Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 13 14 -->

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 10:31:56

oj oj....
będzie się działochcę to!

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 15:43:06

Cytat
czarownicaao
Cytat
Nulka88
Tu sprzedaję częściej niż na v., gdzie tylko kurz, pająki i pajęczyny. Ostatnio Szafa ożyła, bo na v. powstał bunt po wprowadzeniu opłat ;) Wiele osób wróciło ;)
[/quote] Myślę Nulko,że szafa ma określony klimat,którego nie ma na V...ed.
Tam ma być "modnie"-cokolwiek to dla kogoś znaczy.
Tamtejsze dziewczyny nie lubią rzeczy z "naszego klimatu",takich gotyckich itp.Dla Nich to niemodne starocia.Wydaje mi się,że na szafie zostało kilka osób z "naszego,rockowego klimatu" i dlatego tutaj sprzedaje się lepiej.Tutaj wcześniej często dziewczyny poszukiwały takich "starych" ciuszków-przede wszystkim do sesji,ale i niektóre na co dzień.
A może taki "gotycki gust" wymaga odpowiedniego wieku,troszkę dojrzałości... Trudno powiedzieć.
Też mam podobne odczucia. [/quote][/quote]

Też tak myślę, jest tam sporo takich lasek, ale one chcą głównie sprzedać, a nie kupić, ale też wiele z nich znika. Zauważyłam też, że część z nich "uruchomiła się" ponownie tutaj, chyba dzięki info, które im wysłałam, że coś tu się znów rusza ;) Ale nadal większość rzeczy mają tam lub na fb.

Szkoda klimatu, który tu niegdyś był, fajnie by było, gdyby się odrodził :)
Dla mnie szafa jest pewniejsza - oszustwa traktowane są poważnie i jest wiele zabezpieczeń przed nimi. A tam nawet nie każdy odpowie Ci na pytanie czy oferta aktualna lub ile ma w cm hmm Potem się dziwią, że nic sprzedać nie można konflikt

No i zgadzam się co do "modnych" rzeczy - to jest plaga. Tylko po co mam kupować coś "modnego" używanego za cenę ze sklepu + wysyłka? :P Eh, nie zrozumiem V..ed :P

Cytat nie chciał wejść :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 15:44 przez Nulka88.

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 18:56:52

Cytat
Gaba
Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla Was, a wszystkie problemy dotyczące Serwisów możecie zgłaszać nam na priv lub mailowo ([email protected]) i że sukces Serwisu nie zależy tylko od nas, ale przede wszystkim od Was i Waszych aktywności.

P.S.
Nadużycia na forum lub z Szafy zgłaszamy bezpośrednio z forum lub stron ofert za pomocą opcji"Raportuj" lub "Zgłoś nadużycie". ;)

Witam serdecznie.
Miło przeczytać,iż Administracja portalu zareagowała na sugestie użytkowniczek.

Mam głęboką nadzieję,że funkcjonowanie szafy zmieni się i zacznie ona żyć pełnią życia.Na dzień dzisiejszy (jak słusznie zauważyła Administracja) szafa wymaga zmian.To bardzo fajny portal,mający duże możliwości i szkoda,żeby przestał funkcjonować.

Zgłaszanie na priv problemów odnośnie serwisu jeszcze często odnosi skutek,ale raportowanie (bezpośrednio ze stron) już nie bardzo.Różnie się to odbywa i moim skromnym zdaniem nie wygląda to tak,jak powinno.

Osobiście z utęsknieniem czekam na zmiany.
Pozdrawiam.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 22:35 przez czarownicaao.

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 19:22:18

Czekamy, czekamy na zmiany.
Niech wszystko idzie w dobrym kierunku bo ja osobiście zamierzam tu na starość dyskutować na forum o sztucznych szczękach, łamaniach w kościach i wnukach.hi

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 19:27:25

@Nulka88
No właśnie kiedyś,kiedy szafa żyła w pełni było tu dużo osób preferujących styl alternatywny,gotycki,rockowy i dziewczyny wymieniały się bądź kupowały rzeczy w tym klimacie.Wtedy to było fajne życie i fajne klimaty.Taki unikatowy,bardzo specyficzny kącik,gdzie było mnóstwo podobnych osób-alternatywnych.
...Ludzi oryginalnych,często potrafiących zrobić coś po swojemu (przerobić,przeszyć) i takich osób wtedy było pełno.

Nie lubię "seryjności",masówki i całej tej pogoni za "modą",bo kojarzy mi się z brakiem gustu.
Teraz zaczęły napływać do nas jakieś "plastyki",
rzeczy "modne" i "markowe".
Ma super metkę i to wystarczy,żeby było atrakcyjne.
Może to kwestia czasów,może napływ artykułów z Chin,może się starzeję,a może ludzie się zmieniają...-sama nie wiem.
Nie mam oczywiście nic przeciwko różnym stylom,bo każdy ma prawo mieć taki,jaki Mu się podoba,ale rock już chyba powoli gdzieś zanika.
(Uprzedzając przyszłościowe zarzuty!)

Ale widzę obietnice zmian,pracę nad poprawą szafy trwają,a więc miejmy nadzieję,że szafa odżyje i sprzedaż wszystkich stylów ruszy z kopyta.

Cytat
kukingaku
Czekamy, czekamy na zmiany.
Niech wszystko idzie w dobrym kierunku bo ja osobiście zamierzam tu na starość dyskutować na forum o sztucznych szczękach, łamaniach w kościach i wnukach.hi

Oj staruszko,staruszko...
Jeszcze nie dość,że podyskutujemy o sztucznych szczękach,to nawet być może sprzedamy ciuszki po wnukach albo zakupimy super kremy przeciwzmarszczkowe i będziemy miały znowu po 16 lat.:D
A może powstanie kategoria "moda babcina" i wtedy dopiero szafa zacznie żyć na dobre?:D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 22:29 przez czarownicaao.

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 20:33:04

Dopóki my, żyjemy, szafa żyje i będzie żyć.pogaduszki

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 22:07:15

Ojej, jak ja miło wspominam ten portal...ileż ja tu spędziłam godzin..... ile zrobiłam wymian, nocnych rozmów na forum....aż szkoda że tak to "umarło" V... tto nie to samo co stara Szafa i Szafka ...serce

Dołączam się, tez pomału reaktywuje swoje konto....tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 22:11 przez gloria.

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 22:27:27

o jak miło że Szafa się odezwała, czekamy na zmiany i oby nastapiły szybko :)
Szafa ma tyle fanów na fb, może jakaś płata reklama by też pomogła?

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 22:40:40

Cytat
gloria
Ojej, jak ja miło wspominam ten portal...ileż ja tu spędziłam godzin..... ile zrobiłam wymian, nocnych rozmów na forum....aż szkoda że tak to "umarło" V... tto nie to samo co stara Szafa i Szafka ...serce

Dołączam się, tez pomału reaktywuje swoje konto....tańczy

Dobrze,że jesteś.
Ja też tęsknię za dawną szafą.
Miejmy nadzieję,że znowu zacznie tętnić życiem.

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 23:35:15

Cytat
czarownicaao
@Nulka88
No właśnie kiedyś,kiedy szafa żyła w pełni było tu dużo osób preferujących styl alternatywny,gotycki,rockowy i dziewczyny wymieniały się bądź kupowały rzeczy w tym klimacie.Wtedy to było fajne życie i fajne klimaty.Taki unikatowy,bardzo specyficzny kącik,gdzie było mnóstwo podobnych osób-alternatywnych.
...Ludzi oryginalnych,często potrafiących zrobić coś po swojemu (przerobić,przeszyć) i takich osób wtedy było pełno.

No właśnie ja lubię taki styl, a często w prezentach dostaję te modne. I chętnie bym się powymieniała, ale często trudno mi znaleźć Panie na to chętne (na V.. nawet trudniej, bo tam jednak wszyscy chcą sprzedawać tylko i wyłącznie). Także jak ktoś, coś ma w stylu goth, rock, grunge, pin up i chce się wymienić w Wawie, to zgłaszam chęć. A jak coś się ruszy na portalu, to i ja na pewno z dodawaniem nowych rzeczy nie zawiodę :)

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 23:50:26

@lwiapaszcza
Ja akurat nie bardzo coś u Ciebie znajduję,bo nie pasują mi rozmiary,
a do tego nie jestem z W-wy.
Ale @nulka88 ma chyba podobny rozmiar.
Może zerknij do Niej?
Może trochę rozrusza się nasza szafa
i będzie trochę żywsza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 23:52 przez czarownicaao.

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 23:52:46

@czarownicaao zerknę, chociaż mam ten problem, że zeszłam teraz na rozmiary mniejsze. Ale zerknę, bo kto wie, kto wie - no i zawsze są jeszcze akcesoria i biżuteria :) Dzięki za pomoc.

Szafa żyje?

05 wrz 2017 - 00:02:28

Cytat
lwiapaszcza
@czarownicaao zerknę, chociaż mam ten problem, że zeszłam teraz na rozmiary mniejsze. Ale zerknę, bo kto wie, kto wie - no i zawsze są jeszcze akcesoria i biżuteria :) Dzięki za pomoc.

Najlepiej zajrzyj też w osoby obserwowane,bo często są to ludzie o podobnych stylach.
Rzeczywiście może spodoba Ci się coś z rzeczy,
które nie muszą spełniać wymogu rozmiaru.
Masz rację.
Może uda się też znaleźć kogoś z W-wy,wtedy ominiecie przesyłkę,
a do tego szafa trochę ożyje.super

Ok-wybacz,ale uciekam,bo szafa żyje,a ja zasypiam na siedząco.
Dobrej nocy.
@lwiapaszcza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-05 00:07 przez czarownicaao.

Szafa żyje?

05 wrz 2017 - 00:27:47

@czarownicaao teraz dość mocno siedzę w środowisku kultury (szczególnie muzyki - taka praca) i wiem, że duch subkulturowy wygasł w przypadku muzyki około-rockowej. Widuję czasem jakieś mhroczne dzieciaki na ulicach, ubrane w drogie ciuchy z mhrocznych sklepów gdzie cena skarpetek to 200 zł, ale na koncertach pustki. A chodzę na różne od cold-wave i punk po death/black metal ;) W dużych bardzo miastach nieco inaczej, ale to nie dziwi. Wiele dziewczyn uciekło, bo tylko kupowały, wiele z powodu zboczeńców (same mi o tym pisały - propozycje sprzedaży rajstop używanych czy butów zniechęciły je - a w gotyckich kreacjach koronkowe rajstopy są przecież bardzo często).
Część znikała, bo znikały koleżanki itp. - powodów jest wiele.
Mnie osobiście uderza po oczach (aż bolą) nagły wysyp lasek na szafie, które z rybimi ustami chwalą się mega drogimi leginsami z napompowaną pupą xD to jest aż śmieszne, bo kiedyś nie o to chodziło na portalu :o
Zresztą przez trwającą modę na lata 80/90 nawet w H&M można dostać całą masę "alternatywnych" ciuchów, o których my, "weteranki" klimatów, mogłyśmy sobie pomarzyć parę lat temu ;) Koszulki Iron Maiden czy Mety w sieciówkach, czarne spódnice do kostek lub plecaki w stylu kostki... Dziś jestem na to za stara, żeby się bawić w "przebieranki", ale te 15 lat temu to tylko bazar u ruskich i sh (a nawet i te 6-8 lat temu ;)).

Hmm, może by spróbować stworzyć wątek zbiorczy dla mody alternatywnej?? hmm

O i proszę was bardzo:
https://forum.szafa.pl/2/8150902/moda-alternatywna-watek-zbiorczy-rozkrecamy-sie.html ;)


@lwiapaszcza zapraszam, mam rzeczy od XXS po M/L ;) I będę uzupełniać, przeprowadzka zawsze uświadamia najlepiej ile rzeczy nam niepotrzebnych ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-05 00:31 przez Nulka88.

Szafa żyje?

05 wrz 2017 - 17:46:34

To prawda,że kiedyś szafa żyła na całego.

Rajstopy koronkowe i kabaretki to moje ulubione ubranko.serce
Zresztą w ogóle bardzo lubię koronki (najlepiej bawełniane) i powiem Ci,że często wynajduję fajne w SH.Te zakupione z sieciówkach (jeśli już są),okazują się nie najlepszej jakości.To już nie jest to,co było kiedyś...solidne i wykonane z wielkim kunsztem.

Szafa żyje,ale uderza po oczach i mnie gust i fala modowa dzisiejszej młodzieży.Niektóre paznokcie,tatuowane brwi,koszulka włożona w środek-do legginsów czy choćby te właśnie legginsy z napompowaną pupą.
To zupełnie nie moja era i nie moja bajka.

Kurde,gdzie się podziały tamte lata i tamten styl?

Oczywiście już wpisuję się do wątku alternatywnego.
Może nasz styl ożyje razem z szafą?
Może właśnie tych powrotów dziewczyn rockowych jej potrzeba?hmm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moda alternatywna - wątek zbiorczy, rozkręcamy się