Obecnie rozmawiamy o:

Akrobatyka powietrzna

gorący temat

Wasze kremy BB

godzinę temu

hybrydy jaka firma?

godzinę temu

Wybieram rolety do domu

godzinę temu

Co myslicie

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Fryzura na lato

26 cze 2018 - 14:16:41

Hej
chciałabym zrobc sobie jakąs modna fryzrke na lato, posiadam grube cięzkie włosy i niestety latem jest mi strasznie gorąco przez nie, chciałabym je radykalnie skrócić, co myślicie o takich fryzurach ? Krótkie fryzury chciałabym coś takiego jak na pierwszym zdjęciu, odważnie z pazurem, ale i kobieco

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 14:17 przez anjaxxx.

Fryzura na lato

14 lip 2018 - 21:45:53

Dobór fryzury powinien uwzględniać kształt głowy, twarzy, rysy twarzy itd. Udaj się do dobrego fryzjera, który się na tym zna i będzie w stanie Ci doradzić. Możesz znaleźć zdjęcie najpiękniejszej fryzury, ale ona może akurat Tobie nie pasować i przynieść odwrotny skutek. A co do pierwszego zdjęcia - wiesz, że to włosy nie będą się tak same układać, tylko będziesz musiała to codziennie sama robić? :) Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to spoczko :) Polecałabym odwiedzić jakiegoś stylistę fryzur, oni się na tym znają

Fryzura na lato

30 lip 2018 - 15:41:58

Mi osobiście podobają się fryzury robione z krótkich włosów. Sama osobiście ma włosy do ramion i jestem z nich bardzo zadowolona.

Fryzura na lato

01 lut 2019 - 11:51:41

A na wiosnę szykujecie coś ciekawego?

Fryzura na lato

27 mar 2019 - 12:24:07

ja zawsze obcinam włosy tak na wysokość brody :) możesz je ew pocieniować, będą wtedy lżejsze ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzura na lato

19 cze 2019 - 10:19:41

Przy grubych włosach polecam fryzurkę z wycieniowanych włosów do ramion.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyki na twarzy