Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarna Lista - zgłoszenia

12 maj 2013 - 12:00:11

anusia8936

http://szafa.pl/profil/anusia8936


Ja również zostałam przez nią oszukana na innym portalu ogłoszeniowym. Napisała do mnie i zaproponowała wymianę. Nie bardzo chciałam na to pójść, ale w końcu uległam. Pierwszy raz zgodziłam się na taką wymianę nie przypuszczając, że ktoś ma nieczyste intencje. Wysłałam jej wyprawkę z ciuszkami po moim syneczku ona miała mi przesłać sukienkę i sweterek. Do dziś nic nie dotarło, dziewczyna usunęła konto na tym portalu. A rzeczy które miała mi wysłać cały czas miała wystawione tu na szafie, dopiero po dodaniu przeze mnie komentarza, że te rzeczy miały zostać do mnie wysłane, usunęła je. Jak napisałam do niej na szafie zablokowała mnie żebym już nie mogła do niej pisać... Brak słów. Jak można tak oszukiwać?! I jak widać na razie jest bezkarna. Podejrzewam że już nie długo, ponieważ w internecie wpisując jej imię i nazwisko można sporo wyczytać na temat jej oszustw...

Czarna Lista - zgłoszenia

13 maj 2013 - 19:33:51

laska lilianapabisz oszukala minimum
5 osób na portalu *** łącznie na około 700 zł zamierzamy sprawe
zgłosić na policję mi sprzedała ka dwa razy sukieke h&m against aids
jeansowa za250 zl ja nie dostałam przesyłki wiem ze dziewczyny dostały
jakieś brudne bluzki o spiochyyyy dziecięce wiem ze po tym jak zawarła
ze mną transakcje to pisała w komentarzach na szafie nagabujac kolejna
osobę bo tylko ona miała ta sukienke wystawiona !!! Nie wiem ale moze
pisząc do was zapobiegniecie kolejnych oszustw,......podałam link w
którym dodała komentarz odnosnie tej swmej sukienki, konta z vinted
usunęła działała pod dwoma matheson i koraskowa
http://szafa.pl/c13407393-hm-fashion-against-aids-marmurkowa.html

Czarna Lista - zgłoszenia

26 maj 2013 - 12:01:35

Succesown succesown2 itp
Wykupiła u mnie większość szafy, nie zapłaciła i nie odezwała się. Mój błąd, bo mogły kupować u mnie użytkowniczki niezweryfikowane, z dwoma zawarłam transakcje i nie zaznaczyłam tej opcji spowrotem. Moim zdaniem to była zemsta jakieś użytkowniczki, która miała ze mną na pieńku i była zablokowana przez administracje. Ale dla waszego dobra nie sprzedawajcie niezweryfikowanym.

Shannaya80
Postanowiłyśmy się wymienić, wysłałam paczkę w ustalonym terminie. Po tygodniu użytkowniczka napisała że nie wysłała paczki. I w tym momencie dziewczyna udaje głupią i mnie obraża. Nie dość że nie wysłała paczki to do mnie ma pretensje że wysłałam na zły adres. Skoro jest inny adres niż przy rejestracji to się go podaje. Szafowiczka została "ukarana", miała na 50 dni zablokowane konto ale ją to nie obeszło, bo i tak chce usunąć konto i założyć nowe. Paczka do mnie wróciła i musiałam za to zapłacić, łącznie 15 zł jestem stratna. A szafa pisze, że mam drogą sądową ubiegać się o zwrot kosztów.. Żenada.

aleksandra3012
Nieuprzejma, niemiła, wredna, opryskliwa, kłamie, wyzywa, niekonsekwentna. Wręcz błagała mnie o wymianę o kilka rzeczy, spodobała mi się jedna u niej. Po dogadaniu się co do przedmiotów wymiany klikałyśmy, po tym szafowiczka uznała że moja bluzka jest mniej warta od niej bo mam ją wystawioną za 19 a ona za 30, na początku się zgadzała a po kliknięciu już jej nie pasowało. zaczęła się wojna - wyzwiska i oszczerstwa z jej strony. Chciałam aby po wysłaniu paczki przesłała potwierdzenie nadania (gdyż jej nie ufałam i miała lipy)to jeszcze bardziej mnie obrażała, groziła. Paczka doszła po kilku tygodniach, a ja wtedy moją wysłałam (bo potwierdzenia nie dostałam). Szafowiczka zgłosiła mnie do administracji i straszyła policją [!]. Do tego jeszcze okazało się, że od niej bluzka to szmata niezgodna z opisem. NIE POLECAM.

anastazja14
Można by bardzo dużo o niej napisać, ale w skrócie: rzeczy niezgodne z opisem, uszkodzone i brudne. Oszustka.

pizmak13
Szafowiczka wysłała mi bluzkę sięgającą pępka i rozciągniętą (czego na zdjęciach nie było widać a w opisie nic nie pisało). Umówiłyśmy się na zwroty. Wysłałam w ustalonym dniu (poniedziałek), nadchodzi piątek a do mnie paczka nie dochodzi. Piszę do szafowiczki a ona na to że bluzka doszła a moich rzeczy nie wysłała! Obrażała mnie i wyzywała.

Czarna Lista - zgłoszenia

28 maj 2013 - 16:28:13

fashion-street
kupiła przedmioty i nie dokonała przelewu, brak kontaktu

Czarna Lista - zgłoszenia

18 cze 2013 - 22:37:54

miszcz
Wymieniłysmy się, jej sukeinka miała być w stanie idealnym, a miała zaciągnięcia wcale nie male, po za tym była brudna, przepocona, z wielką plamą na biuście. Sprała się za co miszcz uznała, że no przecież jak się sprała to nic nie powinnam jej zarzucać. Ze byla brudna to tez moja wina bo zalezalo mi na czasie. Sukienka wisiala u niej w szafie od dawna i nie raczyla jej wyprać, negocjowałyśmy dwa dni takze miala dalej czas doprowadzić ją do porządku. Co za kobieta trzyma brudną sukeinkę w szafie jeszcze wystawia ją na sprzedaż i wysyła człowiekowi.....Wstyd. Zaluje, że nie zasugerowalam się jej innymi negatywnymi i neutralnymi komentarzami. Wystawila mi jeszcze neutralny komentarz bo śmiałam jej wystawić za to negatywny.

Czarna Lista - zgłoszenia

24 cze 2013 - 14:34:16

uwaga na żuytkowniczkę:
molololo2

moja walka o zwrot rzeczy trwała ponad miesiac, dziewczyna ignorowała wiadomosci i maile.
Dostala ode mnie dwie rzeczy zamiast jednej, ja mialam jej opłacić zwrot tej drugiej rzeczy.
Obie dostała nowe, nieuzywane z metką, priorytetem, opakowane w folię itp.

Po miesiacu napisalam jej w koncu, ze śkoro ignoruje moje wiadomosci i rzecz zatrzymała, prosze o zapłatę. Mam do tego pełne prawo, zwrot jakiegokolwiek towaru nastepuje wg przepisów 10 dni po otrzymaniu,pozniej jest to juz przywłaszczenie jesli ktos za niego nie chce zapłacic.
Dopiero wtedy dziewczyna zaczęła mnie prosić jak dziecko zeby jednak mogła wyslac bluzkę, bo juz jej niepotrzebna. RZecz w tym, że ta bluzka miałą byc w ogole przez nią nieuzywana, z metką, bo dotarła do niej przez pomyłkę. Dziewczyna bluzki uzywała, po miesiacu mi ją wyslała na siłę, mimo że zapowiedzialam, ze przesylki nie przyjmuję. RZecz dotarła do mnie smierdząca, z oderwanymi ćwiekami, jedzie potem. Jak tak mozna. z oderwaną metką - bo podobno siostra odebrala przesylke i sobie ja wziela. DZiewczyna wyslała ją później niż mówiła , ze wysle, standardowo zaoszczedziła nawet na liscie wysylajac zwyklym ekonomicznym.
I smieje se w twarz, ze ma potwierdzenie nadania wiec moge jej skoczyc. Dla takich idiotek sprawa sie konczy jak najbardziej dotkolwie, bo w jej wyjatkowym przypadku wyciagne konsekwencje, a prawo jest za mną w 100% w sytuacji takiego naduzycia, a przed nią przestrzegam - konto niezweryfikowane, pochodzi z wioski Sobienie Kiełczewskie II



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 18:28 przez Istad.

Czarna Lista - zgłoszenia

22 lip 2013 - 14:32:23

mam do was pytanie czy w deezee można spokojnie kupić buty ? czy przesyłka na pewno przyjdzie ?

Czarna Lista - zgłoszenia

26 lip 2013 - 22:59:13

anetka0997

Dziewczyna nie wysłała mi rzeczy z wymianki, nie ma z nią żadnego kontaktu. Nie wchodzi na swoje konto. Prawdopodobnie naciągnęła też inne osoby, już ma jednego negatywa o oszustwo, wysyła jakieś szmaty albo i nic, radzę uważać! Z mojej strony sprawa idzie do administracji i na policję.

Czarna Lista - zgłoszenia

05 sie 2013 - 21:54:18

MatkaDyrektorka

Perfidnie mnie oszukała i okradła! Zamówiłam u niej spodenki ombre, chciałam kliknąć kup, a ona napisała, żeby nie, bo musi zapłacić prowizję, a ja głupia jej uwierzyłam i nie kliknęłam. Po długim czasie oczekiwania dostałam paczkę, a w niej śmierdzące farbą brzydkie spodenki, robione na odpieprz, w ogóle nie przypominające tego co na zdjęciu. Paczka doszła w dniu mojego wyjazdu na wczasy i nie miałam czasu nic jej napisać ani zrobić. Po powrocie chce kliknąć kup i się okazuje, że mnie zablokowała! Na wiadomości nie odpisuje i w końcu dodaje mnie do czarnej listy! To jest zwykłe złodziejstwo! Uważajcie dziewczyny, nigdy nie wiadomo na kogo trafi! Od samego początku chciała mnie okraść!

Czarna Lista - zgłoszenia

06 sie 2013 - 08:21:56

Funk18 miala mi przyszlac rzecz (wymiana) ja jej wyslalam a ona nie na poczatku krecila teraz to juz w ogole nie odpisuje kolejna Lucy1994 napisala ze znarla jednak okazalo sie ze zyje ja jej wyslalam paczke ona nie...

Czarna Lista - zgłoszenia

09 wrz 2013 - 08:45:30

ewelinad91 oszustka jakich mało!
Półtorej miesiąca upominłam się o wysyłkę kurtki. Pieniądze przepadły, kurtki nie ma, a ona bezczelnie zablokowała nie na szafie, więc komentarza jej nie wystawię :/

Bardzo niegrzeczna w kontaktach ze mną :/

Czarna Lista - zgłoszenia

11 wrz 2013 - 16:48:42

slodkabrunetka77

Ponad miesiąc temu wpłąciłam kasę za towar, nie dotarł, kasy nie zwróciła mimo decyzji administracji..
Ale nie popuszczę. jeśli jeszcze kogoś oszukała - proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego.

Czarna Lista - zgłoszenia

13 wrz 2013 - 00:26:52

OSZUSTKA NA SZAFIE SLA25 pomóżcie gdzie i jak mam to zgłosić?!?

Nie wiem gdzie mogłabym to zrobić ale mam nadzieję, że stąd moja informacja dojdzie szybko do administratorów i zablokują tą użytkowniczkę, bo próbuje wyłudzać przedmioty od innych osób. Sprawa wygląda tak użytkowniczka prosi o wysyłkę przedmiotu przed zaksięgowaniem wpłaty na koncie, ponieważ rzekomo przedmiot jej jest natychmiast potrzebny do tego wysyła fałszywy dowód wpłaty meilem. Ja nie dałam się nabrać na całe szczęście, bo zauważyłam, ze dosłownie ten cały dowód wpłaty jest robiony w paincie. Wkleiła dane, które nie mieściły się do tabelki dokumentu i dorabiała linie, które są nierówne i wystające. Ponad to osoba robiła przelew z ing banku więc dokument potwierdzający przelew powinien być z ing a jest z wbk czyli z mojego banku. Zwykle taki przelew księguje się na drugi dzień więc jako że osoba nie podała jeszcze adresu nie wysłałam jej niczego poza tym podejrzewałam oszustwo i postanowiłam wziąć ją na przeczekanie, bo nie byłam pewna czy kupi ten przedmiot. Na drugi dzień przelewu nie było, postanowiłam dokładnie przyjrzeć się i dokument jest podrabiany, a rzekomy przelew z ing do wbk 9 września nie dotarł nawet 13 września a wiadomo, że 3 dni to idą przelewy z zagranicy ! Tak więc całą 'transakcję' użytkowniczki uważam jako próbę wyłudzenia. Mam nadzieję, że nie nabiera w ten sposób innych ludzi chociaż mam wątpliwości. Proszę o szybką blokadę tego profilu tutaj link do rozmowy

http://szafa.pl/wiadomosci/tresc,14803915,zapytania.html


Uważam, że należy w jakiś sposób przestrzec inne użytkowniczki na stronie głównej lub w wiadomości przed tego typu praktykami innych ludzi. NIE WYSYŁAJCIE PRZEDMIOTÓW ZANIM NIE ZAKSIĘGUJE SIĘ WPŁATA POTWIERDZENIE MEILEM MOŻNA ŁATWO PODROBIĆ ! UWAŻAJCIE



NAUGHTY

Użytkowniczka sprzedaje towar, którego nie posiada. Zamówiłam dwie tuniki z zip'em. Od momentu dokonania wpłaty czekałam na towar dokładnie 3 tygodnie (od 17.04 do 07.05). Nie zostałam wcześniej poinformowana o tym, iż będę musiała tak długo czekać. Po usilnych próbach skontaktowania się z użytkowniczką zostałam fałszywie poinformowana, że oczekiwanie może być długie ze względu na to, że towar jest z zagranicy. Otóż NIE - było to zwyczajne przeciąganie i zamydlanie ( tuniki są z hurtowni znajdującej się w Słupsku - dowód - koperta w której zostały przysłane, metki )

Użytkowniczka wymyśliła sobie pomysł na biznes i zamawia tuniki z zipem za 15 zł przez internet (my płacimy za nie 30 zł) po czym rozprowadza je dalej.

Już nie samo to jest tak wkurzające ale to ŻE PODAJE CUDZE DANE I ZAMAWIA W NASZYM IMIENIU NIE MA TOWARU TYLKO ZAMAWIA NA STRONIE HURTOWNI BEZPRAWNIE PODAJĄC NASZE DANE.

w DODATKU Użytkowniczka kłamliwie poinformowała mnie iż 22 kwietnia zostały do mnie wysłane tuniki natomiast na kopercie widnieje data 5 maja.

Zostałam okłamana co do terminu przesyłki, a także towaru.

Poza tym jakość pozostawia wiele do życzenia biała prześwituje widać stanik, nie opłaca się wydawać pieniędzy.

Pomijam już fakt, że otrzymałam kolor inny niż zamawiałam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-13 00:48 przez vanillaninja.

Czarna Lista - zgłoszenia

22 wrz 2013 - 15:02:09

Po co ta weryfikacja? Za co my płacimy jak nie ma żadnej gwarancji,żadnej pomocy ze strony administratorów? Zostałam oszukana na 60zł. Wysłałam towar, mam dowód w wiadomościach, że Patticha go dostała, i nie mam nic w zamian. I mam z tym iść na policję. Dlaczego? Po co więc ta weryfikacja, skoro szafa w żaden sposób nie interweniuje. Na innych portalach administratorzy pomagają w odzyskaniu pieniędzy, zgłaszają spór i sami kierują sprawe dalej. Proszę o pomoc.
patticha - wysłałam jej strój pielęgniarki lateksowy wart 50zł i zapłąciłam za wysyłkę. Dostałam odpowiedź, że wyśle za to mi inny przedmiot. Nie dostałam go, niby z winy poczty. Nie mam dowodu,że nadała paczkę, nie mam pieniędzy, nie mam innego towaru. Będę walczyć o moje pieniądze. A administratorzy mogliby wreszczie zająć się sprawami i zadbać o swoich klientów!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 15:07 przez bachor18.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Czarna Lista - zgłoszenia

23 wrz 2013 - 21:46:22

Bachor18 każdą nieprawidłowość związaną z transakcją możesz zgłosić w zakładce pomoc która widnieje na dole w powiadomieniach transakcyjnych. Wchodzisz w wymianę/kupno lub sprzedaż i tam pod przedmiotem transakcji masz opcję zgłoszenia. Moderatorzy nie są władni w kwestiach oszustw. Sprawę możesz też zgłosic indywidualnie w wiadomości prywatnej do administratorki Magdy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAFA WYMARLA!