Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomozcie w stylizacji

14 wrz 2017 - 12:01:08

Dziewczyny pomozcie bo wy super spelniacie sie w tej kwestii. Kolejne wesele I kolejna sukienka tym razem dluga czerwona na ktora bede miala w kosciele ramoneske a zeby bylo pieknie to pokaze wam tez kieckie Julii -coreczki ktora tez bedzie miala mala ramoneske, tylko problem ze mna, jakie buty, ja obstawiam bezowe sandalki na szpilce bo takie mam, opcja czarne.. ale takie musialabym kupic :-/ a sandalki teraz.. ciezko.. drugie fryzura, planuje takie sciecie jak na foto nizej, tylko nie ombre tylko mam jeden ciemny kolor.. rozpuszczone? Proste ? Spiete ? Jaki kolczyk? Czy naszyjnik? Moze zegarek? Branzoletka ? Pomozcie :-D



Pomozcie w stylizacji

14 wrz 2017 - 15:07:56

Jaka śliczna ta sukienka dla córeczki!
A do Twojej, również pięknej, sukienki mam taki pomysł:
Włosy jak na zdjęciu z tymi delikatnymi falami ale z tą zmianą, żeby z jednej strony był warkocz francuski idący od skroni, za uchem "chowający się" pod rozpuszczone włosy i odsłaniający takiego typu kolczyk jak na zdjęciu.
https://2.allegroimg.com/s400/01551b/f2edc649486db0a7003e97b02332
Łańcuszka przy takich okazałych kolczykach nie trzeba by było zakładać bo było by zbyt dużo wszystkiego. Z biżuterii jeszcze delikatną bransoletkę srebrną bądź złotą zależy jaki kolor był by przy kolczykach.
Beżowe buty wydają się w porządku moim zdaniem i beżowa kopertówka.

Pomozcie w stylizacji

14 wrz 2017 - 17:23:54

ta fryzura krótkie włosy super .
ja bym widział tu delikatny naszyjnik z racji tego że to koronka.
Może być zegarek lub nie to twój wybór a bransoletka ok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZIMA SYLWESTER