Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

49 minut temu

szkoła nauki jazdy

50 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z butami

13 gru 2017 - 21:58:00

z imbiru korzystałam, o sodzie słyszałam, a o occie nie miałam pojęcia że również może pomóc:)

Problem z butami

13 gru 2017 - 22:13:45

CHętnie odkupię takie buty ;)

Problem z butami

14 gru 2017 - 09:10:08

tak jak pisałam wcześniej
kupić torbę lniana i buty w niej trzymać i problem z głowy .
odczepcie się od dziewczynyzły
to nie STOPY jej SMIERDZĄ tylko BUTY
dajcie już spokój

Problem z butami

14 gru 2017 - 09:53:55

Cytat
banach

Ja miałam taki z Avon. Dokładnie w katalogu nazywa się tak:
Spray do stóp i obuwia z ochroną przeciwzapachową 100 ml
Na pewno w szkole ktoś jest konsultantką i CI zamówi.
Mnie to pomogło, bo z Nivelazione nie dał rady.
Ale tak naprawdę to lepiej zmieniać buty, po co męczyć nogę zapachami. zle zrozumiałaś problemu
jej nie smierdzą stopy tylko buty.

Bo kupiła g*wniane buty - za 300 zł to koło skóry nie leżało (obojętnie co pisza), no a jak się ma plastik na nogach, czasem jeszcze predyspozycje do smierdzącego potu na stopach to cóż... Wiem jak to potrafi śmierdzieć bo kolezanka z pokoju własnie nie zmienia butów tylko kisi ten smród a my wszystkie mdlejemy prawie.

Cytat
banach
tak jak pisałam wcześniej
kupić torbę lniana i buty w niej trzymać i problem z głowy .
odczepcie się od dziewczynyzły
to nie STOPY jej SMIERDZĄ tylko BUTY
dajcie już spokój

buty z dobrej skóry NIE śmierdza - ja mam problem ze stopami bo wydzielaja intensywny zapach, ale w dobrych butach dają rade - za to w jakiś kozakach z hali targowej to naprawde dramat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-14 09:55 przez kraka.

Problem z butami

14 gru 2017 - 15:30:10

Cytat
kraka


Ja miałam taki z Avon. Dokładnie w katalogu nazywa się tak:
Spray do stóp i obuwia z ochroną przeciwzapachową 100 ml
Na pewno w szkole ktoś jest konsultantką i CI zamówi.
Mnie to pomogło, bo z Nivelazione nie dał rady.
Ale tak naprawdę to lepiej zmieniać buty, po co męczyć nogę zapachami. zle zrozumiałaś problemu
jej nie smierdzą stopy tylko buty.

Bo kupiła g*wniane buty - za 300 zł to koło skóry nie leżało (obojętnie co pisza), no a jak się ma plastik na nogach, czasem jeszcze predyspozycje do smierdzącego potu na stopach to cóż... Wiem jak to potrafi śmierdzieć bo kolezanka z pokoju własnie nie zmienia butów tylko kisi ten smród a my wszystkie mdlejemy prawie.


tak jak pisałam wcześniej
kupić torbę lniana i buty w niej trzymać i problem z głowy .
odczepcie się od dziewczynyzły
to nie STOPY jej SMIERDZĄ tylko BUTY
dajcie już spokój

buty z dobrej skóry NIE śmierdza - ja mam problem ze stopami bo wydzielaja intensywny zapach, ale w dobrych butach dają rade - za to w jakiś kozakach z hali targowej to naprawde dramat
nie przesadzaj ja mam buty za 300 zł własnie ze skóry wiec nie pisz ze to gówniane buty bo oni nic nie wiemy . Poza tym nie wazne czy buty skórzane czy nie jak sie je przepoci to niestety beda smiedziec dlatego ja nawet jak nosze spodnice do kozaków i mam rajty t zakładam dodatkowo bawełniane skary by ewentualny pot nie wsiakał w buty a w skary

Problem z butami

14 gru 2017 - 15:53:47

Przecież można porozmawiać z dyrekcją żeby wygospodarowali kącik, nie rozumiem po kiego czorta męczyć i pocić stopy przez cały dzień, nie chce mi się wierzyć że dyrekcja ma gdzieś potrzeby nauczycieli i tym samym naraża ich nawet na grzybicę stóp, no nie rozumiem tego wybaczcie.

Problem z butami

14 gru 2017 - 17:36:32

jest takie prawo że wszędzie gdzie pracujemy mamy szafki gdzie zostawiamy odzież.
jest to dla mnie nie zrozumiałe aby w szkole nie było czegoś takiego .

Problem z butami

14 gru 2017 - 19:50:39

Cytat
BerlinZachodni
CHętnie odkupię takie buty ;)

tańczy
I po problemie.
Pani ma już chętnego na te buty, kupi nowe a potem znów sprzeda i po sprawie.tańczy

Problem z butami

14 gru 2017 - 20:44:42

Boże dziewczyny co to ma być ? Zadałam pytanie czy macie jakieś rady, mówiąc "nie mam gdzie za bardzo zmienić" miałam na myśli to że poprostu w pokoju śmoerdziało by...

Problem z butami

14 gru 2017 - 21:32:26

Cytat
Madzik001
Boże dziewczyny co to ma być ? Zadałam pytanie czy macie jakieś rady, mówiąc "nie mam gdzie za bardzo zmienić" miałam na myśli to że poprostu w pokoju śmoerdziało by...

Chciałaś radę i ją dostałaś. Powtórzę, są spreje do butów, są wkładki i dobre skarpety.
Idź do apteki lub obuwniczego i po problemie.
Jakie pytanie takie odpowiedzi.

Problem z butami

14 gru 2017 - 21:53:57

"dobre skarpety" no tak, teraz ciężko trafić na dobre SKARPETKI :) serio. Czasem te z TESCO sa lepsze niż SOXO. Nie mniej jednak uważam, że podstawa to mycie stóp. I jakoś nie chcę mi się wierzyć, że w szkole, nauczyciel nie ma miejsca by zmienić buty. Jeżeli autorem nie jest fetyszysta, a faktycznie NAUCZYCIELKA KLASY W SZKOLE ŚREDNIEJ, no to klękajcie narody. Niech zmienia chociażby w Toalecie, jeśli to taki problem. Chyba napiszę do komisji edukacji w województwie, z zapytaniem "czy brak miejsca do zmiany obuwia przez pedagogów w szkołach średnich, to znany problem?".
Pozdrawiam miło :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z butami

23 lut 2018 - 10:50:18

Myślę że możesz zmienić buty na inne. Nie musisz chodzić cały dzień w kozakach. Ja w pracy zawsze zmieniam buty na balerinki. Kupiłam ostatnio bardzo fajne balerinki na stronie <moderacja> są bardzo wygodne, ślicznie prezentują się na nodze. Cena też super. love



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-25 08:02 przez moderator.

Problem z butami

23 paź 2018 - 22:07:34

Przede wszystkim jeśli nosisz buty ze sztucznej skóry może być tego taki własnie efekt. Zainwestuj w droższe buty, bo przecież nie chciałabyś zrezygnować z fajnych kozaków, na które masz ochotę. Ja kupuje w sklepie z butami online <moderacja>. Ceny są bardzo w porządku. Zastanawiam się również nad zamówieniem butów mojej córce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-24 20:21 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

URstyle.com