Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolczyki na twarzy

27 lip 2018 - 15:22:59

hej, jestem na etapie szukania nowej pracy. w starej nikomu nie przeszkadzalo to, ze mam kolczyki na twarzy, ale zastanawiam sie jak zachowywac sie dalej? czy wyjmowac kolczyki czy isc na calosc i zostawic je na miejscu? dodam, ze jestem bibliotekarka :)pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi :)

kolczyki na twarzy

30 lip 2018 - 15:39:26

Powiem ci że niektórym osobom może to przeszkadzać. Zależy czy są one dużych rozmiarów i czy w takich naprawdę mocno rzucających się miejscach. Twarz to jednak ta część na którą człowiek patrzy się cały czas.

kolczyki na twarzy

30 lip 2018 - 17:59:07

no własnie ja kompletnie tego nie rozumiem ocenianie kogos po fryzurze, kolczykach, tatuażach czy dredach. Dla mnie tacy ludzie którzy własnie nosza takie rzeczy sa indywidualistami i bardzo takich cenie i ja osobiscie predzej podejde do takiej osoby niz do takiej w stylu barbie ale wiem ze w niektórych pracach jest wymagany tzw. dress code i niestety trzeba sie do tego dostosowac

kolczyki na twarzy

31 lip 2018 - 06:55:24

jak dla mnie , zajmujesz dość istotne stanowisko pracy więc musisz sie dostosować do kultury .
Fakt nie każdy z nas lubi na to patrzeć zresztą to jest samookaleczenie .
Dzieci i społeczeństwo oglądają taki widok i to jest złe.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kolczyki na twarzy

31 lip 2018 - 21:32:16

Mi się wydaje, że to bardzo dużo zależy od branży, ale też i od osoby, która rekrutuje. Ja bym chyba te kolczyki wyjęła, tak myślę, ale ciężko stwierdzić, bo może moje pojęcię kontrowersyjnego wyglądu jest w ogóle nie na czasie.

kolczyki na twarzy

02 sie 2018 - 22:21:26

agata74, ja dokladnie mysle tak samo :) nudzi mnie ta bylejakosc i straszzna nuda na naszych ulicach, trzeba czasami dac sie poniesc szalenstwu :P pozdrawiam wszystkie panie

a ponadto uwierzcie mi obecne bibliotekarki to nie sa juz panie w szarym wyciągniętym sweterku w koku i oczywiscie z okularami w staromodnych oprawach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-02 22:25 przez ewaxo666.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kolczyki na twarzy

06 sie 2018 - 18:18:24

Kolczyki na twarzy to szaleństwo? Raczej nie. Ot kolczyki i tyle, ale jeśli uważasz, że to szaleństwo to chyba na rozmowę trzeba zdjąć;) Tak mi się wydaje.

kolczyki na twarzy

06 sie 2018 - 18:24:21

Miejsce pracy (szczególnie w budżetówce) to nie sfera manifestowania swojej odmienności czy oryginalności. Biblioteka to instytucja przeznaczona dla szerokiego spektrum społeczeństwa w róznym wieku i powinni oni wszyscy być obsłużeni przez osobę o możliwie neutralnym wyglądzie.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

kolczyki na twarzy

06 sie 2018 - 19:03:41

uważam tak jak alicja70, biblioteka tym bardziej jeżeli jest to instytucja nad którą nadzór sprawuje urząd miasta, to instytucja w której obowiązuje pewien dress code.

kolczyki na twarzy

17 sie 2018 - 14:47:50

Kończąc tę dyskusję pochwale się tylko, że zrobilam kolejny kolczyk a za tydzien ide na jeszcze nastepny.nie bede ich wyjmowac, co ma byc to bedzie :D

kolczyki na twarzy

17 sie 2018 - 18:11:00

jednak nie zrozumiałaś co dziewczyny pisały.
Więc po co nasz pytasz o wygląd ?
Ja jestem ciekawa jak będziesz z tą twarzą wyglądała za ładne parę lat ?
O tym powinnaś pomyśleś.

kolczyki na twarzy

18 sie 2018 - 00:09:00

"Mnie się nie podoba, więc jest złe".
Niestety częsty sposób myślenia :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kolczyki na twarzy

18 sie 2018 - 07:57:55

O! Jak dla mnie to jest takie na siłę i tyle. To jak z "dziarą" i pytaniem jaką sobie wydziarać, bo to niby jest takie inne, wyróżnia się i w ogóle, a tak naprawdę nie o to w tym chodzi ... osobowość się liczy, jeden udźwignie, a inny biegnie, bo modne ... i potem zdziwienie, że w pracy coś mówią.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-18 08:08 przez malmie.

kolczyki na twarzy

18 sie 2018 - 10:05:34

pytanie tylko, ile jest tych kolczyków :D

kolczyki na twarzy

20 sie 2018 - 19:59:57

nie mysle o starosci bo rownie dobrze jutro moge wpasc pod ciezarowke...na twarzy mam narazie 3 kolczyki monroe, nostril i labret, w uchu 8

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafa vs Vinted - gdzie lepiej?