Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 --> ->|
zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 10:38:27

@her-ring to jest przecież elementarz i nie sądzę, by to nie było brane pod uwagę i dlatego napisałam, że monopolu raczej nie będzie.

@czarownicaao jak po co ? No dla zasady, ale jak Ty tak nerwowo podchodzisz do tego to może i masz rację. Ja bym pewnie pisała, gdzie trzeba jakby mi chodziło o coś ;)

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 11:55:16

Cytat
malmie
@czarownicaao jak po co ? No dla zasady, ale jak Ty tak nerwowo podchodzisz do tego to może i masz rację. Ja bym pewnie pisała, gdzie trzeba jakby mi chodziło o coś ;)

Skoro nie ma najczęściej większej różnicy,czy zgłaszam,czy nie,to po co?
Żadne tam od razu nerwowo... Z reguły,jeśli już denerwuje,to brak reakcji.
Mam jakieś swoje prywatne zdanie i tyle wystarczy.
Zresztą podobne,jak niektóre,inne dziewczyny.

Ale najważniejsze,że szafa żyje i ciągle są tu nowe wpisy i nowe osoby.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 12:02:32

Cytat
czarownicaao
Skoro nie ma najczęściej większej różnicy,czy zgłaszam,czy nie,to po co?
Żadne tam od razu nerwowo... Z reguły,jeśli już denerwuje,to brak reakcji.
Mam jakieś swoje prywatne zdanie i tyle wystarczy.
Zresztą podobne,jak niektóre,inne dziewczyny.

Ale najważniejsze,że szafa żyje i ciągle są tu nowe wpisy i nowe osoby.

Braku reakcji nie należy utożsamiać z brakiem widocznych oznak, reakcja jest zawsze.

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 12:16:20

Cytat
malmie
Braku reakcji nie należy utożsamiać z brakiem widocznych oznak, reakcja jest zawsze.

...I tu nasze zdania są różne,jak to na forum.Jednak,gdyby były identyczne,byłoby za słodko i za nudno,a tak...jest o czym dyskutować.
A przy okazji takich dyskusji szafa żyje.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 12:53:01

Cytat
czarownicaao
...I tu nasze zdania są różne,jak to na forum.Jednak,gdyby były identyczne,byłoby za słodko i za nudno,a tak...jest o czym dyskutować.
A przy okazji takich dyskusji szafa żyje.
Słodyczy za wiele to chyba nigdy nie będzie ... w pewnych ramach wszyscy musimy działać, bo samowola całkowita jest niedopuszczalna zresztą jak tutaj przyszłam to brałam Szafę z całym dobrodziejstwem.

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 14:16:57

Da się jednak zauważyć że fora na portalach się różnią, niestety:) tutaj słodycz to czasami kipi z gara:)może dlatego że większość w internecie to bardziej tematyczne a na takich portalach to raczej tak "nijak":)ale ten luz i tematy z "kosmosu" to ciekawe odprężenie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 14:21 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 14:23:18

... łoj, a jak wykipi to się rozlewa całkowicie ... wszystko zasłodzone, słodko dookoła love i serce no ogólnie jest klimacik :D

Cytat
CzerwoneUsta
...może dlatego że większość w internecie to bardziej tematyczne a na takich portalach to raczej tak "nijak":)ale ten luz i tematy z "kosmosu" to ciekawe odprężenie:D
To "nijak" świadczy o wszechstronności Użytkowników nuci wszelkiej maści tematy i wszelkiej maści specjaliści tańczy super !!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 14:26 przez malmie.

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 14:54:42

Cytat
malmie
To "nijak" świadczy o wszechstronności Użytkowników nuci wszelkiej maści tematy i wszelkiej maści specjaliści tańczy super !!
Ale dlatego to tak ciekawe i zabawne:Dmożna tyle się dowiedzieć (nie czytać nauczyć);)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 16:49:13

Cytat
CzerwoneUsta
Ale dlatego to tak ciekawe i zabawne:Dmożna tyle się dowiedzieć (nie czytać nauczyć);)
Całe "worki" nauki, wszelkiej maści informacje na tematy rozmaite czasem nawet szokujące dla ludzi o mocnych nerwach ... no życie na całego ;)

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 19:27:55

Tu sprzedaję częściej niż na v., gdzie tylko kurz, pająki i pajęczyny. Ostatnio Szafa ożyła, bo na v. powstał bunt po wprowadzeniu opłat ;) Wiele osób wróciło ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 19:34 przez Nulka88.

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 20:08:16

Fajnie by było gdyby szafę rozruszać na nowo, na vin opłata za podbicie przedmiotu to 4zł...

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 20:59:23

Mam wrażenie, że nam użytkowniczkom szafy bardziej zależy na tym, żeby rozruszać szafę a nie administracji.
Mam tutaj konto od paru lat i zawsze jest tak samo.
Częste problemy z wyszukiwarką, przerwy techniczne, długo ładujące się zdjęcia, w ogóle wyszukiwarka na tym portalu działa słabo.
Na innych nie ma z tym problemu.
Od wczoraj wyskakuje mi często komunikat, że nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia. Dopiero po kilku próbach strona się ładuje.
Pierwsza strona portalu zaśmiecona.
Wiele osób wypowiadało się na ten temat, miały być zmiany i cisza.
Drażni mnie też to, że wyszukując jakąś rzecz, wyskakują mi 2 lub 3 oferty i reklamy.
Często pojawiają się reklamy na całą stronę, które nie można zamknąć.
Otwieranie szafy na telefonie to w ogóle jakiś kosmos.
To wszystko powoduje, że szafa jest w tyle za konkurencją.
Trzeba ulepszać i doskonalić portal, a nie usiąść na laurach.
Na szafie działają moderatorki które rozdzielają upomnienia lub usuwają ogłoszenia.
Nie dziwię się, że niektóre dziewczyny nie chcą się wypowiadać skoro za 5 ostrzeżeń możesz wylecieć.
Ja pewnie też za tą wypowiedź dostanę ostrzeżenie ale szanowna administracjo pora się opamiętać i robić coś w tym kierunku, żeby portal umacniał swoją pozycję.

Szafa żyje?

03 wrz 2017 - 22:24:53

Cytat
Nulka88
Tu sprzedaję częściej niż na v., gdzie tylko kurz, pająki i pajęczyny. Ostatnio Szafa ożyła, bo na v. powstał bunt po wprowadzeniu opłat ;) Wiele osób wróciło ;)

Myślę Nulko,że szafa ma określony klimat,którego nie ma na V...ed.
Tam ma być "modnie"-cokolwiek to dla kogoś znaczy.
Tamtejsze dziewczyny nie lubią rzeczy z "naszego klimatu",takich gotyckich itp.Dla Nich to niemodne starocia.Wydaje mi się,że na szafie zostało kilka osób z "naszego,rockowego klimatu" i dlatego tutaj sprzedaje się lepiej.Tutaj wcześniej często dziewczyny poszukiwały takich "starych" ciuszków-przede wszystkim do sesji,ale i niektóre na co dzień.
A może taki "gotycki gust" wymaga odpowiedniego wieku,troszkę dojrzałości... Trudno powiedzieć.
Też mam podobne odczucia.

Cytat
MaryKate
Fajnie by było gdyby szafę rozruszać na nowo, na vin opłata za podbicie przedmiotu to 4zł...

Zwariowali chyba.
Ale to dobrze rokuje dla szafy-racją.
Miejmy nadzieję,że dziewczyny wrócą i szafa odżyje.super

Cytat
kukingaku
Mam wrażenie, że nam użytkowniczkom szafy bardziej zależy na tym, żeby rozruszać szafę a nie administracji.
Mam tutaj konto od paru lat i zawsze jest tak samo.
Częste problemy z wyszukiwarką, przerwy techniczne, długo ładujące się zdjęcia, w ogóle wyszukiwarka na tym portalu działa słabo.
Na innych nie ma z tym problemu.
Od wczoraj wyskakuje mi często komunikat, że nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia. Dopiero po kilku próbach strona się ładuje.
Pierwsza strona portalu zaśmiecona.
Wiele osób wypowiadało się na ten temat, miały być zmiany i cisza.
Drażni mnie też to, że wyszukując jakąś rzecz, wyskakują mi 2 lub 3 oferty i reklamy.
Często pojawiają się reklamy na całą stronę, które nie można zamknąć.
Otwieranie szafy na telefonie to w ogóle jakiś kosmos.
To wszystko powoduje, że szafa jest w tyle za konkurencją.
Trzeba ulepszać i doskonalić portal, a nie usiąść na laurach.
Na szafie działają moderatorki które rozdzielają upomnienia lub usuwają ogłoszenia.
Nie dziwię się, że niektóre dziewczyny nie chcą się wypowiadać skoro za 5 ostrzeżeń możesz wylecieć.
Ja pewnie też za tą wypowiedź dostanę ostrzeżenie ale szanowna administracjo pora się opamiętać i robić coś w tym kierunku, żeby portal umacniał swoją pozycję.

Ogólnie szafa żyje,ale myślę,że mogłaby żyć jeszcze lepiej.
Dużo racji jest w Twojej wypowiedzi.tak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 22:33 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 09:13:10

Dziękujemy Wam za wszystkie sugestie i wypunktowanie naszych plusów i... minusów (wiemy, co trzeba jak najszybciej poprawić). Zdajemy sobie sprawę, że przed nami sporo pracy, ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą Szafa i forum znowu będą Serwisami mocno tętniącymi życiem :)

Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla Was, a wszystkie problemy dotyczące Serwisów możecie zgłaszać nam na priv lub mailowo ([email protected]) i że sukces Serwisu nie zależy tylko od nas, ale przede wszystkim od Was i Waszych aktywności.

Na zachętę zdradzimy, że pracujemy aktualnie nad wprowadzeniem kilku zmian (nie tylko dotyczących funkcji), które mamy nadzieję znacznie ułatwią Wam korzystanie z Szafy, a pojawiające się błędy znikną na zawsze. :)

P.S.
Nadużycia na forum lub z Szafy zgłaszamy bezpośrednio z forum lub stron ofert za pomocą opcji"Raportuj" lub "Zgłoś nadużycie". ;)

Szafa żyje?

04 wrz 2017 - 10:21:02

I kto pisze że na szafie nie ma odzewu:)to się jakieś fajne ulepszenia szykująsuper

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moda alternatywna - wątek zbiorczy, rozkręcamy się