Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam! Od stycznia, zaczęłam pracę w liceum plastycznym jako nauczycielka grafiki, potrzebowali nowego człowieka do nauki pewnej specjalizacji od 2 semestru więc dostałam pracę, co mnie ucieszyło, gdyż jestem świeżo rok po studiach. No, ale niestety zdarzyło się sporo nieprzyjemnego z moją osobą w tle. Wydawałoby się, że jednak błahostka spowodowała te nieprzyjemności, ale jednak stało się. Jako, że jest teraz zimno na dworze do pracy chodzę w wysokich butach, jak się nietrudno domyśleć w ogrzewanej szkole wysiedzieć tyle godzin w tym obuwiu może być ciężko, więc dla wygody po prostu zdejmuję buty i chodzę na bosaka lub w samych cienkich rajstopach, robiłam tak na ASP i było normalnie. Normalne prowadzę lekcję bez butów oraz chodzę po szkole, w końcu w plastyku jest większa wolność w kwestii ubioru i wygody. No, ale kilku innym nauczycielom, a stanowimy dosyć młodą epikę, najstarszy kolega ma 30 lat się to nie spodobało i słyszę podszepty i złośliwe uwagi, że mnie na buty nie stać. Uważam, że to zbędne docinki i uwagi.
Za coś to tutaj wrzucam zdjęcie jak najczęściej jestem ubrana prowadząc zajęcia, zrobione podczas warsztatów fotograficznych, gdzie chwilkę robiłam za modelkę.



Na bosaka i na golasa mozna chodzić u siebie w mieszkaniu.
bycie nauczyczycielką zobowiązuje do zachowywania się na pewnym poziomie, na pewno wyklucza chodzenie na bosaka w pracy.
A nawet w jakiejkolwiek pracy- nie kazdy chce oglądac czyjeś gołe stopy i kultura wymaga zaoszczędzenia innym tego widoku (nawet, jeśli zainteresowana uważa, ze ma najcudowniejsze stópki na swiecie).

serio, jestes "nauczycielką" i nie wiesz, że NIE WYPADA niektórych rzeczy?

Też uważam że docinki i szepty są zbędne, bo dyrekcja powinna wezwać Cię do siebie i przedstawić sprawę jasno: "Trza być w butach na weselu". Swoją indywidualność możesz zaznaczać gdzie indziej. W szkole jesteś przede wszystkim nauczycielem i jako taki masz dawać DOBRY przykład młodzieży.

Ja tam ogólnie nie widzę problemu, w butach czy bez. Uważam, że możesz sobie wziąć buty na zmianę, jeżeli przeszkadzają Ci jakieś uwagi. Bo chyba buty jakieś masz? A jeżeli przez brak butów chcesz coś wyrazić to też dziwi mnie, że przejmujesz się uwagami. Nie rozumiem Twojego problemu ;)

To sa kwstie oczywiste i wiedzę o tym, co nakazuje dobry obyczaj wynosi sie z domu. Przynajmniej powinno..

Cytat
OlaKM2
Czemu nie wypada?

To sa kwstie oczywiste i wiedzę o tym, co nakazuje dobry obyczaj wynosi sie z domu. Przynajmniej powinno..

A jesli się nie wyniosło, to empatia dla innych powinna skłonić do zapytanie siebie: czy dla wszystkich wspólpracowników widok moich nagich stóp jest przyjemny? Czy moge ich przymuszać do ich oglądania bez względu na ich odczucia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-17 14:59 przez aster.

a nie możesz mieć w pracy butów na przebranie? ja też nie wyobrażam sobie siedzieć w pracy 8 godz w kozakach, dlatego przebieram kozaki na inne, wygodne buty, które zawsze mam w pracy i już. Gdybym na bosaka po pracy latała to pewnie też by dziwnie na mnie patrzyli :P

Mnie ten wątek przypomina inny tutaj i jestem przekonana ze załozyła go ta sama osoba tyle ze go ubarwiła i zmieniła niektóre dane ;)https://forum.szafa.pl/47/8144806/moda-w-plastyku.html#msg-8144958

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
agata74
Mnie ten wątek przypomina inny tutaj i jestem przekonana ze załozyła go ta sama osoba tyle ze go ubarwiła i zmieniła niektóre dane ;)https://forum.szafa.pl/47/8144806/moda-w-plastyku.html#msg-8144958
Masz rację :)

Cytat
OlaKM2
Czemu nie wypada?
bo to jest szkoła
w domu możesz sobie tak chodzić.

Piszesz o braku obuwia a wstawiasz fotę "pozerki"...nauczycielka to spoważniej, chcesz chodzić boso i masz opinię kolegów w nosie to nie pytaj na forum co kto myśli, od młodzieży się wymaga, ale jeżeli chcesz pokazać wszystkim swoje stopy to proponuję po pracy na boso po sklepach i ulicy, to dopiero będzie relax;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wątek studniówkowy.