Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa żyje?

24 sie 2017 - 21:34:05

Weszłam tu chyba po roku nieobecności...ale widzę, że nikt już nie odwiedza tej strony?
Czy da się jeszcze tutaj cokolwiek sprzedać?
Pozdrawiam :)

Szafa żyje?

24 sie 2017 - 21:57:31

szczerze to juz upadly troche portal... Konkurencyjny na v juz platny ;( Slyszalam, ze niedlugo am sie pojawic jakis nowy... Poczekamy zobaczymy

Szafa żyje?

24 sie 2017 - 22:06:07

na vin jestem już też od dłuższego czasu, ale też się tam zaczęło już psuć....własnie przez te opłaty :(

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 08:16:15

Raz na ruski rok udaje się coś sprzedać ;)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 09:17:13

Właśnie na vin też lipa. Tutaj faktycznie wszystko zamiera... Nawet mi się nie chce dodawać nowych rzeczy, bo wiem, że nikt nie kupi,.Ale powiem też, że i na allegro ostatnio jest lipa. Nie ma kupujących ani sprzedających. Myślę, że to przez to, że i na allegro podnieśli prowizję za sprzedaż ciuchów. Kiedyś na all mogłam kupić super rzeczy za naprawdę grosze! A teraz nie ma w czym przebierać.

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 10:53:12

Szafa żyje, gorzej z transakcjami, uśpienie i stagnacja:)

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 10:57:40

skoro konkurencja płatna, na all tez opłaty to siłą rzeczy coraz więcej osób wraca tutaj i to mnie cieszy bo lubię tutaj przeglądac stylizaje itp. Jak cos mam kupić to też w 1 kolejnosci szukam na szafie. Denerwuje mnie tylko że każdy narzeka zamiast dołożyc swoj maly kamyczek do ozywienia i pododawac rzeczy na przyklad;)

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 12:14:22

Dla mnie szafa żyje od dzis, dopiero dołączyłam i badam grunt :)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 12:21:16

Cytat
ellza
skoro konkurencja płatna, na all tez opłaty to siłą rzeczy coraz więcej osób wraca tutaj i to mnie cieszy bo lubię tutaj przeglądac stylizaje itp. Jak cos mam kupić to też w 1 kolejnosci szukam na szafie. Denerwuje mnie tylko że każdy narzeka zamiast dołożyc swoj maly kamyczek do ozywienia i pododawac rzeczy na przyklad;)

Może i masz trochę racji, ale mi naprawdę nie chce się dodawać rzeczy,kiedy nie ma w ogóle zainteresowania to jednak trochę czasu schodzi. Jest jeszcze coś co mnie zniechęca do wstawiania rzeczy - mianowicie 3 razy dostałam niesprawiedliwie ostrzeżenia. Dwa udało mi się cofnąć u admina, 3 pozostał. Niby spam, ale aż takie ostre ocenzurowanie wpisów na forum wg mnie mija się z celem. Po co na nim dyskutować skoro nie pozyskamy cennych info?

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 13:11:23

Cytat
ellza
skoro konkurencja płatna, na all tez opłaty to siłą rzeczy coraz więcej osób wraca tutaj i to mnie cieszy bo lubię tutaj przeglądac stylizaje itp. Jak cos mam kupić to też w 1 kolejnosci szukam na szafie. Denerwuje mnie tylko że każdy narzeka zamiast dołożyc swoj maly kamyczek do ozywienia i pododawac rzeczy na przyklad;)

Dokładnie tak.

Może nie ma tu straszliwego ruchu,ale...coś się kręci.
Na pewno lepiej kombinować coś tu niż na All... lub V...
Z tego,co mi wiadomo oba wymienione portale są płatne.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 13:46:25

Vin tak samo płatne jak i szafa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 13:59:07

Mi sprzedaż idzie dobrze, lepiej niż na v..
Moim zdaniem kluczem do rozkręcenia jest dodawanie po kilka ofert co kilka dni

Nie ma co narzekać na brak zainteresowania nie dodając przedmiotów, bez sensu

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 14:01:00

Ja tu też zajrzałam po długim czasie, bo chciałam sobie prześledzić wątek o Magdzie Egipt, na vin blokowali, wchodzę i nie wierzę własnym oczom, a ja mam ciuch sprzedany ze 2 tygodnie temu i na dodatek opłacony :o w szoku byłam :D. Na szczęście udało mi się dokończyć transakcję, dobrze, że dziewczyna była ludzka :). A kilka dni temu też sprzedałam 2 rzeczy...kolejny szok :D

A jakie opłaty na vin, ja mam konto ale nic nie wiem o opłatach. Może to chodzi o jakieś podbijanie?

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 14:15:32

Cytat
justa_str
Vin tak samo płatne jak i szafa.

Przecież szafa nie już jest płatna.
Fakt,że pobierana jest opłata za przelew poniżej 50 zł.,ale ja na przykład proszę o przelew wtedy,kiedy kwota jest wyższa niż te 50 zł.
Poza tym nie ma żadnych opłat.

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 14:23:03

jaka opłata za przelew? coś mnie ominęło?

o już się dopatrzyłam 1zł, a to łobuzy :o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-25 14:26 przez marta_iwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moda alternatywna - wątek zbiorczy, rozkręcamy się