Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Butik - your new style...

18 paź 2009 - 18:20:58

Temat do osób mieszkających w Poznaniu. Wiecie może czy jest w Poznaniu sklep Butik - your new style? Jeśli jest to gdzie? Proszę o pomoc! :):):)

Butik - your new style...

18 paź 2009 - 18:26:02

kiedyś był w "pasażu M" na Marcinie ale teraz to nie mam pojęcia, chociaż mam dziwne wrażenie, że mijam go co jakiś czas :P

Butik - your new style...

24 paź 2009 - 11:27:13

google . ! ( ; butik to najgorsze co może być . ; O

Butik - your new style...

14 kwi 2010 - 18:30:58

Cytat
SUPERWOMEN
google . ! ( ; butik to najgorsze co może być . ; O


Oj chyba Butik zalazł Ci za skóre choć ciekawi mnie dlaczego.

Butik - your new style...

15 kwi 2010 - 18:34:35

W butiku szału nie ma, chociaż cena i jakość t-shirtów jest bardzo fajna :) ale jest mały wybór, chyba, że chce się nosić bluzki z Hannah Montana... Ale latem kupiłam tam bardzo fajną spódniczkę ogrodniczkę za 39 zł :)

Butik - your new style...

19 kwi 2010 - 22:23:06

eeee... ja też nie przepadam za rzeczami z butiku.

po pierwsze moim zdaniem są dziecinne, jakieś takie no nie ciekawe...
i słabej jakości. wszystkie koszulki tam kupione, się pokurczyły w praniu.
dodam od razu, że prałam je niskiej temperaturze, żadnym koszulkom nic się nie stało, poza tymi z butiku.

Butik - your new style...

19 kwi 2010 - 22:32:10

Ja też nie lubię butiku, choć upolowałam tam kilka razy fajny pasek czy chustkę za grosze:)

Butik - your new style...

20 kwi 2010 - 11:55:32

Cytat
LittleJ
eeee... ja też nie przepadam za rzeczami z butiku.

po pierwsze moim zdaniem są dziecinne, jakieś takie no nie ciekawe...
i słabej jakości. wszystkie koszulki tam kupione, się pokurczyły w praniu.
dodam od razu, że prałam je niskiej temperaturze, żadnym koszulkom nic się nie stało, poza tymi z butiku.

Hmm... ja ponad dwa lata pracowałam w Butiku i ponad dwa lata też tam kupowałam wszystko od pasków, chust, szali, rękawiczek po koszulki, koszule, jeans, spódnice a nawet strój kąpielowy czy kurtki i dresy i NIGDY nic mi się nie stało po praniu. Raz zszedł nadruk ale tylko dlatego ze wrzuciłam na bardzo wysoką temperaturę, bo upaćkałam ją jagodami. Teraz już tam nie pracuję ale nadal chętnie kupuję.
Owszem czasem ciuchy są dla młodszej osoby ale wiele fajny rzeczy można kupić. Pewnie że są i takie bluzki z których na bank zejdzie nadruk ale to widać, są to te tzw posrebrzane czy pozłacane nadruki złotkiem, ale to każdej firmie się zdarzy.

Butik - your new style...

20 kwi 2010 - 11:59:31

Na pewno jest gdzieś na Głogowskiej(przynajmniej był kiedy ostatnio tam byłam), ale nie pamiętam dokładnie w którym miejscu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka jesienna - do czego nosić?