Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:08:36

CAPUCINOKRAKOW!!!!! kasa wplacona tuniki nie ma od miesiaca! mimo obecnosci na szafie nie reagowala na pytania! od 15 lutego juz wogole nie jest obecna na szafie!

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:13:50

niewiem czy mozna to nazwac oszustwem ale uowilam sie z jedna szafiwiczka ze do soboty dam jej odpowiedz czy biore bluze- to byl tamten wekend co szafa szwankowala- ciagle mnie wyrzucalo jak chcialam napisac wiec dopiero w poniedz napisalam jej ze biore i zapytalam o nr konta. Nie odezwala sie a potem zobaczylam ze sprzedala ta rzecz i w koncu napisala mi ze trafil jej sie kupiec wiec nie czekala czy ja sie zdecyduje czy nie. Dla mnie to ewidentne oszustwo. Jej nick- romsta2.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:18:52

pircia - "kupiła" odemnie bluzke, mówiła, że kase przelała, dobrze, że nie byłam naiwna i jej nie wysąłłąm odrazu, wydawała sie taka miła, kilka razy pisała, że wysłała kase itp. kasa nigdy nie doszła, gdy napisałam, że odwołuje sprzedaz bo to za dlugo trwa, nic nie napisała, czyli mnie okłamała, bo kazdy inny by sie klocil o swoja kase

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:18:54

Kolejna oszustka ASUMIR. Miała być wymianka - moje ozdoby do paznokci za Jej cień do powiek. Ja ozdoby wysłałam, Ona najpierw twierdziła, że też wysłała, później, że wyśle, bo była chora, a teraz już wogóle się nie odzywa. Sprawa ciągnie się już prawie miesiąc. Dzisiaj oficjalnie zgłoszę to administracji.

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:20:56

grruba - kupiłąm buty, butów nie ma, zwrotu pieniążków również ( znikneła , chyba ufo ją zabrało ...)

niezweryfikowana
Moderator
Posty: 791

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:44:21

Cytat
VIKI33
CAPUCINOKRAKOW!!!!! kasa wplacona tuniki nie ma od miesiaca! mimo obecnosci na szafie nie reagowala na pytania! od 15 lutego juz wogole nie jest obecna na szafie!

jeszcze wspomnij że kasa wpłacona po ponad miesiącu.. ;)

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:45:08

zakupoholiczka89 zapłaciłam jej pieniądze, ona skasowała konto (jeśli miał ktoś z nią do czynienia proszę napisać na priv)
kobieciniec zapłaciłam jej pieniądze, ona skasowała konto. (jeśli ktoś miał z nią do czynienia proszę napisać na priv.)

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 19:46:13

madzialenn- okłamała mnie że jutro bluzkę mi wyślę a tego nie zrobiła czekała aż moja przesyłka przyjdzie 6dni i jeszcze mówi że nie mogła mi wysłać bo była chora mieszka sama i komputer jej się zepsuł ale ja w ciągu tych 6 dni widziałam że jest online na szafie

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:29:24

Cytat
sharlottek
Cytat
VIKI33
CAPUCINOKRAKOW!!!!! kasa wplacona tuniki nie ma od miesiaca! mimo obecnosci na szafie nie reagowala na pytania! od 15 lutego juz wogole nie jest obecna na szafie!

jeszcze wspomnij że kasa wpłacona po ponad miesiącu.. ;)


wiec po miesiacu upominam sie o tunike dopiero a caly miesiac prosilam o potwierdzenie wplaty!!! wejdz sobie do swojej mamusi na szafe i poczytaj a pozniej sie wypowiadaj coreczko mamusi ok?!

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:33:48

Natka642- wysłałam pieniażki. nie otrzymałam bluzeczki

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:36:20

martys14 - wyslalam jej buty, a ona miala wyslac mi torebke. czekam na nia od 12.01.... zglaszalam sprawe do admina.

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:42:43

natasha880427 -wysłałam jej torebkę a w zamian dostałam zdarte do żywego buty a miały być w stanie b.dobrym

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:49:12

Lena19 - wysłałam jej pieniądze [23.02], po czym miałam otrzymać sukienkę. Do dziś ani śladu, mimo iż dziewczyna twierdzi, że ją wysłała. Na moje wiadomości nie raczy odpowiadać, a loguje się codziennie... Administracja też nie udzieliła mi odpowiedzi... Nie wiem co się tu dzieje...:-/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-06 20:52 przez black_currant.

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:49:44

Cytat
cocoloco
20 lutego kupiłam buty,wpłaciłam kasę,dziewczyna nawet przeniosła te buty do mojej szafy jednak do mnie nie dotarły , dziewczyna się nie odzywa a ja skasowałam jej nick jak ja odszukać ? oczywiście dane jej mam.



Hehehe cocoloco sama jest oszustką, wysyła nie te rzeczy co są na zdjęciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czarna Lista - zgłoszenia

06 mar 2009 - 20:51:45

Natka642 oszukała juz kilka osob w tym mnie, wyslalam jej nowa koszule z londynu i nic za nia nie dostalam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

REGULAMIN FORUM