Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Fryzura na lato

26 cze 2018 - 14:16:41

Hej
chciałabym zrobc sobie jakąs modna fryzrke na lato, posiadam grube cięzkie włosy i niestety latem jest mi strasznie gorąco przez nie, chciałabym je radykalnie skrócić, co myślicie o takich fryzurach ? Krótkie fryzury chciałabym coś takiego jak na pierwszym zdjęciu, odważnie z pazurem, ale i kobieco

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 14:17 przez anjaxxx.

Fryzura na lato

14 lip 2018 - 21:45:53

Dobór fryzury powinien uwzględniać kształt głowy, twarzy, rysy twarzy itd. Udaj się do dobrego fryzjera, który się na tym zna i będzie w stanie Ci doradzić. Możesz znaleźć zdjęcie najpiękniejszej fryzury, ale ona może akurat Tobie nie pasować i przynieść odwrotny skutek. A co do pierwszego zdjęcia - wiesz, że to włosy nie będą się tak same układać, tylko będziesz musiała to codziennie sama robić? :) Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to spoczko :) Polecałabym odwiedzić jakiegoś stylistę fryzur, oni się na tym znają

Fryzura na lato

30 lip 2018 - 15:41:58

Mi osobiście podobają się fryzury robione z krótkich włosów. Sama osobiście ma włosy do ramion i jestem z nich bardzo zadowolona.

Fryzura na lato

01 lut 2019 - 11:51:41

A na wiosnę szykujecie coś ciekawego?

Fryzura na lato

27 mar 2019 - 12:24:07

ja zawsze obcinam włosy tak na wysokość brody :) możesz je ew pocieniować, będą wtedy lżejsze ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzura na lato

19 cze 2019 - 10:19:41

Przy grubych włosach polecam fryzurkę z wycieniowanych włosów do ramion.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyki na twarzy