Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

15 lis 2017 - 19:26:14

Mam kłopot z sukienka nie jest bardzo krotka ale w tancu mogla by odslonic to i owo i zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem zeby ubrac pod nia obcisle szorty. Sukienka jest oversize wiec nie widac ich. A w razie czego mam tylek zasloniety. Czy poszukac innego rozwiązania?



I jeszcze jedno ...mam 30 lat i jestem ciocia solenizanki czy taki look mi pasuje tj wypada? Nie chce wciaz jak stara ciotka wygladac . Szczupla nie jestem ale nogi mam zgrabne:)



Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

15 lis 2017 - 19:33:32

Hmm sukienka bardzo fajna i ładna. 30 lat to nie 60, a nawet jeśli 60 to nie warto się ograniczać co do strojów. Nie podoba mi się to bolerko, wg mnie nie pasuje do sukienki. Reszta ok.

Co do szortów, sama nie wiem, jesli to majtki-szorty to spoko tylko bardziej celowałabym w kolorze cielistym który przy wpadce nie będzie się tak mocno rzucać w oczy

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

15 lis 2017 - 20:00:43

To bolerko to taka skajka....

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

15 lis 2017 - 20:55:29

O jezusie. 30 lat i galoty pod kiecką. Jak się czujesz niepewnie w stroju to zmień strój, ale nie rób czegoś takiego...I załóż do tych butów (dla kota w butach) czarne kryjące rajstopy. A "skajkę" przerób na rękawiczki...

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

15 lis 2017 - 21:28:53

Wedlug mnie szorty to glupi pomysl, ubierz figi a nie stringi i bedzie elegancko :D Nikt nie bedzie szukal dziury w calym:D

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

15 lis 2017 - 22:35:45

Nieeeee tylko nie takie gacie!!! Nikt nie każe ubrać Ci stringów, ale ładne figi jak najbardziej. Nawet jeśli podczas szaleństwa na parkiecie będzie je widać, to nie będzie obciachu. Zapomnij o tych czarnych majtko-szortach.

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 15:55:13

Co za urok tych butow bedzie jesli zaloze kryjace czarne rajstopy.........teraz sama juz nie wiem nie chce kupowac nowej sukienki.

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 16:07:21

spoko ja tez nosiłam szorty pod krótkie kiecki by czuc sie komfortowo a przy okazji inni mieli zagwostkę czy bedzie jej widac majtki jak wiatr podwieje czy nie i jakiez było zdziwienie i rozczarowanie jak widzieli szorty.

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 18:02:35

I fajnie te szorty wygladaja do kozaczkow:)

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 18:10:28

mnie to nie przekonuje takie majtole pod sukienką.
Może coś koronkowego ładnego włóż.
Odpada to bolerko , ja tu widzę futerko krótkie albo etolkę szal w kolorze butów.
Możesz założyć kabaretki ale jasne nie czarne.

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 21:11:36

no na pewno to dobre rozwiązanie skoro masz zamiar tak wmiatać, bo w tym momencie nawet ich nie widać, mnie strasznie razi w oczy letnia sukienka i zimowe buty, nie lubię takich połączeń

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 22:03:40

Futerko krotkie? Skad ja wytrzasne....:)?

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 22:10:26

Niestety nie mam na sprzedaż, ale możesz rozejrzeć się na szafa.pl, pewnie dziewczyny będą coś miały:)

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

16 lis 2017 - 22:41:57

Cytat
Olimpia_21
Futerko krotkie? Skad ja wytrzasne....:)?

przestań tak gadać ze jesteś starą ciotką :) jestem starsza z zobacz jak sie ubieram:) u mnie na profilu:) po co będziesz kupowała nowe ciuchy jak i tak górę zdejmiesz i nie będziesz w niej siedziała a i tak założysz jeszcze jakąś zimówkę na wszystko...

Szorty pod sukienke na 18 jako gosc

17 lis 2017 - 08:32:45

Dam sobie spokoj faktycznie zaraz gore zdejne wiec kupowac nie bede.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Metamorfozy ciąg dalszy ...