Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

6 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

e(L)ka z dużym biustem...

17 sty 2019 - 20:19:31

Czy są tutaj dziewczyny które noszą rozmiar L i mają duży biust?Ramiona i brzuch też pozostawiają dużo do życzenia.Jak się ubieracie?pokażecie mi jakieś fajne stylizacje?Jakiś czas temu nosiłam m,ale teraz jest to już niestety L.Nie mam wogóle pomysłu na to jak się ubierać,mam wrażenie że we wszystkim wyglądam jak chodząca kulka ;( Proszę doradźcie coś,chodzi mi zarówno o coś na wyjście jak i na co dzień...

e(L)ka z dużym biustem...

18 sty 2019 - 01:37:08

Podstawa to dobrze dobrany stanik bo podniesiony biust odejmuje optycznie kilka kilogramów, podkreśla talię, figura nabiera lekkości (co ładnie widać np. na porównaniach z bloga Stanikomania:



A po drugie dopasowane ubrania. Dopasowane, czyli takie, w których jest miejsce na biust a w talii nie są o kilka rozmiarów za duże (bo rozmiar na biust i rozmiar konfekcyjny wybiera się osobno). Szyje tak polska firma Urkye, szyje tak angielskie Bravissimo, niemiecka Maximila, Lace...

A właśnie dzięki temu, że rozmiar "dołu" bluzek czy koszul wybiera się osobno, można wziąć ciut większy niż z tabelki, co zamaskuje lekki problem okolic brzucha, ale nie będzie wisieć na całości (bo biust pozostanie ubrany "odrębnie";) :) Albo wybrać coś z dołem odcinanym pod biustem.


Możesz też dla inspiracji popodglądać blogi/profile Fuller Bust, Curvy Wordy, Beautiful.plus.size, różne inne "ciałopozytywne".

e(L)ka z dużym biustem...

18 sty 2019 - 09:47:04

zdecydowanie mam złe staniki,po tych zdjęciach stwierdzam że wręcz tragedia z moimi stanikami jest.Dziękuję za tak obszerną wypowiedź,napewno dużo z niej skorzystam kiss

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze imprezowe buty!