Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stringi na plaży toples

12 sty 2018 - 10:43:48

Ciekawi mnie jedna rzecz :) Czy któraś z was Panie opalała się toples lub w stringach? Taka mała sonda :) Ja i jedno i drugie od dwóch lat :) Proszę o dyskusję na ten temat :)

Stringi na plaży toples

12 sty 2018 - 10:47:36

U nas w Polsce to jest takie dziwne i nietypowe, wyjedź sobie do Włoch, tam wszystkie włoszki na plaży są topless.
U nas od razu wszędzie jest zgorszenie.
Niech każdy opala się tak jak mu pasuje, czemu ma służyć ten wątek?

Stringi na plaży toples

12 sty 2018 - 10:55:53

Tak chciałam wiedzieć czy jestem odosobniona w opalaniu się w stringach za granicą czy mam sprzymierzeńców. Od 2 lat tak się opalam ale tylko za granicą bo w polsce to dużo obserwatorów :)

Stringi na plaży toples

12 sty 2018 - 19:46:54

Powiem tak.
Nie chciałabym żeby mój 4 letni syn z którym chodzę na plażę, wokoło widział gołe cyce lub tyłki.

Stringi na plaży toples

12 sty 2018 - 20:48:25

Po co w stringach jak i tak zadek goły, lepiej iść na plażę nudystów i tam bez problemu, jednak zwykła plaża to również dzieci i trzeba to uszanować, prawie żadnen rodzić nie idzie z dziećmi na plażę po to żeby dzieci oglądały nagie zadki, stringi załuż i biegaj na podwórku przed rodzicami skoro tak lubisz a rodziców to nie gorszy:)

Stringi na plaży toples

13 sty 2018 - 11:18:37

karmicie trolla :p wystarczy spojrzeć na profil, dopiero założony, 4 posty i to tylko w temacie stringów :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cz moge tak nosić kardigan?