Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

43 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarna Lista - zgłoszenia

07 gru 2012 - 11:14:10

Laura Croft....pobrala odemnie pieniadze za portfel i minal juz 3 miesiac ani pieniazkow ani portfela..ostrzegam przed zakupami u niej

Czarna Lista - zgłoszenia

09 gru 2012 - 15:51:10

MOHI

Dziewczyna wysłała mi przedmiot niezgodny z opisem i nie chce oddać kasy.
Zamówiłam legginsy w szerokie pasy, przyszła jakaś szmata z drobnymi paskami , do tego wmawia mi ,że legginsy są marki "NewLook" - oczywiście na metce jest zupełnie inna (nieznana mi) firma.
Administracja ją zablokowała a ta nadal uważa,że wszystko jest supcio.
Jeżeli nie odda kasy, będę ją zgłaszała na policję. Nie zdzierżę tandetnych oszustek. Nie polecam.

Czarna Lista - zgłoszenia

10 gru 2012 - 01:50:22

A ja dodaje następną z szafy, nick

mar-and
po takiej do niej mojej wiadomości do niej zablokowała mi pod wszystkim jej ciuchami możliwość pisania mi komentarzy;

<moderacja-nie wolno upubliczniać cudzych danych osobowych!!!>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 15:40 przez moderator.

Czarna Lista - zgłoszenia

14 gru 2012 - 14:24:49

izooll

poprzednio:

izoll
izool
iza_ski

stylowa kaszanka

kupiłam u niej rzecz, przyszła cała zaplamiona i z dziurami, częściowo zacerowanymi,plamy z farby oraz jakiejsc żółtej cieczy nie do usunięcia.
wyglądało,że rzecz jest w bardzo dobrym stanie. Zostałam obrzucona obelgami,takiego chamstwa i prostactwa oraz cwaniactwa- to rzadki przypadek spotkać. Interesuje ją tylko kasa.

rzecz poszła do kosza- kilkadziesiat zlotych w błoto. Te same nicki ma na allegro i handluje podróbkami i nie tylko.
Wystawiony dl aniej negatyw- nic nie dał. Skasowała konto i założyła inne,by dalej naciagać.
Piszę z niezweryfikowanej, bo ta osoba jest bardzo podła. Zainetesowanym skany korespondencji i foto rzeczy na meila.
Bardzo przestrzegam!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 21:05 przez ReniferRudolf.

Czarna Lista - zgłoszenia

20 gru 2012 - 19:46:03

Robaczkowo2012

uważajcie
10 grudnia zrobiłam przelew za kombinezon, dziś 20 grudnia i zero przesyłki, zero odp. Pani nie odpowiada na wiadomości mimo logowania się na szafce. Sprawę zgłosiłam administracji i zgłoszę na policji. kwota śmieszna ale nie toleruję oszustwa i każdy musi ponosić konsekwencję swoich czynów,by nie czuć się BEZKARNIE.

Widzę że już kolejne lipy dostała - w sumie 4 od wczoraj.

Czarna Lista - zgłoszenia

21 gru 2012 - 12:08:30

CiuchyzSzafy

Jestem już trzecią oszukaną osobą - dziewczyna nie wysyła rzeczy z wymiany.
Zgłosiłam już do administracji.

Czarna Lista - zgłoszenia

02 sty 2013 - 13:48:31

lucia61 - KRĘT I OSZUST!!!! Kupiła ode mnie nowy płaszc zze sztucznym futrem - sprzedawałam tych płaszczy kilka sztuk, nikt nie mial zastrzezen, ale ta osoba jest chora i robi takie problemy, ze mnie juz dziewczyny ręce opadły. Najpierw, ze płaszcz ma nie takie wymiary, pozniej ze ma wyciete metki (jest to sprzedaz pozasalonowa dlatego metki sa czesciowo wyciete), na koniec ze futro jest naturalne!!!! No po prostu idiotka!!! Kupila z wysylka ten plaszcz za 109zl i wymysla ze futro jest naturalne za miast sztucznego. Zobaczcie co ona wypisuje!!!! To jest po prostu NIE DO ZNIESIENIA!!!!:
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 17:00 przez moderator.

Czarna Lista - zgłoszenia

03 sty 2013 - 23:43:39

zgłaszam użytkowniczkę poliiinka

robię własnoręcznie kominy - specjalnie dla niej kupiłam włóczkę i poświęciłam kilka godzin na zrobienie szalików. Miałyśmy się wymienić jej kamizelka za moje dwa kominy. parę razy dopraszałam się, żeby w końcu wysłała mi oferty na moje rzeczy (bo wymiana była od jakiegoś czasu już ustalona), to łaskawie po paru dniach napisała mi, że do wymiany jednak nie dojdzie! Dla mnie jest to brak szacunku, bo poświęciłam czas i pieniądze!

Czarna Lista - zgłoszenia

05 sty 2013 - 16:31:52

GothicLolita

Jestem już drugą (a może i więcej było takich osób, tylko jeszcze o tym nie wiemy) osobą, która nie otrzymała od niej przesyłki.


Można by powiedzieć, że na całe szczęście była to wymiana, niemniej jednak i tak jestem do tyłu, bo wysłałam jej perfumy, a kremu (la roche) jak nie bylo tak nie ma.

Sytuację opisałam w negatywnym komentarzu, który jej wystawiłam (to jak kłamała). Pode mną dziewczyna również opisuje ile czasu się nie doczekała na wysyłkę.

Oczywiście sprawa poszła do administracji, jednak szanowna szafowiczka guzik sobie z tego robi. W dniu decyzji adnimistracji napisała, że przesyłka MUSI dotrzeć, że ma potwierdzenie nadania, tyle że do dziś nie doczekałam się ani przesyłki ani potwierdzenia nadania.

Polecam... wystrzegać się tej Pani.

Czarna Lista - zgłoszenia

18 sty 2013 - 17:31:40

Tigerek
edit: sprawa załatwiona po podjęciu pewnych kroków, więc polecam nie ustepować wyłudzadzom i oszustom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-03 13:16 przez unilaf.

Czarna Lista - zgłoszenia

22 sty 2013 - 07:44:41

dominika_mika oraz dominika-len obie miały wysłać paczki pierwsze, oczywiście jak czekałam tak czekam i żadnych paczek nie dostałam, w dodatku od tego czasu na szafie ich nie ma ;d.

Czarna Lista - zgłoszenia

22 sty 2013 - 20:36:59

0glamour0 - wysłałam kasę, nie dostałam towaru - sprawa na policji!!! im więcej osob sie zdierze na danego oszusta tym większe szanse na powodzenie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 20:48 przez sufi.

Czarna Lista - zgłoszenia

27 sty 2013 - 23:51:40

casssino ! następna oszustka, robiłyśmy większą wymianę, buty za buty i bluzkę za bluzkę, umówiłyśmy się na wysyłkę 2 stycznia przesyłką poleconą oczywiście. Do dziś nie otrzymałam przesyłki, a dziewczyna pomimo logowania się na szafie nie odpisuje na wiadomości po tym jak napisała, że właśnie odbiera awizo mojej przesyłki i jedzie na pocztę. Jeszcze bezczelnie zapytała mnie czy jestem zadowolona z jej paczki której nawet nie wysłała albo przesyłka zaginęła z racji braku listu poleconego . Mysłałam, że jest uczciwa bo nie miała ani 1 negatywa , no ale się myliłam. Zaraz wystawiam negatywa !

Czarna Lista - zgłoszenia

31 sty 2013 - 21:21:38

CANDYSWEET <Moderacja-nie podajemy danych osobowych na forum>, to złodziejka i oszustka, grasuje na innych portalach, uważajcie na nią!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-02 09:15 przez moderator.

Czarna Lista - zgłoszenia

01 lut 2013 - 19:33:14

Pani o Nicku lovel od 05.01.2013 do dziś nie wysłała mi spodni zakupionych i zapłaconych !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O SZANOWNEJ ADMINISTRACJI