Obecnie rozmawiamy o:

inpost na szafie

dzisiaj o 11:24

Hybryda czy klasyka?

przedwczoraj o 16:10

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

przedwczoraj o 15:53

Sukienka na wesele

przedwczoraj o 14:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

granatowa sukienka

30 maj 2018 - 21:09:04

Jakie dodatki proponujecie do tej granatowej sukni - na wesele?
Jakie buty/biżuteria i co na górę, gdyby było to konieczne :-)
No i jaka torebka...

Wstawiam też foto jasnej dla ukazania, jak wygląda z przodu

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-31 10:27 przez aleksa.

granatowa sukienka

31 maj 2018 - 16:24:08

granatowa super a dodatki złoto lub srebro

granatowa sukienka

31 maj 2018 - 18:53:20

Myślałam ewentualnie o torebce w kolorze pudrowego różu - takiej naprawdę bardzo delikatnej, jakiś żakiet w razie konieczności też w tym samym kolorze, a buty w kolorze sukienki czyli granatowe ;)

Co myślicie o takich kolorach?
Jeśli wybiorę różowe dodatki, to jaka biżuteria będzie pasowała? Lepiej wtedy srebro czy złoto???

Może ktoś z Was ma u siebie jakieś fajne dodatki do takiej sukienki, to proszę o linki.. (począwszy od torebki, żakietu, butów, a skończywszy na biżuterii, bo póki co to nie mam u siebie nic, co by tu pasowało:))

A sukienka na letnie wesele będzie chyba ok? Nie jest zbyt.. wieczorowa mam nadzieję. W każdym razie mi się bardzo podoba. Na żywo jest naprawdę piękna i skromna.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-02 20:06 przez aleksa.

granatowa sukienka

02 cze 2018 - 20:29:20

Wpisz sobie w przeglądarkę sukienka kolor granat i zobacz w grafice stylizacje , jest mnóstwo i przewaga to buty koloru nude-cieliste( w tym wszystkie jasne pastele jak np.jasny beż,krem,ecei,kosć słoniowa ,pudrowy róż) bo rozjaśnią kreację , odcienie koloru czerwonego i borda oraz kolor złoty . Czerwień i złoto będzie bardziej zdecydowany,oryginalny . .Do tego torebka w odcieniu butów(mnie sie osobiście tak podoba najbardziej) lub np.w bystrzejszym kolorze sukni .Nawet w zdjęciach gwiazd na ściankach widać przewagę takich kolorów .
Ja osobiście wybrałabym buty cieliste,odcienie jasnego beżu,nude i do tego podobnego koloru mała torebka. A na górę może być jasny żakiecik,bolerko w podobnym odcieniu .

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-03 00:51 przez motylek76.

granatowa sukienka

02 cze 2018 - 23:58:01

Wszystko srebrne.

granatowa sukienka

03 cze 2018 - 08:02:07

tylko perła najlepiej się komponuje.

granatowa sukienka

03 cze 2018 - 22:11:45

Dzięki ;) Zabieram się w takim razie za poszukiwania :P

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

granatowa sukienka

04 cze 2018 - 14:52:40

Dokładnie granatowa sukienka świetnie wygląda wystarczy jeszcze dodać odrobinę złotej biżuterii. :)

granatowa sukienka

06 cze 2018 - 15:06:59

CZy srebrna biżuteria będzie ok jeśli reszta dodatków będzie w różu? Czy lepiej jednak złoto?
Szukam jeszcze butów, ale nic nie znalazłam fajnego na niewielkim obcasie. Może macie coś wygodnego, co polecacie?

granatowa sukienka

15 lip 2020 - 12:09:53

A bardzo fajna propozycja. Widziałam bardzo podobną na https://yups.pl/sukienki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pandora jak rozpoznać oryginalną biżuterię?