Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienki, spódnica, czy spodnie?

20 paź 2020 - 12:37:38

Hej moje drogie Panie :)
Przyznam Wam szczerze, że do pewnego momentu swojego życia uważałam, że „seksownie”, kobieco to nigdy spodnie, które uwielbiałam i tylko w nich chodziłam! Nie lubiłam spódnic, ani sukienek. Teraz widzę, że zmienia mi się styl, też to obserwujecie u siebie? Wolicie spodnie, spódnice, czy sukienki? W czym czujecie się „seksi”?
Pozdrawiam

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-20 12:38 przez Lenka_K.

Sukienki, spódnica, czy spodnie?

26 paź 2020 - 01:00:58

Zdecydowanie sukienki! Ale to też przyszło do mnie z czasem. Kiedyś sukienki nosiłam tylko na wielkie wyjścia i czułam się w nich skrępowana i za bardzo wystrojona. Teraz zakładam sukienki nawet do trampek. Jest wygdonie, a przy tym kobieco.

Sukienki, spódnica, czy spodnie?

20 sty 2021 - 12:27:52

Ja też stawiam na sukienki, przerzuciłam się też ze spodni i teraz już nie wyobrażam sobie zakładać często spodni ;) Dużo zamawiam ze strony cosmosmoda.pl, mają naprawdę super sukienki, nawet po kilku praniach wyglądają świetnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Sukienki, spódnica, czy spodnie?

19 lut 2021 - 21:44:29

kiedyś chodziłam tylko w spodniach, ale to się na całe szczęście zmieniło. teraz uwielbiam sukienki i spódniczki. właśnie czekam na kuriera z takim, plisowanym cudeńkiem:

. miałam sporo szczęścia, bo akurat w tym sklepie luxusowi.pl trwają noworoczne wyprzedaże i można sporo zaoszczędzić.

Sukienki, spódnica, czy spodnie?

21 mar 2021 - 13:03:15

Ja polecam od siebie sukienkę z mojej stylizacji

Czarna sukienka bardzo mi się podoba, można dostać w butik smlfashion.pl
Jednak wolę sukienki niż spodnie :)

Sukienki, spódnica, czy spodnie?

22 mar 2021 - 22:53:43

Jeśli coś bardzie luźnego, to może być https://lacoco.pl/65-sukienki-koszulowe Na co dzień do chodzenia również się nada.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biżuteria na prezent