej są zadbane, czyste i pachnące....co widać po moich komentarzach, a nie sprzed wojny. Ze złości jak dostałam te rzeczy to kilkanaście sztuk po prostu wrzuciłam do pieca bo nie dało się na nie patrzeć niestety.
Po jednym dniu poprosiłam o zwrot pieniążków za te rzeczy które mi zostały....było 98 a zostało 73...niestety pani mi odmówiła, bo napisała,że zwrotów nie przyjmuje. A jeszcze dodam ,że chciałam wysłać na mój koszt. W opisie pod paka pisało:

""Posiadam bardzo duza ilosc ubranek po swoich i siostry dzieciaczkach,ubranka sa w bardzo dobrym stanie,w idealnym,i tez są nowe""

Niestety nie zgadzam się z tym wogóle. Rzeczy są z ciucholandu, wiem bo tez czasem kupuje dla dzieci i tego zapachu niestety się nie ukryje.
Owszem kupuję rzeczy używane i liczę się z tym,że są one sprane, czy z dziurka albo co innego. Ale dziewczyny od których tu kupuję na pewno nie sprzedają szmat.Szkoda, bo ja nie raz robiłam zwrot komuś kto o to poprosił i nie było żadnego dla mnie problemu. Wcale się nie dziwię ,że nie chciała pani robić zdjęć pojedynczych ciuszków, bo w takim stanie na pewno nikt by ich nie kupił.Jak inne panie kupiły i były zadowolone to dlaczego pani nie ma pozytywnych komentarzy na szafce?

Owszem wtopiłam sama ale człowiek sie uczy na błędach. Ale jak można sprzedawać ludziom rzeczy w takim stanie.

Czarna Lista - zgłoszenia

26 lis 2013 - 18:44:03

Liluu1504 wymieniłyśmy się, ja wysłałam jej oryginalny kuferek Louisa Vuitton, ona mi bluzę adidasa, z tym że:
a) zrobiła to z opóźnieniem
b) bluza była brudna
c) nadszarpnięta
d) wymiary się nie zgadzały z podanymi przez nią

Zgodziła się załatwić sprawę polubownie, dałam jej nawet trochę czasu, po czym przestała się odzywać. Wygrałam sprawę, zablokowali jej konto na 90 dni, za co zwyzywała mnie od suk i innych.

Czarna Lista - zgłoszenia

26 lis 2013 - 19:47:38

kurcze, tyle oszustek i szafa nic z tym nie zrobi. uzbieralo sie juz prawie 100 stron i ciezko przed kazda transakcja je przegladac. powinna byc jakas opcja na stronce zeby przy kazdym nicku mozna bylo dodac czy oszustka czy nie. mnie tu 2 dziewczyny oszukaly ale nie pamietam ich nickow. komentarze mialy pozytywne wiec bez obaw wyslalamm rzeczy na wymiane a sama nie dostalam obiecanych ciuszkow.

Czarna Lista - zgłoszenia

26 lis 2013 - 20:03:26

Cytat
katinka_bb
kurcze, tyle oszustek i szafa nic z tym nie zrobi. uzbieralo sie juz prawie 100 stron i ciezko przed kazda transakcja je przegladac. powinna byc jakas opcja na stronce zeby przy kazdym nicku mozna bylo dodac czy oszustka czy nie. mnie tu 2 dziewczyny oszukaly ale nie pamietam ich nickow. komentarze mialy pozytywne wiec bez obaw wyslalamm rzeczy na wymiane a sama nie dostalam obiecanych ciuszkow.

jeśli wpiszesz w wyszukiwarce login jakiejkolwiek dziewczyny i znajduje się on na czarnej liście, wyświetli się w tym z linkiem do tego wątku. Wiele dziewczyn jednak tego nie robi, a mogłoby to pomóc uniknąć oszustw! a co do ogromnej ilości oszustw, to prawda. Zostają im zablokowane konta na jakiś czas, a później wracają, by dalej oszukiwać...

Czarna Lista - zgłoszenia

06 gru 2013 - 12:41:26

Niestety i ja muszę dodać nick oszustki, jest to
ewakochamirka

przysłała mi dziurawy ciuch, po czym oskarżyła mnie, iż to ja zrobiłam dziurę, zgłosiłam do administracji, zablokowano jej konto, ale dotychczas nie doczekałam się na zwrot wpłaconej kwoty - mimo iż to tylko 25zł zgłoszę sprawę na policję, bo nie trawię oszustów.. Uważajcie na nią!

Czarna Lista - zgłoszenia

07 sty 2014 - 18:08:55

Mi też się pierwszy raz zdarzyła nieuczciwa szafowiczka. xlenka1990x Kupiła u mnie spodnie, a gdy długo nie otrzymywałam wpłaty zaczełam sie niepokoić. Po kilku wiadomościach prywatnych dostałam odpowiedź: "ok jak chcesz .jak narazie nie zaplace, bo dwie dziewczyny mi nie wysylaja moich rzeczy. takze prawdopodobnie zostalam oszukana i jestem stratna ponad 100 zl takze dopeiro jak mi wysla moje rzeczy to wplace Ci pieniadze, poprostu boje sie że Ty mozesz mi tez nie wyslac i bede wtedy stratna jeszzce więcej"
śmeichu warte. Sprawa zgłoszona do administracji.

Czarna Lista - zgłoszenia

17 sty 2014 - 01:13:47

mysia242 na allegro , zmechacone,zniszczone rzeczy, nadajace sie do kosza na smieci, opisuje je ona jako stan bardzo dobry

ToughAngel na allegro- niezgodne z opisem i zdjeciem rzeczy- przyszly zmechacone, mega zniszczone

dzasta1991 na vinted- kurtka inna niz w opisie, znoszona, pekajaca w szwach, mega brudna i smierdzaca- 65 zl w błoto

pawelpelka na allegro- rzeczy zawsze niezgodne z opisem, przychodza z plamami, spłowiałe i z dziurami, a wszystkie opisuje jako stan bardzo dobry

Oyshos na allegro- wystawia jako nowe, a przychodza inne jak na foto, uzywane rzeczy

jann2010 na allegro- wprowadza w blad i naraza na straty- nie umie zpisac z metki rozmiaru rzeczy a ni zmierzyc



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-21 13:06 przez PreciousBox.

Czarna Lista - zgłoszenia

04 lut 2014 - 23:43:19

Witam jestem osobą nie zweryfikowana na tym koncie wiec nie moge wszytkiego zgłosic do administratora wiec co mam robic kobieta mnie oszukała na 80 złoty zakupiłam u niej pilling kaiwtacyjny na kwote 80 złoty umowiłyśy sie tak ze ja jej wpłasce pienidze na jej dane a ona wysle mi paczke na moj adres pieniadze przelalam 27 stycznia i do tej pory paczki nie ma ani sie ona nie odzywa co mam robic napewno podam ja na policje
a dodam ze ta oszusta to SANANKA !!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-04 23:45 przez magdzia979.

Czarna Lista - zgłoszenia

30 mar 2014 - 18:48:59

perlusia - jej poprzednie nicki to millenka Anett34 Szafowiczka38 - jak i wiele innych ! to znana tutaj i na innych portalach Małgorzata B. oszukała wielu ludzi! zawsze wstawia ciuszki po niskich cenach (te chodliwe z next,zary itd zawsze wyżej) i w taki sam sposób. Nie dawajcie się oszukiwać! jak kupicie coś u nijakiej Małgorzaty B. (niestety danych tutaj nie mogę podać) służę pomocą w odpowiedzi czy to ta Pani!
Non stop zaklada nowe konta a administracja blokuje je tylko jak inne uzytkowniczki ja zglosza! dalej oszukuje zamiast dostac bana!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-30 18:49 przez marzenas1985.

Czarna Lista - zgłoszenia

04 kwi 2014 - 05:08:41

uważajcie na nią:

Anecia1031

http://szafa.pl/profil/Anecia1031

założyła konto by robić zamieszanie i oszukiwać ludzi!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nazewnictwo obuwia itp..